Roman Povala oddávajicí

Profilova fotka
Dobrý den, ahoj... Náš boj s matrikou pokračuje, příští týden s ní máme mít schůzku... Avšak, jedna z vás mi zde dala tip na pana Povalu z Rožnova. Chtěla jsem se zeptat, nemáte prosím někdo video z obřadu? Neviděli jste někde video s ním? Zažila jsem loni jeden dost nepříjemný církevní sňatek, tím nemyslím, že bylo milion modliteb, to mi nevadí, rozumím tomu... Ale jisté věci mě tedy zvedali ze židle.. Ráda bych viděla i církevní sňatek od srdce, jak se říká, a mám takový vnitřní pocit, že to je přesně pan Povala.. Diky moc za odkazy nebo osobní zkušenosti...
Odpovědět
Dobrý den, máte nakonec osobní zkušenost? 🙂
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Dobrý den, máte nakonec osobní zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanalh zdravím, osobní zkušenost s čím s obřadem? To asi těžko máme svatbu za 364 dnu 😉 ale zkušenost jako osobní setkání mám jak s matrikářkou, tak i s Povalou, co tě zajímá?
Odpovědět
Holky, koho to zajímá, tak Romana můžu jedině doporučit. Měli jsme včera svatbu a oddával nás a bylo to něco úžasného. Všichni z něho byli nadšení a všem se obřad moc líbil a strašně utekl. Měli jsme vlastní sliby a půlka lidí brečela. Bylo to osobní, obřad na míru, vtipný,dojemný, krásný. Určitě ho navštívíme znovu i v soukromí 😀 nejsme věřící ani nevěřící, do kostela nechodíme, padly tam snad jen dvě modlitby , které byly krásné až se mi chtělo u toho brečet. Prostě paráda!
Odpovědět
Profilova fotka
@megis7 moc gratuluju kocko! Rada čtu, ze to bylo takhle fantastické o tom víc se ted už nemůžu dočkat 🤗 prosím odpovis mi na to co jsme řešily ve zprávách? Vsak vis, díky a ještě jednou gratulace mlada paní 🙈❤
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Obnovuji diskuzi a prosím pište, pokud máte ještě někdo zkušenosti s panem Povalou 🙂 Děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
@kristy82 Roman Povala nás oddával před třemi roky, a jak již bylo řečeno, byl úžasný. Je jedno, jestli jste věřící/nevěřící, celé svatbě dodá nádhernou energii.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mame problem s oddavajicim. Hledáme nekoho kdo nas odda. Pan Řehák nema volno. Vy co Vas oddával Pavola, dojede kamkoliv? Od Radhoště bydlime opravdu daleko. A chce nejaky poplatek? Diky
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?