Roman Povala oddávajicí

9 hod6

Dobrý den, ahoj...

Náš boj s matrikou pokračuje, příští týden s ní máme mít schůzku... Avšak, jedna z vás mi zde dala tip na pana Povalu z Rožnova.

Chtěla jsem se zeptat, nemáte prosím někdo video z obřadu? Neviděli jste někde video s ním?

Zažila jsem loni jeden dost nepříjemný církevní sňatek, tím nemyslím, že bylo milion modliteb, to mi nevadí, rozumím tomu... Ale jisté věci mě tedy zvedali ze židle.. Ráda bych viděla i církevní sňatek od srdce, jak se říká, a mám takový vnitřní pocit, že to je přesně pan Povala..

Diky moc za odkazy nebo osobní zkušenosti...

 • Dobrý den, máte nakonec osobní zkušenost? 🙂

 • @te_ssiinka_nelova  Dobrý den, máte nakonec osobní zkušenost?

 • @zuzanalh  zdravím, osobní zkušenost s čím s obřadem? To asi těžko máme svatbu za 364 dnu 😉 ale zkušenost jako osobní setkání mám jak s matrikářkou, tak i s Povalou, co tě zajímá?

 • Sponzor fóra
 • Holky, koho to zajímá, tak Romana můžu jedině doporučit. Měli jsme včera svatbu a oddával nás a bylo to něco úžasného. Všichni z něho byli nadšení a všem se obřad moc líbil a strašně utekl. Měli jsme vlastní sliby a půlka lidí brečela. Bylo to osobní, obřad na míru, vtipný,dojemný, krásný. Určitě ho navštívíme znovu i v soukromí 😀 nejsme věřící ani nevěřící, do kostela nechodíme, padly tam snad jen dvě modlitby , které byly krásné až se mi chtělo u toho brečet. Prostě paráda!

 • @megis7  moc gratuluju kocko! Rada čtu, ze to bylo takhle fantastické o tom víc se ted už nemůžu dočkat 🤗 prosím odpovis mi na to co jsme řešily ve zprávách? Vsak vis, díky a ještě jednou gratulace mlada paní 🙈❤

 • Obnovuji diskuzi a prosím pište, pokud máte ještě někdo zkušenosti s panem Povalou 🙂 Děkuji!

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Benešův mlýn je areál bývalého mlýna, který se nachází v údolí řeky Lužnice.
  Areál pronajímáme na celý víkend, svatbu můžete mít zcela ve své režii.
  Nabízíme originální nápady, denní i večerní programy, pečlivě zvolené balíky a aktivity na rozlučku se svobodou pro dámy a pány.
  Praha