Menu Forum

Brno - oddávající farář mimo kostel 1.8.2015

25. bře 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
pipicek2
4
Registrovala se 20. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 8 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 1. srpna 2015
    Kadlcův mlýn, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
pipicek2
4
Registrovala se 20. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 8 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Dobrý den, mám prosbu. S přítelem se bude brát 1.8.2015 v Marianským údolí v Brně v Kadlcově mlýně. Budeme tam mít hostinu a zároveň i obřad. Bohužel na matrice mě v tento termín odmítli a doporučili mi, že si mám najít někoho z evangelické církve.
Prosím, nemáte na někoho doporučení, případně kontakt? Přítel je pokřtěný, já ne.
Moc děkuji za jakýkoliv tip...
1. únor 2015 ve 20:45  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Zkuste Církev bratrskou. Nevím, jak v Brně, ale tady u nás v Ově by určitě pomohli. Takže předpokládám, že se mezi Brňáky taky najde někdo. Nebo husitská církev, ta by mohla být liberárnější, když mají mezi kazateli i ženy :o).
1. únor 2015 ve 22:19  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nejkrasnejsisvatba
Nejkrásnější svatba
Jolana Kožíšková PRO

Svatební obchod - Region Brno
PRO Shop: 179 inzerátů
74

“Nejkrásnější svatba - nejkrasnejsisvatba Milé nevěsty a ženichové, tento víkend 25-26.1.2014 sleva 15% na všechny objednávky z eshopu i na naší prodejně. Všechny objednávky z eshopu o víkendu budou automaticky sníženy o 15% !! Děkuji jeanne1211 za skvělou inspiraci ;o)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
nejkrasnejsisvatba
Nejkrásnější svatba
Jolana Kožíšková PRO

Svatební obchod - Region Brno
PRO Shop: 179 inzerátů
74

“Nejkrásnější svatba - nejkrasnejsisvatba Milé nevěsty a ženichové, tento víkend 25-26.1.2014 sleva 15% na všechny objednávky z eshopu i na naší prodejně. Všechny objednávky z eshopu o víkendu budou automaticky sníženy o 15% !! Děkuji jeanne1211 za skvělou inspiraci ;o)”
(Před 2 lety)

Dobrý den, pošlete mi mail do IP pošlu Vám kontakt na faráře. A mimo jiné Kadlcův mlýn je dobrá volba paní provozní k nám jezdí už roky pro dekorace nebo dekorace k obřadu a je fakt skvělá;o) a spolehlivá.
2. únor 2015 ve 21:24  •  www.nejkrasnejsi-svatba.cz a www.svatebni-denik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
linusha
7
Registrovala se 10. května 2014 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Drnovice, Region Blansko.
fotoportrét
fotoportrét
linusha
7
Registrovala se 10. května 2014 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Drnovice, Region Blansko.
 Zkus Martina Kopeckého z Blanska
2. únor 2015 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pipicek2
4
fotoportrét
fotoportrét
pipicek2
4
 Martinu Kopeckému jsem psala e-mail, zatím mi nenapsal, tak zkusím kdyžtak telefonický kontakt. Děkuji.
2. únor 2015 ve 23:27  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
naztmarv
1
Registrovala se 8. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
naztmarv
1
Registrovala se 8. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, na nás už z matriky taky nikdo nezbyl a budeme se brát v červenci venku. Vřele doporučuji kontaktovat evangelickou církev. Já jsem katolička, můj snoubenec není věřící. Neměli s tím žádný problém, komunikace rychlá, bude nás oddávat farářka Tydlitátová (úžasná žena)!
25. bře 2015 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí