Obřad v 10:30 či 11:00? Jak jste vše stíhaly?

Profilova fotka
Ahoj nevesty, jen malý dotaz, v kolik hodin jste mely obrad,a jak jste stihaly.? Máme moznost bud 10:30 nebo na 11hod. Ale neumime se rozhodnout, ja bych osobne byla i pro 10:30. Měla jste nektera? A jak jste vse stihali?
Odpovědět
Já bych dala určitě v 11. My měli ve dvanáct, neměla jsem žádné dlouhé česání a líčení, ale stejně to bylo tak akorát, aby to bylo v klidu. A to jsem se samozřejmě probudila neplánovaně brzo! :-D
Odpovědět
My meli v 10:30. Meli jsme na vyber 10:30 nebo 11:30. Ale mame rok a pul stareho syna, kt je zvykly pred polednem obedvat a pak spat, takze 10:30 bylo pro nas lepsi. Akorat se musi driv vztavat, ale tak ta pul hodka uz vas nevytrhne. Nakonec i s kadernici to dopadlo skvele, musela v 8 odjet, coz mi vyhovovalo, vyslo to akorat. A pri drivejsim obradu aspon hoste neumrou hlady, vyfotite se a hura na obed. My ho meli ve 13hod a bylo to super. Vsichni si to pochvalovali, ze neobedvame ve 3.
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji na 11:00 ! :-) Ve svatební ráno je každá minuta drahá :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mámev 11. Chtěli jsme ve 13:00, ale bohužel. Záleží trošku i na tom, odkud ti pojedou hosti a tak, nám někteří poměrně zdaleka, takže i ta 11 se některým zdá brzo... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky v 11, ale kdyby to šlo, tak bych radši 10:30 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My měli v 11 a bylo to krásně akorát, moji rodiče jeli zdaleka, takže dřívější čas by byl asi problém a později jsme nechtěli kvůli obědu... takhle jsme už před dvanáctou zasedali ke stolu, takže úplně super :)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli 12:30 a radši bych to měla později :D opravdu, každá minuta drahá!!!
Odpovědět
Měli jsme v 11, přejížděli jsme 100 km na obřad a v pohodě se to stihlo :-). S tím, že jsem vstávala v šest a od půl sedmé mě začali chystat :-) Ale jinak myslím, že zrovna ta půlhodinka není takový rozdíl. Oběd jsme měli asi ve 13 hodin.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
To je brzo :-D my máme ve 14:00, nehodlám se honit...
Odpovědět
Co jste dělali zbytek dne? My máme mít taky svatbu brzo a nevíme si rady s programem na celý den. Máme to včetně ubytování hostů, takže opravdu musíme zaplácat celý den nějakým programem.
Odpovědět
Profilova fotka
Nakonec budeme mít v 11hod. máme to se mší, takže to je trošku na dýl, minimálně ta hodinka. ráno fotograf u zenicha, pak prejezd fotografa ke me ( mame rodiny ob 5 domu) tam budou pripravy. mezitim hosti na snidani, ke me i zenichovi. pak zenich prijede. pojedeme do kostela. obed, kafe/dort, foceni.. atd. nechci dělat moc plánovanou zábavu. budeme to mít takové volnější, což oboum stranám vyhovuje. po obede kaficko, dort v klidu si rodiny pokeacaji, my pojedeme fotit. po navratu chceme udělat jen takový ten manželský kvíz,kdy novomanzele zvedaji a otazky bud svou nebo druheho botu. pak novomanzelsky tanec. my máme pripraven i takovy ten tanec, kde jsou "vtipne" pisnicky. na youtube je toho hodně.. někdo to má jako přímo novomanželský. a pak raut a zábava . zhruba +/- . vloni jsme byli na takových volnějších svatbách, a jen chvála.. třeba to ještě poměníme, čas ještě máme. třeba nás ještě něco napadne. nebo někde něco spatřím :)
Odpovědět
Profilova fotka
a proc tak brzo??? to by me zabilo...my to meli v pul 5 odpoledne a stihali jsme tak akorat
Odpovědět
Článek se načítá
@navnav Já jsem teda ráda, že jsme měli obřad takhle brzy, i tak to hrozně uteklo :-) V 11 obřad, pak focení s rodinou, přáteli, novomanželské, 13h oběd, krátké povídací volno, první tanec, v 15h dort, v 16h ještě jedno focení, pak časově už nevím, ale házení kytky, pár her (svatební kvíz apod.), tombola. Celé odpoledne hrála hudba, takže se dalo tancovat, a jinak se hosté tak nějak bavili i bez naší pomoci :-) Měli jsme výhodu, že jsme měli pronajatý celý penzion a hosté mohli pendlovat mezi venkem a vnitřkem. Pro jistotu jsme měli připraveno v záloze pár tancovacích her, ale nebyly potřeba.
Odpovědět
Sakra, neměla jsem to číst. Máme obřad na 10.30 a když to čtu tak asi stíhat nebudu :D Máme to kvůli dítěti, chodí po obědě spát. Kosmetičku mám na 8.00 a potom teprve kadeřnici :-| A to se bude nechávat líčit i svědkyně a česat a bude to na 2 ruzných místech, jako kadeřnice i kosmetika zvlášť :/
Odpovědět
Profilova fotka
@mr_falko brzo mi to neprijde. Nikdy jsem :treba jeste u nas v rodine nebo okoli nezazila svatbu pozdeji nez v 11 ci 12hod. :-) je to na kazdem.
Odpovědět
Záleží co pak chcete během dne stihnout a i jak máte dlouhý obřad. My měli církevní (tedy něco přes hodinu), začínalo se v 11 a stihlo se to v pohodě, kadeřnice, líčení, ještě se dodělávála výzdoba (již beze mě). Ve 13 pak byl oběd, pak focení, dort, nějaký program a večer pak party. Přišlo mi to tak optimální, ale zaleží na každém. Ono je potřeba brát v potaz i to, že jsi před obřadem nervozní a pode mě je lepší, když je to brzo, že to pak z tebe spadne a většinu tvého svatebního dne tvoří zábava s blízkými. Nedokážu si představit, že bych to měla odpoledne, celý den to valila před sebou a furt něco na poslední chvíli řešila.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?