Reference na oddávající Sofii Kučerovou z náboženské společnosti Unitářů

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti s oddávající Sofií Kučerovou? Děkuji Soňa
Odpovědět
Taky mě to zajímá.... máte někdo zkušenost? :)
Odpovědět
Dobrý den, máte již někdo zkušenost prosím s oddávající Sofií Kučerovou? Děkuji moc
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Zdravím, založila jsem si nick jen proto, abych na paní Sofii napsala recenzi. Komunikace s ní byla bez problémů, je myslím z Liberce, my z okolí Ústí a sešli jsme se dvakrát v Praze. Dostala jsem na ní kontakt od jiného reverenda, který na naše datum již neměl volno. Nejdříve jsem jí poslala email vysvětlující naši situaci, proč potřebujeme unitářskou církev, že nejsem ani jeden věřící, kde bychom svatbu chtěli a jaký den. Následně nám zavolala a domluvili jsme si schůzku v Praze. Sofie je velmi éterická bytost, křehká blondýnka, kterou zajímá, jak jste se dali dohromady, co k sobě cítíte, co pro vás znamená vaše láska a manželství. A ty otázky myslí upřímně. Poslala nám dotazník, ze kterého pak čerpá inspiraci pro svůj projev během obřadu. Pro nás byl ovšem dotazník těžký na vyplnění, tak jsme napsali vlastní trošku vtipnou sumarizaci, jak jsme to dali dohromady a co nás v životě snad čeká. :) Na obřad přijela včas, moc jí to slušelo. Byla dokonce absolutní náhodou úplně ve stejných barvách jako svědkyně a družičky. A teď k projevu... Čekala jsem asi úplně všechno, ale tohle ne. Úžasná, dojemná řeč psaná na míru, proložená neskutečně vtipnými momenty, které dokonale vystihly vztah, který s manželem máme. Splnilo to přesně naše očekávání nemít klasický projev, který na matrice zazní stokrát do roka v úplně stejném znění. Bylo to naše a jedinečné. Tady je naše svatební video, aby byla trochu vidět ta atmosféra. :) https://www.youtube.com/watch?v=Mkhn-...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Ahoj, nedá mi to, abych i já sem nenapsala svoje dojmy ze setkání ze Sofií. Nejsme s přítelem/teď už manželem zrovna nábožensky založení, ale nechtěli jsme klasickou matriku a klasická slova při obřadu. Po přečtení této reference jsme se rozhodli oslovit Sofii - farářku z Liberce. Jak napsala Iviculka, Sofie je velmi éterická bytost, je to milá farářka, která nás ze dvou schůzek a jednoho vyplněného dotazníku dokázala tak krásně popsat a pochopit, až jsem tomu nevěřila. Měla jsem trochu strach, zda se v řeči neobjeví moc pobožných "řečí"... ale nic takového. Řeč byla krásná, dojemná, s odlehčenými vtipnými pasážemi... a hlavně šitá na míru. I kamarád - starosta a oddávající z jiného regionu říkal, že hezčí řeč v životě neslyšel. Sofie navíc přišla v krásných letních šatičkách, které přesně vystihovaly náš styl svatby - alá 50 léta. Takže pokud někdo váháte, určitě se nebojte ji oslovit. Je z Unitářů a řekla bych, že je lepší než pan Samojský, kterého tady všichni vychvalujete a kterého jsem viděla na svatbě kamarádů o pár měsíců později.
Odpovědět
@tterryss Ahoj, prosím, jak moc dopředu jste Unitáře kvůli oddání oslovili? Nerada bych se ozvala pozdě :-D děkuju
Odpovědět
@snadsedockam Já jsem byla se Sofií v kontaktu někdy od ledna a svatba byla teď v květnu. Napřed jsem zkoušela Samojského, ale ten už měl plno, a tak jsem zkusila po přečtení reference výše Sofii ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
Na kolik vás prosím obřad se Sofií vyšel? Děkuji :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Nemáte na ní, prosím, kontakt?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahoj, mohu také poprosit o kontakt na Rev. Kučerovou? 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Bohužel to není možné, Sofie 12. 6. 2021 zesnula v důsledku těžkého průběhu covidu. Oddávají další unitářští duchovní uvedení na www.unitaria.cz.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?