Oblek pro ženicha - neformální svatba

Zdravím všechny, prosím o radu, jak jste řešili oblek pro ženicha v případě neformální svatby (malá zahradní svatba u rodičů nevěsty)? Představuji si pro něj kalhoty (možná i kraťasy), košili a motylek...svatba bude v červenci. Kde koupit, prosím? Napadlo mě C&A?
Odpovědět
Muj přítel bude mit chinos kalhoty, košili s krátkým rukávem a takový sportovní sako z M&S. tak doporucuju mrknou a v C&A taky maj.
Odpovědět
@a_mysakovicova díky moc a ty chinos kalhoty se dají vyzkoušet někde na prodejně a koupit nebo jedině přes net? Přítel nemá konfekční velikost bohuzel
Odpovědět
@adeelaska Chinos maj dneska všude, to jsou takové plátěné kalhoty, mě se na nich líbí, že vypadají celkem společensky ale jsou pohodlné.
Odpovědět
@a_mysakovicova určitě souhlasím, hlavně fajn že to pak vynosi i normálně 🙂 moc děkuji za tipy
Odpovědět
@a_mysakovicova koukám že máme stejný termín svatby☺️
Odpovědět
@adeelaska A už se nám to blíží co? Já už teď ladim už jen detaily ale musim říct, že tyhle maličkosti už mě moc nebaví 😄
Odpovědět
@a_mysakovicova já maličkosti naštěstí už neresim. Měli jsme mít velkou svatbu v dubnu - zrušeno kvůli covidu. No a teď jsme naplánovali neformální malinkou zahradní svatbu. Takže to bude spíš tak všechno free 😉
Odpovědět
@adeelaska Jo tak 🙂 nás je teda 25 takže také nic velkého, ale máme to ve stodole, takže řeším výzdobu apod 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj, mohla bych poprosit o názor na kombinaci hnědé kalhoty a šedá vesta pro ženicha na boho svatbu? Děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?