Kde sehnat oddávajícího???

Zobraz úvodní příspěvek
Vybrali jsme si datum svatby na 11.6.2016, nechceme ho měnit, moc se nám líbí, na radnici v našem městě mi sdělili že mají plno i na výjezdy, chtěli jsme obřad mimo radnici. Kde seženu někoho jiného, kdo nás v tento den oddá?? Kdo všechno má oprávnění dojet na námi vybrané místo?? Prosím poraďte, jsem zoufalá a nechci se našeho termínu vzdát...To je opravdu takový problém? Děkuji, Pavla
Odpovědět
1
2
Aha,tak to je mi lito a ty Unitare jsi zkousela,ja chci mit obrad vecer a doufam ze uich mi to vyjde,protoze matrikarka tady stoji za nic,nejvic me nastvala kdyz maji vypsane poplatky za nadstandartni sluzby ale zadne neposkytuji. Drzim palce
Odpovědět
@charlinek proč líto? :-D my jsme se s ní domluvili a bude nás 11.6 oddávat, takže unitáře jsem už ani nezkoušela, oni v našem regionu ( právě olomoucký kraj) ani nepůsobí...
Odpovědět
Aha tak super,hlavne ze vam to vyslo :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Zkuste poptat http://oddavajici.wbs.cz/
Odpovědět
@jasulka prispevek je z unora 2016 :)
Odpovědět
Dobrý den, prosím o informaci jaká je cena za služby oddávajícího, děkuji
Odpovědět
Měli jsme stejný problém, sobota není na místní matrice oddací den! Takže jsme si našli milou evangelickou farářku a budeme mít církevní obřad :-). A nevadí, že nejsme pokřtěný ;-)
Odpovědět
@joma333 my jsme davali pani fararce 2000,-kč
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@mayinka mohla bych se prosím zeptat na kolik vyjde? a zda se něco na stylu obřadu mění? moc děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
@pavlusak dobrý den, jak se jmenovala prosím?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
jee mám to stejně, termín, místo všechno je ale paní starostka v ten den neoddáváa zakázala aby to dělal někdo jiný. takže nám asi nezbývá nic jiného než se vzít předem a pak si někoho sehnat. Je to trochu smutné, podle mě když jsi prostě starostka tak k tomu jdou nějaké povinnosti. I to že chceme paní starostce připlatit jí nepřemluvilo.
Odpovědět
@kackapuk O to horší, že nemusí oddávat jen starosta, ale i pověřený člen zastupitelstva. Tedy starostka by nemusela vlastně oddávat nikdy.
Odpovědět
Článek se načítá
@rraadka myslím si, že záleží na velikosti obce a tedy na počtu zastupitelů. Švagr je starosta v jedné malé obci a oddávat může jen on. Ale na rovinu píšu, že vycházím jen z jeho případu, detaily v zákoně jsem nestudovala.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?