Roman Povala oddávajicí

2 hod5

Dobrý den, ahoj...

Náš boj s matrikou pokračuje, příští týden s ní máme mít schůzku... Avšak, jedna z vás mi zde dala tip na pana Povalu z Rožnova.

Chtěla jsem se zeptat, nemáte prosím někdo video z obřadu? Neviděli jste někde video s ním?

Zažila jsem loni jeden dost nepříjemný církevní sňatek, tím nemyslím, že bylo milion modliteb, to mi nevadí, rozumím tomu... Ale jisté věci mě tedy zvedali ze židle.. Ráda bych viděla i církevní sňatek od srdce, jak se říká, a mám takový vnitřní pocit, že to je přesně pan Povala..

Diky moc za odkazy nebo osobní zkušenosti...

 • Dobrý den, máte nakonec osobní zkušenost? 🙂

 • @te_ssiinka_nelova  Dobrý den, máte nakonec osobní zkušenost?

 • @zuzanalh  zdravím, osobní zkušenost s čím s obřadem? To asi těžko máme svatbu za 364 dnu 😉 ale zkušenost jako osobní setkání mám jak s matrikářkou, tak i s Povalou, co tě zajímá?

 • Sponzor fóra
 • Holky, koho to zajímá, tak Romana můžu jedině doporučit. Měli jsme včera svatbu a oddával nás a bylo to něco úžasného. Všichni z něho byli nadšení a všem se obřad moc líbil a strašně utekl. Měli jsme vlastní sliby a půlka lidí brečela. Bylo to osobní, obřad na míru, vtipný,dojemný, krásný. Určitě ho navštívíme znovu i v soukromí 😀 nejsme věřící ani nevěřící, do kostela nechodíme, padly tam snad jen dvě modlitby , které byly krásné až se mi chtělo u toho brečet. Prostě paráda!

 • @megis7  moc gratuluju kocko! Rada čtu, ze to bylo takhle fantastické o tom víc se ted už nemůžu dočkat 🤗 prosím odpovis mi na to co jsme řešily ve zprávách? Vsak vis, díky a ještě jednou gratulace mlada paní 🙈❤

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Nabízíme originální denní i večerní programy na rozlučku se svobodou pro dámy a pány v Praze, Brně. Balíčky na míru, osobní přístup a kvalitní služby.
  Benešův mlýn je areál bývalého mlýna, který se nachází v údolí řeky Lužnice.
  Areál pronajímáme na celý víkend, svatbu můžete mít zcela ve své režii.
  Jsme příspěvková organizace ÚMČ Praha Dolní Počernice. Máme na starosti organizaci svatebních obřadů v Zámeckém parku Praha Dolní Počernice.
  Články od našich partnerů
  Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
  Nevíte, jak se jako host obléknout na svatbu? Poradíme
  Buďte na své svatbě dokonalá! Napravit se toho dá hodně i pár dnů před
  Archiv článků od partnerů