Petr Sikora - zkušenosti

Profilova fotka
Ahojte, moc prosím, máte některá zkušenosti s panem Petrem Sikorou z AC? Děkuji moc
Odpovědět
@wendulinka_1 Ahoj, nemáš tedy ty nakonec zkušenost s panem Sikorou z AC? Dostala jsem na nej tip, jako na oddávajícího. Díky predem za odpoved 🙂
Odpovědět
@kristyna_tluchorova Uživatelka, po které chceš reakci, již není aktivní.
Odpovědět
@kristyna_tluchorova ahoj, nepodařilo se to najít nejakoho se zkušenosti náhodou? 🙂 máme už za sebou s ním dvě schůzky, působí velmi příjemně, ale byla bych klidnější kdybych věděla zkušenost přímo od nevěsty
Odpovědět
@ivy_p Ahoj, nikoho jsem se zkušenostmi nenašla. Nakonec jsme si ale vybrali jiného oddávajícího, tak snad bude vše v pořádku, schůzky nás teprve čekají. 🙂
Odpovědět
@kristyna_tluchorova Dobrý den, mohu se prosím zeptat, koho jste nakonec vybrali? Děkuji.
Odpovědět
@kristyna_tluchorova Dobrý den, mohu se prosím zeptat, koho jste nakonec vybrali? Děkuji.
Odpovědět
@k_l_a_r_a Dobrý den, nakonec máme faráře od nás z vesnice. Ale ještě nejsme uplne domluveni. Snad to dopadne 🙂 . Jinak bydlíme u Jablonce.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyna_tluchorova Dobrý den, mohu se zeptat koho? Jsme z Liberce a také sháníme.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Ahoj, holky, máte někdo, prosím, tedy osobní zkušenost s panem Sikorou? Měli bychom s ním mít schůzku příští týden, ale po telefonu mi extra sympatický nebyl, abych pravdu řekla. Díky, B.
Odpovědět
@brambora123 Ahoj, muzu se zeptat, jak probíhaly schuzky? Jak jste byli spokojeni. Mame svatbu v lete a zadny zkušenosti s panem Sikorou jsem nenašla. Kazda rada dobra. Moc dekuji Misa
Odpovědět
@michala_vavrickova Ahoj, nakonec jsme zvolili jinou cestu, takže bohužel nemůžu říct. Ale pan Sikora byl velice slušný a v pohodě. Na nás byl ale už po telefonu velice přímý, úzkoprsý a hodně věřící 🙂.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?