Oddávající Pavel Knob - nějaké zkušenosti?

Ahoj holky, jsem zasnoubená teprve dva týdny a rádi bychom měli svatbu ještě letos. Chceme jí na místě, kde v ten den lze udělat pouze církevní sňatek. Jak jsem slyšela, církevní obřady jsou krásné, ale na poslední chvíli je velmi těžké sehnat nějakého oddávajícího, který oddá dva nevěřící v Boha. Domluvila jsem se nakonec s pastorem Pavlem Knobem. Nemáte s ním, prosím, některá zkušenost, jak vede obřad, zda je to opravdu pěkné? Moc děkuji za případné komentáře.
Odpovědět
Profilova fotka
@sun04 Mám ráda jeho obřady. Viděla jsem cca 3, a nemám k nim žádné výhrady. Nemáte se čeho obávat. Můžu jen doporučit.
Odpovědět
Moc děkuji za odpověď. Ale obřad vede asi velmi důstojně, že? Nic proti tomu, ale my bychom ho raději odlehčili nějakým humorem, což nevím, zda můžeme od pana Knoba očekávat. Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@sun04 ale máte s ním schůzku i před přece! Vůbec se toho nebojte, je opravdu fajn. Stačí mu říct vaše představa. Já jsem ho potkala naposledy na Strnadovském mlýně, kde měl opravdu příjemný projev.
Odpovědět
Super, tak doufam, ze take budeme spokojeni! Dekuji :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@zezufoto dobrý den, vím, že to je už rok, co jste se zde ptala na pana Knoba. Ráda bych se Vás zeptala zda jste obřad měli od něj a jak to dopadlo? děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@bety_h Bety, já jsem svatební fotografka. Jsem takový pozorovatel! Takže jsem oddávajících viděla hodně. Každý má svůj styl. A dopadá to dobře ;-) ;-) ;-) ;-) Pan Knob má k ruce manželku, která pomůže s organizací obřadu i s nástupem a usazením hostů. Pro inspiraci připojuji fotografie s oddávajícím.
Odpovědět
Dobry den, ano, obrad vedl pan Knob a asistovala mu jeho manzelka. Jsou velmi prijemni a mili. Nejsme s manzelem verici, takze jsme meli dohodu, ze o Bohu to nebude. Sice ho tam zminil, ale to nam nevadilo. Rec byla krasna, plna lasky. Mluvil o tzv.lasce agape, tj.lasce bezpodminecne. Myslim, ze ke svatebnimu obradu se takova rec hodila perfektne. Jen pokud chcete nejaky srandicky, na to pan Knob neni 🙂 Nema prilis zvucny hlas, takze vetsi prostor bez mikrofonu neukrici. Ale je opravdu velmi laskavy, takze jsme byli moc spokojeni!
Odpovědět
@zezufoto děkuji moc za odpověď. Panu Knoblovi jsem již psala, budeme mít schůzku v listopadu. Tak uvidíme jak na nás bude působit. :-)
Odpovědět
@sun04 To jsem moc ráda, že jste byli spokojeni. Já jsem mu dnes napsala email a jeho manželka mi hned odepsala, že bychom se mohli sejít. Mě by řeči o Bohu nevadili akorát přítel to nemusí. Ještě se zeptám měli jste sliby? To se mi při obřadech moc líbí ;-)
Odpovědět
@bety_h sliby jsme nemeli, ale pokud bychom chteli, podle me by problem nebyl. Staci se domluvit. Preji hodne stesti ✊️
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych se zeptala, pokud matrika vypíše výjezdní termín na naše datum svatby, lze řešit tedy takto oddávajícího? Jezdí po celé ČR? A může se zeptat na orientační cenu? děkuji
Odpovědět
Dobry den, my takto resili situaci, kdy bylo volno na miste, kde jsme chteli mit svatbu, ale matrika ten den urcila pro cirkevni snatek. Takze jsme si museli sehnat cirkevniho oddavajiciho, ale jelikoz jsme neverici, seznam je dost zuzen. Pan Knob nema problem oddat i neverici, kdyz ti dva "veri" v lasku. Dojet urcite muzou, zalezi kam a jestli stihaji (casto maji v jeden den i vice svateb) a musite pocitat s vyssi cenou za cestovne. Cenu za obrad si vetsina oddavajicich rika mezi 2 az 5.000 Kc.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, někdo nějaké další zkušenosti s panem Knobem? Popřípadě doporučení na nějakého oddávajícího, co by nás oddal příští rok v září na Benešovsku? Díky :)
