Svatba 2019 v okolí Prahy

Profilova fotka
Ahoj holky,nevěsty :-) já už jsem úplně bezradná :( Chtěla bych se zeptat, zda by mi někdo nemohl poradit nejaké hezké místo na hostinu v okolí Prahy -> statek, stodolu nebo mlýn, prosím? Může být klidně i středočeský kraj. Líbí se mi Mlýn Davídkov, ale finančně se to bohužel nedá. :( :D Děkuji moc za Vaše rady! :-) x-)
Odpovědět
Ahoj, já jsem zas bezradná z místa pro obřad okolí Prahy západ. Krásná místa venku tu jsou, ale chceme i hezké místo uvnitř v případě nepřízně počasí, pro cca 80 lidí, a to je celkem problém. Často se jedná o obyčejné obřadní síně. Nicméně, nevím, jak cenově, ale co toto: http://www.trojanuvmlyn.cz/ ? Kdybych chtěla vše v jednom místě, tak toto místo bych brala. Tak uvidíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketalor Ahooj děkuju moc, místo už jsme sehnali :) Vybrali jsme si Škvorecký dvůr. Ale ještě jednou moc dekuji :) A co obřad na zámku v Mníšku pod Brdy? Tam je to krásný :)
Odpovědět
Děkuji za tip, mrknu se. Tam jsem ještě nekoukala, je to už trošku dál. Ale pokud by to stálo za to, dojedeme si :-) Také děkuji za tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si tedka předběžně rezervovala Statek Benice u Benešova :) krásný místo
Odpovědět
Profilova fotka
my teď poptávali tato místa: Areál Botanika, Yard resort Předboj, Dvůr Perlová voda, Strnadovský mlýn, Statek u Prahy, Bon Repos, Hotel Lony, hoffmanův dvůr, zámek niměřice, horse park kamenný dvůr, neprobylická stodola, farma michael, panský dvůr, u bartoušků přeju šťastný lov, mě to málem stálo nervy :D
Odpovědět
Profilova fotka
@ziziandzuzu @amyx Děkuji moc holky, ale už jsme vybrali,. :-) Jinak taky mě to stálo nervy :-D To hledání atd... Hrůza.. :-D :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?