Lavice pro obradu

26. čvn 202140

Milé nevěsty,jelikoz nám majitelka zvýšila pronájem prostoru o 10 tisíc,snažíme se různé ušetřit.Co říkáte na lavice u obřadu?Svatba je u lesa u hájenky na louce.Ja jsem to odmítala,ale půjčování židli jsou zase další náklady navíc.Dekuji

• V pohodě, snad na všech svatbách v přírodě, kde jsem byla, se sedělo na lavičkách, nikdy mi na tom nepřišlo nic divného.

• @drabik  děkuji za komentář,ještě se zeptám na názor.Porad se v tom ruzne tocim.Mame pivní sety ,přemýšlím zda pořídit potahy nebo na ně dát jemnou krajku jako středový ubrus a k tomu vázičky s kytkou..jednoduše...

• Podle me to neni treba prehanet,jak si na to lidi sednou,tak to stejne nebude videt,jestli jsou nazdobene nebo ne.. Pokud to chcete hezci,tak jen nejakou "blbinu",ale neni to uplne potreba

• @eldorada36   Mně se obecně ty potahy - ani na židlích ani na stolech - moc nelíbí, přijde mi nějaký decentní ubrus/krajka, třeba s tou vázičkou, i vkusnější.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Rodinný pension s restaurací,žádné pronájmy,či zbytečné poplatky.
    Jsme tu pro Vás a je jen na Vás a rodině, v kolik hodin budeme zavírat 🙂
    V našem rodinném hotelu naleznete klid a pohodu. Všechno pro vaši svatbu na jednom místě. Našim jediným cílem je vytvořit ve Vás pocit, že se u nás cí
    Nabízíme originální nápady, denní i večerní programy, pečlivě zvolené balíky a aktivity na rozlučku se svobodou pro dámy a pány.
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů