Bez slavobrány

Je tu někdo, kdo neplánuje mít slavobránu? Nebo kdo neměl? Jak plánujete místo obřadu vyzdobit?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den 🙂 já měla takto 🙂
Odpovědět
@renatanovakova moc krásné. My stromy bohužel v místě, kde bude obřad, nemáme. Máme to u jezírka.
Odpovědět
Profilova fotka
Úplně jsem si teď vybavila jednu fotku, na kterou jsem nedávno narazila. Snad bude odkaz fungovat 🙂 Přišlo mi to tenkrát velmi originální. Snad jsem si to nepopletla, ale uživatelka přímo v nějaké diskuzi psala, že si bedýnky postupně odnášela ze supermarketů a jen si je natřela 🙂 https://www.beremese.cz/blog/happynik...
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem si ještě vybavila jednu svatbu, která byla na kraji kopce nad "srázem" nebo jak to popsat. Měli jen podpisový stolek u toho dva větší květináče ze zahrady a hotovo. Gró hrál ten výhled 🙂 Asi záleží, jak to místo vypadá. Možná můžou být taky nějaké dvě větší květiny nebo lucerny dostačující 🙂
Odpovědět
@danpetr to je pravda, tak by to taky šlo. Místo je nádherné. Obřad bude u zahradního jezírka s výhledem na celou mou rodnou vesnici. Kolem jenom samá zeleň.
Odpovědět
@adeelaska my jme měli u rybníka stůl z pivního sedu ozdobený plédem po prababičce, fotku mám v albu
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?