Hodí se Converse k obleku?

10. čvn 202090

Ahojky 🙂

Nemáte některá náhodou fotku svého drahého, který má na sobě oblek a svatební Converse? Měli jsme původně svatbu ve stylu "chlapi v bermudách", ale babička nám to zatrhla 😃 Tak jen potřebuji vidět, jak vypadají ty boty k dlouhým kalhotám, jestli je to vůbec snesitelné pro oko.

 • Ke klasickému obleku rozhodně ne. To bude vypadat jako pěst na oko

 • Tak at si to vyzkouší a uvidíte 🙂 třeba se Vám to bude líbit. Mě se to zdá taky divné, ale třeba to v reálu může vypadat dobře 🙂.

 • Já osobně nic proti svatebním teniskám nemám, sama je budu pod šaty mít, protože podpatky nesnesu, baleríny mi nejsou pohodlné, ale co se týče muže v klasickém obleku, tak to nee. Kdyby měl takové ty plátěné kalhoty, košili, kšandy třeba nebo motýlka, tak proč ne, ale ke klasickému obleku si to osobně neumím představit 🙂
  Každopádně zkuste, třeba se vám to bude líbit 🙂

 • Sponzor fóra
 • @lucie210821  Myslím, že záleží jen a jen na vás, jestli je to váš styl a líbí se vám to.

 • Mně se to nelíbí na svatbě v žádném provedení. 😞 Byla jsem na dvou svatbách, kde se Conversky novomanželé nebo i hosté snažili sladit se svatbou (žluté, červené) a bylo to vždy dost hrozné. 😒

 • Mně se to také nelíbí. Ale samozřejmě to nikomu neberu, je to o vkusu každého. Pokud je celý styl svatby v podobném duchu a zapadá to, tak proč ne. Viděla jsem ale i fotky, kde to vyloženě bylo do očí. Co já jsem byla na svatbách, tak se pak nevěsty také přezuly (dost brzo) do bílých tenisek a nevím no. Ale fotky výš vypadají dobře 🙂.

 • @zoe_se_vdava  Tak zrovna tady jde videt, jak se tenisky ke kladickemu obleku nehodi

 • @iviiiii  To je otázka vkusu a subjektivního názoru, já se k tomu vyjadřovat moc nechci - sama jsem v některých věcech docela konzerva, takže ten můj půjde v oblekových botách, i kdyby měl umřít (nesnáší je). 🙂 Různé druhy tenisek jsou teď ale "in" u ženichů i nevěst, takže proti gustu... A @lucie210821  chtěla fotky, teď už si může udělat názor sama.

 • A mně se to líbí. 🙂 Ženich teda nebude mít oblek, jen plátěné kalhoty, košili, a motýlka s kšandami a k tomu ty konversky. Já budu mít klasické svatební šaty a taky tenisky. Máme obřad v lese a party v chatkovém táboře,takže na podpatky to neni.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  TIZIANA
  Praha - východ
  Půjčujeme svatební a společenské šaty,pánské a chlapecké obleky.Prodáváme pánské a chlapecké košile,kravaty,motýlky , ozdoby do vlasů a podvazky.
  Půjčovna svatebních a společenských šatů,pánských obleků.
  Svatební salon EL je nově otevřený salon zaměřený na exkluzivní a originální modely svatebních šatů MAGGIE SOTTERO, SOTTERO AND MIDGLEY a společenských šatů FLIRT BY MAGGIE SOTTERO.PŘI REZERVACI SVATEBNÍCH ŠATŮ...