Kde seženu oblek na muže vysokého 188cm?

Profilova fotka
holky nevite ,nebo neprodávate nekterá oblek na muže vysokého 188 cm a 70 kg ? děkuju za jaky koli tip :) ;-) ;-)
Odpovědět
Můj muž má 195 cm a oblek má z Vamos Bandi na Budějovické. Mají úžasné, kvalitní a krásné obleky a přitom levné (cca 5 000 Kč)!
Odpovědět
Profilova fotka
Můj ho má od Blažka... taky ho má asi za 5000,-
Odpovědět
Blažek..
Odpovědět
Bandi Praha Budejovicka. Jestli je kvalitni se uvidi casem. Kazdopadne jsme byli spokojeni s profesionalnim pristupem.
Odpovědět
Blažek je jasná věc, přítel má ještě o cenťák víc a ty obleky jsou vesměs dělané ještě větší, vždy si je nechává o nějaký cm zkracovat, což vám udělají přímo na prodejně. :)
Odpovědět
Profilova fotka
to je super mít takové vysoké chlapy že? :) ten můj má 2 metry a když vejdeme do obchodu s oblečením nebo botama, tak se prodavačky křižují a kroutí hlavama, že nemají ..
Odpovědět
Profilova fotka
Marks Spencer. Dělaj proudloužené délky...
Odpovědět
Sarar Fashion Arena
Odpovědět
Van Graaf obchodní dům na Václaváku - nejlepší obsluha i ceny - můj nastávající má skoro 2 metry, oblek Hugo Boss jsme sehnali za 8 000Kč...
Odpovědět
Profilova fotka
Můj muž má 190 cm a oblékli ho v pohodě v ADINĚ v Letňanech :). Půjčení kalhot, saka, košile, vesty a regatty vyšlo na 2 800 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Muj muz ma 194 a je hodne hubeny, byl to cellkem problem...Sehnali jsme krasny v Hugo Boss v Pandorfu. Kosiel maji dobre i v Peak and Cloppenburg.
Odpovědět
Profilova fotka
Na pujceni nikde prodlouzenou delku nemeli. Jedine v Nuance a to jsme stejne rekli ze ho radeji koupime. Muj chlap ma totiz ke vsemu strasne dlouhy ruce takze vsechny normalni rukavy byly kratke. Na koupi jsme zkoyseli v Kleinodu ale nakonec jsme zajeli do Mostu do salonu Delta. Ale telefonicky jsem si nejdriv overila ze maji c +- to co hledame. A koupili jsme za necely 5000 paradni oblek co v praze stal 15000.
Odpovědět
Článek se načítá
jeden prodávám..... http://www.beremese.cz/bazar/svatebni...
Odpovědět
Můj má 192cm/72kg a sehnali jsme až na Václavské v Bandi v Brně. http://svoji.zde.cz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Doporučuji jet do Polska.. Kvalita úplně stejná jako v Bandi (ti totiž šijou z polských látek).. a cena úplně jinde ;) Přítel má 195 cm a v Polsku nakoupil supr..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Můj budoucí muž měří dva metry, oblek jsme sehnali u Blažka.
Odpovědět
skuste pozriet aj Alain Delon - muz ma 195cm, oblek sme kupili tam a sedel perfektne. Kosele kupujeme v Ozete (maju aj s predlzenym rukavom), len neviem, ci je Ozeta aj v Cechach
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?