Oddávající Martina Viktorie Kopecká - zkušenosti

Zdravím všechny, Budeme mít svatbu ve všední den a místní matrika oddává pouze o víkendech. Byla nám doporučena tato oddávající - Mgr. Bc. Martina Viktorie Kopecká. Máte s ní někdo zkušenosti? Jeví se mi jako velmi sympatická paní. Dále mi byl nabídnut Dobroslav Makovička a Pavel Knob. Klidně se prosím podělte i o zkušenosti s nimi. Našla jsem recenze pár let staré, tak bych ráda nějaké novější :) Krásný den.
Odpovědět
Ahoj, nás oddavala Martina Kopecka a mohu jen doporučit :) Všichni byli z paní fararky nadšeni :)
Odpovědět
Nás nedodávala,ale byla jsem na svatbě kamarádů, které oddávala a obřad byl moc hezký, mohu doporučit.
Odpovědět
Děkuji :) Už jsem paní farářce psala email, tak snad se ozve.
Odpovědět
Dobrý den, oddá farářka Mgr. Bc. Martina Viktorie Kopecká i nevěřící? Mohla bych porosit o bližší info jak probíhal obřad? Moc děkuji :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@gabina91 Dobry den mate nějaké informace k p.Kopecké?je velmi sympaticka
Odpovědět
@ph007 dobrý den, jaka byla paní ? Nemáte někde video ze svatby kde bych si ji mohla poslechnout :) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oddávala kamarády a nemohli si to vynachválit. Sleduji ji na instagramu, neskutečná baba. Vůbec bych neváhala. osobně mě trošičku mrzí, že jsem ji neobjevila, když jsem naší svatbu řešila já. naše oddávající byla milá, ale tohle je prostě ♥ Makovičku nedoporučuji. Také jsem s ním mluvila a ptala se ho a byla to dost nepříjemná zkušenost, kdy se mnou po telefonu mluvil podivně na půl huby snad v běhu nebo co, pak slíbil, že mi potvrdí termín, neozýval se, a pak mi napsal týden předf svatbou, jestli teda platí :D A slyšela jsem na něj docela blbé reference od tlumočnice, která na několika jeho svatbách tlumočila a prý špatné.
Odpovědět
@vanet dobrý den, paní fararka byla jedním slovem úžasná :) video k dospozici nemám, můžete si ji přijít poslechnout do kostela, kde káže, zkuste ji napsat
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
@ph007 Mohla bych vás poprosit o více informací o farářce? Do soukromé zprávy prosím 🙏 Jaké jsou podmínky, cena a podobně? Už dlouho si ji přeji, ale obávám se aby tam nebylo nějaké ALE. Děkuji 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@anetludwigova Dobrý den, paní farářku jsem poptávala a odepsala mi, že alespoň jeden z nás musí být pokřtěný / věřící. Jinak byla moc milá, ale z tohoto důvodu jsme si ji bohužel nevybrali. Cenu nevím, k tomu jsme se nedostali. Hezký zbytek dne 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli chcete (zatím alespoň na dálku) "poznat" Martinu Viktorii Kopeckou, doporučím si poslechnout jeden audio podcast, kde je jako hlavní host :) https://talk.youradio.cz/porady/deep-...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?