Polštářek na prstýnky

18. čvn 202160

Ahoj holky, chtěla jsem mít prstýnky při obřadu na polštář ku. Ale teď uvažuji je to vůbec praktické? Mít kytici a rozvazovat prsten, když je přivázaný na těch stužkách? Nebo se na něj vykašlat a nechat tak na tácku?

 • kytici v ruce nemáš mít vůbec v ruce během obřadu, přebírá to svědkyně nebo matka případně drůžičky

 • Já kytici během obřadu v ruce měla, jinak bych nevěděla taky celou dobu co s rukama, nikdy jsem neviděla, že by zrovna na obřad kytici nevěsta odkládala, ale samozřejmě ať to má každý dle svého gusta. Toho rozvazování bych se taky bála, že to nějak zašmodrchám, takže my jsme měli polštářek mechu v misce, v tom zapíchnuté špendlíky a na tom ty prstýnky navlečené. Určitě by šly nabodnout i na normální polštářek.

 • @drabik  třeba držet partnera?

 • Sponzor fóra
 • @te_ssiinka_nelova  To jsi četla kde? Tak tohle slyším poprvé. Na co ta kytice teda je?

 • @holka2106  jdeš s ni k oltáři a pak si ji beres když jdes uličkou... To pak na focení.. Atd.. Vždyť i v kostele ji davas pryč jakmile si sednes.. A třeba u venkovní svatby jako budeme mít my, tak já nechci cumet na nějakou matrikarku, která pro me nic neznamená, chci koukat na toho koho si beru

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Jsme příspěvková organizace ÚMČ Praha Dolní Počernice. Máme na starosti organizaci svatebních obřadů v Zámeckém parku Praha Dolní Počernice.
  V našem rodinném hotelu naleznete klid a pohodu. Všechno pro vaši svatbu na jednom místě. Našim jediným cílem je vytvořit ve Vás pocit, že se u nás cí
  Rodinný pension s restaurací,žádné pronájmy,či zbytečné poplatky.
  Jsme tu pro Vás a je jen na Vás a rodině, v kolik hodin budeme zavírat 🙂