Hudební doprovod

15. led 202120

Ahoj, prosím o radu. Uvažuji o hudebním doprovodu k obřadu. Jen jeden houslista. Není to málo? Měla jste tak některá? Pokud ano, jak jste byly spokojené? Říkala jsem si, že by to bylo pěkné i s pianem, ale partner si myslí, že na tu půlhodinku už je to moc. Obřad je v altánku v přírodě. Děkuji za Vaše reakce. 🙂

 • Proč by ne? Já myslím, že už jsem samotného houslistu na svatbě viděla.

  Naopak by to mohla být výhoda. Pokud umí improvizovat, přizpůsobit hudbu obřadu, mohlo by to být fajn. Mám totiž naopak v paměti jedno trio, které hrálo a hrálo a hrálo, snoubenci dávno došli, a oni hráli a hráli a hráli. A my tam stáli a čekali jak trubci, až dohrajou, co mají natrénováno. Přitom tam bylo několik okamžiků, kdy by to mohli elegantně utnout.

  Takže za mne - nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě.

 • @l_a_u   Určitě máte pravdu, že je důležitá kvalita. K tomu triu... Člověk by řekl, že hudebníci, kteří nabízí své služby, mají nějaké zkušenosti a situaci odhadnou a přizpůsobí snoubencům. Ne, že si odehrajou své do poslední noty 🤔

  Děkuji Vám za pozitivní reakci 🙂

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Jsme příspěvková organizace ÚMČ Praha Dolní Počernice. Máme na starosti organizaci svatebních obřadů v Zámeckém parku Praha Dolní Počernice.
  Forstová Květa
  Mladá Boleslav
  Svatební stany a svatební altány za rozumnou cenu.
  Nabízíme originální nápady, denní i večerní programy, pečlivě zvolené balíky a aktivity na rozlučku se svobodou pro dámy a pány.
  Články od našich partnerů
  Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
  5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
  Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
  Archiv článků od partnerů