Odpolední obřad: doporučení, zařazení novomanželského focení

Dobrý den, ráda bych poprosila o rady nevěsty, které měly/budou mít odpolední obřad. Víme, že chceme odpolední obřad, ale nevíme si rady s přesným určením času. Obřad bude v kostele a bude trvat cca 30-45 minut, pak bude následovat společné focení. S ohledem na to nevím, jak naplánovat focení nás novomanželů. Po obřadu se pojede do místního penzionu na oběd, tak si nedovedu představit, že bychom v tu dobu někam zmizeli na focení. Zároveň bude ale svatba v říjnu, takže je potřeba počítat s tím, že sluníčko bude zapadat dříve. Děkuji za jakoukoliv radu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, z mého pohledu fotografa - pokud chcete novomanželské portréty při západu slunce, kdy je krásné měkké světlo, tak to v říjnu vychází mezi 17-18 hodiny. Takže můžete zmizet až později po obědě. 🙂 A portréty se nemusí fotit vůbec dlouho, ale samozřejmě záleží na Vašich představách.
Odpovědět
Profilova fotka
@bokovaka popř. můžete dát ty novomanželské před obřadem, třeba dopoledne...
Odpovědět
Máme obřad ve 14:00, focení zhruba od 15 hod a pak od 18 kvůli západu slunce 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@bokovaka A kolikátého října to máte? (Vzhledem k tomu, že se v říjnu navíc posouvá čas.)
Odpovědět
@aneta_hrbackova děkuji! Fotografie při západu slunce by byly krásné 🙂
Odpovědět
@niky555 to bychom právě neradi, kvůli tomu máme právě obřad odpoledne, abychom se dopoledne nehonili 🙂 Navíc bych byla ráda, kdyby mě ženich viděl v šatech až při příchodu k oltáři. Takto by to (podle mě) ztratilo kouzlo 🙂
Odpovědět
@zoe_se_vdava 16. října 🙂
Odpovědět
Myslím, že tohle by Vám měl poradit a vymyslet Váš fotograf 😉
Odpovědět
@daneila Diky za radu...
Odpovědět
Profilova fotka
My měli svatbu ve 2 hodiny a pak jsme kolem čtvrté na půl hodinky zmizeli a nic se nestalo 🙂 Hosté už se bavili a bylo to v pohodě 🙂
Odpovědět
@niky555 nás od novomanželského focení před obřadem fotograf odradil, kvůli případnému ušpinění šatů. A musela jsem mu dát za pravdu...
Odpovědět
Ahoj, my meli obrad ve 2 a nase foceni jsme meli dopoledne, v 10 dorazila fotografka, ve 12 jsme se vsichni sesli a spolecne fotky byly po obradu 🙂 nechteli jsme po obradu nechat ostatni cekat a tim, ze jsme meli obrad odpoledne a pozdni obed, tak uz jsme nechteli nikam popojizdet a bylo to super, rano jsme vse pekne stihli, nasnidali se a v klidu se nachystali 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
@micahela a kde jste se fotili? My budeme mít fotky v lese a je fakt, že si nedovedu představit, že by ty šaty nebyly ušpiněné...😞 Ale taky jsem původně chtěla focení před obřadem...
Odpovědět
My jsme se fotili v zamecke zahrade v Oslavanech 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?