Farářka Sandra Silná - Brno

Profilova fotka
Ahojte, oddávala vás někoho Sandra Silná, působící v Československé církvi husitské v Brně? Nejsme věřící, ale nechceme odbytý obřad na úřadě a paní farářka je nám sympatická. Když googlím, tak nějaké fotky ze svateb vidím, ale např. tady v diskuzi jsem nenašla nic, tak nevím, zda se tomu věnuje a v jaké míře? Psala jsem jí email, který je už 14 dní bez odpovědi, možná má jen moc práce, nevím, ale snažím se zjistit více info. Díky 🙂
Odpovědět
@kristy82 taky jsem ji psala mail. Cca pred rokem a bez reakce. Pak jsme se zaridili jinak. 🙂
Odpovědět
Ja som pisala pred novym rokom, tiez mi este na email neodpisala. Podla portfolia bude vytazena studiom a sobasmi, asii si vybera, komu odpise. Tiez sme sa uz zariadili inak ☺️
Odpovědět
Profilova fotka
A jak jste se, holky, zařídily? Koho jste oslovili, prosím? To mě moc mrzí, že nereaguje, chtěli bychom někoho z Brna, když je potřeba docházet na schůzky, navíc jsem si říkala, že to nebude mít daleko... Co nadělám, budu zatím vyčkávat.
Odpovědět
@kristy82 doporucuji oslovit osobne. Ma myslim kostel na Botanicke. Pokud o ni hodne stojite. 🙂 my jsme nakonec zvolili civilni obrad, pritel neni Cech, takze budeme mit na svatbe i tlumocnika. Nakonec jsme to prehodnotili, protoze tim tlumocnikem se obrad pomerne natahne. Misto toho si napiseme sve sliby, aby to bylo vice osobni a zaroven ne moc dlouhe celkove. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@hajkovka ano, to mě už napadlo, naběhnout přímo do kostela 🙂
Odpovědět
Ahoj, asi predvcerom mi pani Dilna odpisala. Ponukla datum co sme mali vyhrany ale inu hodinu nakolko mala uz dalsie 2 obrady v ten den. Takze pokracujeme s nasim oddavanucim. Ale odpisala. Urcite je vytazena 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kitycat Ano, i me odepsala, uz jsem s ni mluvila, na nas termin ma zatim volno, tak mam radost! 🙂 Jeste to ale zkoordinovat s mistem svatby. Jinak to jsem premyslela, jestli je tak vytizena, jako napr. Martin Kopecky a ma i 8 obradu denne? 😄 Protoze ja se nejak na cas zapomnela zeptat a ona o tom nemluvila, tyjo, tak to budu muset hodne rychle rezervovat to misto, at ji co nejrychleji potvrdim datum a domluvime i konkretni cas.
Odpovědět
@kristy82 mne pan Kopecky povedal, ze po 20 rokoch si bere volnych 5 sobot, na jednu ho ukecali jehp farnici taka len 4,a jedna bola aj ta nasa. Pan majtel nasho svadobneho miesta, ze tam mali obrady o 17h,ze boli vsetci vytazeni
Odpovědět
@kitycat muzu se zeptat, jakym zpusobem se Vam podarilo spojit se s panem Martinem Kopeckym? Me nereaguje pro zmenu on (ani mail, ani sms, telefon nezveda...) narozdil od pani Sandry Silne, ta mi odpovedela obratem.
Odpovědět
Profilova fotka
@iva_hosova Ja jsem s nim resila prvni svatbu asi pred 6 lety a komunikace probihala nejvice po emailu, na ktery reagoval do druheho dne max. Ted je mozna vytizenejsi, nevim... Pokud jste pobliz Blanska, tak muzete nabehnout rovnou do Dreveneho kosteliku osobne, tam jsme take byli. Kdyz jsme se ho snazili odchytit poprve, sice kolem nej byl dav vericich a bylo videt, ze toho ma dost, ale pak se s nami chvili zastavil a v rychlosti probral, co bylo treba.
Odpovědět
@iva_hosova dobry den, posielala som mu email a pomerne rychlo reagoval, telefonoval.asi do 3 dni. Ale podla mna ma plna na rok dopredu a preto sa uz ani nevladze ozvat. 🙂
Odpovědět
@kitycat @kristy82 Dekuju za informace, je to jak pisete. Nakonec se mi ozval a uz jsme se i potkali osobne, jen je teda opravdu hodne vytizeny a zahlceny emaily, tak nestiha reagovat. V nas termin uz ma bohuzel sest obradu, tak asi budeme hledat dal 😞
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@kitycat @kristy82 Ahoj, napsali byste mi prosím, co to obnášelo, aby vás paní farářka Silná oddala? Chodili jste na nějaké setkání? Na jiném fóru tady jsem dokonce četla, že církevním sňatkem člověk automaticky vstupuje do církve. Předem díky 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@ryba144 me svatba se Sandrou ceka az za rok. Kazdopadne ale Cirkev ceskoslovenska husitska vubec nevyzaduje vstoupit do cirkve a pod., jako katolicka... S Martinem jsme meli asi 3 (4, uz nevim) setkani u nej doma a pak jedno i se svedky na nejakou instruktaz... Pani Silna me rikala, ze se parkrat sejdeme, ale ze klidne muzeme zajit nekam do kavarny, ze vubec netrva na kostele apod., to je podle me uplna pohodarka, ktera do nikoho viru necpe 🙂 Podle me si je vedoma, ze v dnesni dobe spis takhle ziska priznivce, nez talcenim do nejakych prezitku...
Odpovědět
@ryba144 ahoj, ja budem mat ineho farara z cirkvy Ceskoslovnskej husitskej. Zatial sme mali jedno stretko a este druhe nas caka. Bohuzial pani Silna uz mala nas termin obsadeny ale myslim, ze aj s pan fararom budeme velmi spokojni 🙂 On prave hlasa, ze laska ni elen k Bohu ale ak k nam navzajom je rovnaka a bude mat rec skor o laske ako o Bohu
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, nevím jestli e-mail, který je na internetu, je funkční…psala jsem a nic, po té jsem si sehnala číslo, paní farářka mi to zvedla napoprvé. Moc milá žena po telefonu, dnes jsme měli první schůzku a bylo to velice příjemné setkání pro mě i přítele a to nejsme ani jeden věřící. ♥️
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Dneska jsem paní Silné poslala email a odepsala během 30 minut, takže za mne skvělá komunikace! 😊 Nevyžaduje ani osobní setkání, stačí video hovor, abychom se poznali.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?