Odpovědět
Měli jsme pana Knoba 31.8. na česko-anglickou svatbu. Obřad se všem moc líbil. Ukáplo I pár slziček. S obřadem mu vypomáhá manželka, která mu vyřizuje I emaily a telefony. Sešli jsme se asi 6-7týdnů před svatbou a už na schůzce jsme z obou měli hodně dobrý pocit. Pan Knob je strašně moc hodný. Určitě doporučuji! Na první fotce před námi pan Knob s překladatelkou, druhá fotka jeho manželka s živou hudbou.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Ahojte, jelikož mame svatbu mimo matriční obřadní síň, byl nam majitelkou statku, kde bude svatba, doporučen pan Knob, se kterým mají zkušenost. Měli jsme s ním schůzku včera (svatba bude 12.10.2019). Muj první dojem byl moc dobrý. Pomáhá mu jeho manželka, která mi obratem přeposlala soupis dokumentů, které je přeba vyžádat na matrice. Smyslem schůzky bylo se poznat a domluvit se jak si obřad představujeme.. Jedná se o moji druhou svatbu, tak jsem byla opravdu mile potěšena (upozornuji, že nejsem věřící). Byt první svatba probehla dávno, pamatuji si, že jsem neznala oddávající a proslov byl dosti neosobní a kratký.. Pan Knob nam předložil navrh celého obradu, jak by mohl být krok po kroku a ptal se co bychom chteli pozměnit..kdy doporučuje zakomponovat hudbu a tak.. na zaver se jen zeptal na náš názor na boha = spíše jeho osobní "výzkum" ..Mluvil velice lidsky a domluveni jsme že během obřadu bude citovat pasáže o lásce, co mi přijde opravdu skvělé a bude se hodit.. po svatbě dám vědět.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@suzanahh Ahoj, prosim jak to vse dopadlo? Diky moc
Odpovědět
Ahooj, včera jsme měli informační schůzku s manželi Knobovými a první dojem teda úplně super!!! :) Oddávat nás bude paní Knobová, jelikož na náš termín mají více svateb, tak se musí rozdělit, ale po včerejší schůzce se na obřad těším ještě víc!! :) Dám ještě info po svatbě, jak to nakonec dopadlo, ale nemám sebemenší obavy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Nás pan Knob oddával loni v červenci a byl to moc příjemný a milý obřad. Měla jsem trošku obavy kvůli našim hostům, protože nikdo takový typ svatby předtím nezažil, ale všichni to moc chválili. Takže myslím, že je to moc dobrá volba 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, Máme s přítelem svatbu v srpnu, bude to ve středu a máme problém s oddavajicim. Místo je kousek od Příbrami. Pan Knob je prosím odkud? Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@gandy Pan Knob je z Prahy. Zkuste ho kontaktovat, za námi jel až na Vysočinu, takže Příbram by neměla být problém 😊
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Pan Knob byl absolutně skvělý. Před svatbou jsme měli dvě schůzky, kde jsme se společně i se snoubencem poznali a řekli si co a jak. Byl úžasně profesionální. Obřad proběhl senzačně. Osobně, hřejivě, láskyplně a na úrovni. Takže já vřele doporučuju! 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@ragunkaa prosím, jak dlouho cca obřad trval? Byli jste předem domluveni na délce? Díky moc! 🙂
Odpovědět
@niky3105 my meki tlumoceny obrad, z cestiny se to jeste prekladalo do francouzstiny, takze to zabralo cca pul hodky...a byla to uplne perfektni delka, presne akkorat...a ano ano, byli jsme domluveni, to si vsechno reknete na schuzce 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
@bety_h Dobrý den, já jsem na pana Knoba dostala od koordinátorek pouze telefon, mohla bych Vás poprosit o zaslání emailu do soukromé zprávy? děkuji.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?