Oblek z Bandi nebo Blažek?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj,kdo máte prosím oblek Bandi nebo Blažek napiště mi jak jste spokojení a za kolik jste oblek pořídily. Rozhodujeme se.Pořád mám pocit že na Bandi je až moc velká reklama.....,pokud máte fotky -uvítám :-) Chceme černý vyštíhlený oblek
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě Blažek, Bandi nás sortimentem dost zklamal... Prodavačky nehodnotim..všude v Pardubicich jsou skvělé, ostatně ony ten oblek nosit nebudou..
Odpovědět
hmm :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lingvistka Když už jste byli u Lewina, zkoušeli jste tam košile? Podle mě jsou jejich košile naprosto nejlepší, co se u nás dá sehnat, a to i v poměru s cenou. Obrovská výhoda je, že každý typ u každé velikosti mají s třemi délkami rukávů a třemi šířkami, takže si vybere opravdu snad každý.
Odpovědět
Zkoušeli jsem i košile, výběr mají skvělý, co se těch délek rukávu a šířek týká, bohužel jsme zatím nevybrali. Uvidíme, až přítel bude zkoušet upravený oblek, jestli už něco padne i stylem.
Odpovědět
@rebe ano, my od nich máme komplet sakumprdum vše.. chystáme se tam asi i pro botky - jejich partnerská prodejna.. i když tedy 4´500,- po slevě je i tak dost..
Odpovědět
@lingvistka pod t bych se mohla podepsat, byli jsme sice v podobných prodejnách v Praze, a ačkoliv jsem předtím u Lewina nikdy předtím s partnerem nenakupovala (jeden kamarád je ale vždy chválil do nebes), byl to můj tajný tip a taky že jsme tam oblek pořídili a přesně naprosto profesionální přístup na rozdíl od konkurence. Upravovali nám pouze délku kalhot a dneska si ho drahý jde po úpravě zkusit. Jsem jen zvědavá, jestli budeme tak i spokojení po svatebním dnu :) Přítel mě varoval, že bude u oltáře nejspíš zpocený až víte kde (z nervozity). :)
Odpovědět
Profilova fotka
@happiest_girl U Lewina mají vysokogramážní košile, které vůbec neprosvítají, takže pod ně není potřeba mít tričko ani nátělník, to je podle mě v létě obrovská výhoda. Když jsem se dívala na košile u Blažka, měli tam takové průsvitné divné, a cenově přitom ještě dražší. Mně se hrozně líbí i ty s jemnou strukturou. Jinak s tím pocením, to je přesně důvod, proč se vyplatí investovat do vlněného obleku klidně 10+ tisíc - polyesterový oblek si člověk oblékne jednou, zpotí se v něm až na zadku a víckrát si ho nevezme, pokud nebude muset. Manžel si na svatbu oblek půjčoval, protože obleky nesnášel, tak nemělo smysl si nějaký kupovat. Ale zjistil, že v kvalitním obleku se cítí vlastně docela dobře, takže místo vracení jsme po kupovali :-) A košili od Lewina občas nosí i k džínám.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme teda byli u Bandiho moc spokojeni,prodavačky v Pardubicích příjemné,zkušené...Vše co vybrali příteli sedlo,nakonec jsme koupili oblek,co měli poslední...Ani modrý ani černý ..Ale něco mezi tím..Se zvláštní strukturou latky..Prostě jedinečný,nemusíme se bát,že by měl na svatbě někdo stejný. Měli nové zboží,velký výběr a přitom výprodeje. Přítel měl předtím oblek na plesy z C&A a to se nedá srovnat,moc ho po svatbě nosit nebude...Chtěl do toho dát max 10000 a koupil za 5500kc.
Odpovědět
Bandi lacné, moderné, svieže a vkusné obleky. Blažek kvalitou nepochybně vyhrává na druhú stranu sú to nudné dedkovské obleky za šialené prachy.
Odpovědět
my jsme byli u Bandi a naprosto spokojení, nádherný obleky, super přístup, dobrá cena ( Brno ) Blažek nezaujal, neberu si dědu ;)
Odpovědět
@lingvistka Diky za prispevek, take jdeme hledat oblek na nekonfencni postavu (190cm, siroka ramena ale uzky pas..), mrkneme do toho T.M.Lewin, ani jsem nevedela, ze existuji :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@blaanii Už máme pořízeno, jak jsem již psala.
Odpovědět
Nevíte někdo o nějakém obchodu kde bychom sehnali pansky oblek. vel 103 a výš? Délka rukávu 73cm.
Odpovědět
Osobne se mi vice libi obleky Blazek, ale spis bych se divala na to, kde partnerovi oblek vice sedi.
Odpovědět
Můj táta měl od Blažka ségře na svatbě oblek za 12 tisíc. Po tom jednom dni, jsme ho šli reklamovat, všude kde se materiál sebe dotýkal byly žmolky a ne málo! Šli jsme reklamovat, chtěli po nás doklad že je oblek vyčištěný, takže jsme jeli zpět 60 km domů, dali ho vyčistit a za týden ho odvezli s dokladem o vyčištění. Po měsíci přišla zpráva že je reklamace vyřézená. Reklamaci uznali částěčně, dali nám 8000 Kč a řekli že si tátu zaevidují do PC a že už si od nich nikdy nesmí koupit oblek z toho materiálu, který to byl, jinak že reklamace nebude uznána. BLAŽEK? UŽ NIKDY VÍCE!!! Od té doby jezdíme nakupovat do Německa do Peek Clopenburg a oblek už měl táta na všech plesech, možných svatbách (podotýkám má ho 6 let!) a oblek je stále jak nový. Vloni jsme tam koupili přítelovi černý od Hugo Bosse za 12 tisíc a ta kvalita s českými je opravdu nesrovnatelná! Navíc ten personál co tam pracuje opravdu ví co dělá, ví jak má padnout oblek a hned řeknou ten ne ten jo. Zkrátili nám tam rukávy i nohavice a za týden oblek přišel zásilkovou službou zdarma!!!
Odpovědět
Koupili jsme v Blažkovi, jen se nám za tu cenu dost protočily panenky - pouze oblek a boty bez košile a doplňků stál dvakrát víc než celé svatební šaty.. uf uf.. no a když čtu tady ten příspěvek od kolegyně nade mnou, tak mi teda vůbec není dobře..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 4 měsících
V Bandi jsme byli včera. Bylo tam hodně lidí, ale zboží se nám nelíbilo. Kalhoty nesedly, přítel si v nich nemohl ani sednout a prodavačka tvrdila, že je to dobré. Jinak byla teda milá. Materiál se nám zdál nic moc, oblek byl nový a už se tam tvořily žmolky. Oblek byl za 9500, nevzali jsme ho. Pak jsme byli v Pietro Filippi a tam jsme koupili nádherný oblek modré barvy. Byl teda dražší, za 11 500. Skvěle padnul.
Odpovědět
V Bandi má sice super reklamy se známými herci, ale oblečení nás také zklamalo, zaprvé nešlo kombinovat sako s kalhoty, navíc špatně šité, švy u saka se přetáčely. V Blažkovi jsme se setkali s velkou neochotou, při příchodu do prodejny na nás koukali dost blbě, zřejmě jsme rušili shluk prodavaček při konverzaci. A opravdu můžu souhlasit s názorem ve výše uvedeném komentáři, zašli jsme do Pietro Filippi, super ochotný personál, navíc upravení obleku do 2 dnů (hodně jsme spěchali), a cena srovnatelná s Blažkem... Jedinný co, tak bych doporučila sundat sako do auta(ač pro někoho samozřejmost, pro nás nebylo :D ), to se nám trošku pomuchlalo na ženichovi. Hezkou svatbu ;)
Odpovědět
Za nás velká spokojenost s Bandi Brno. Milá a ochotná prodavačka, poradila, pomohla, velký výběr a dobré ceny :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Podle mě je Bandi pro staré chlapy, nemoderní, však jejich tváří jsou chlapi nad 50 tkou. Kvalita žádná
Odpovědět
@mispule91 abi totre, sítí na míru, luxus, kvalita
Odpovědět
@ssmokie souhlasím, Bandi má nekvalitní výrobky a staromódní
Odpovědět
@twigi13 at maji klidne staromodni,ale nesmi se jim pretacet svy na rukavech,proste spatne svadleny
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Přítel si na svatbu teď koupil tohle sako https://yesmoda.cz/panska-saka/557591... ale teda od Bandi je prej lepší. Jinak normálně nosí Bandi a moc mu vyhovuje.
Odpovědět
Taktéž spokojenost s Bandi v Brně, snoubenec si nemůže vynachválit 🙂
Odpovědět
Volansky - nádherný švestkově modrý italský oblek za 8500,-...bandi se může jít zahrabat :D
Odpovědět
Přítel má také od Bandiho a nemyslím, že by nás vyšel na příliš peněz. V podstatě celý oblek(sako, vesta, kalhoty), včetně košile, kravaty, manžetových knoflíků, pásku, kapesníčku do kapsy, ponožek a nátělníku nás vyšel okolo 13. tisíc. Oblek se nám líbí, nekvalitní nám nepřijde. 🙂
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?