Fotky nevěst XXL pro inspiraci

Zobraz úvodní příspěvek
Plánuji svatbu a tak bych chtěla poprosit nevěsty, které měly šaty XXL, zda by mohly dát do této diskuse svatební foto pro inspiraci ;-) Hledat v albech je mravenčí práce, jelikož většina nevěst má velikost maximálně 42 :-) Díky ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova Nejsem jedna z těch, co ti zde budou nadávat, že jsi zakomplexovaná nebo taková maková 😄 Rozhodně souhlasím s tím, že obezita je špatná věc, je to nemoc.. a není dobré, když to někdo podporuje nebo dokonce pěstuje u dětí třeba.. Ale pak jsou ženy, které jsou silné/obézní, ale třeba spokojené a řešit to nechtějí.. neb nemají třeba důvod, když jim samotným to nevadí.. Jen si myslím, že nemá smysl se tu napadat nebo někomu nadávat 😉 ono se lehce nadává do tlusťochů, ale nikdy reálně nemůžeme vědět, komu to může ublížit, ne každá obézní žena je spokojená.. stejně jako někomu může ublížit nadávka do anorektičky.. Trochu empatie jeden k druhému a pokud se mi něco nelíbí nebo příčí, můžu to nesledovat přeci 🙂 Přece jen, tahle diskuze není o podporování obezity, ale pro fotky v šatech XXL nevěst..
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova Můžeme si myslet co chceme, i to, že obezita je špatná věc, ale neměli bychom to cpát druhým lidem. Stejně jako veganství apod. Já jsem za, že obezita je zdravotně závadná věc a esteticky nehezká. Ale nebudu napadat lidi za to, jak vypadají. Já také někomu můžu přijít esteticky hnusná žejo 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@te_ssiinka_nelova puvodne jsem nechtela reagovat, protoze mi tvoje příspěvky v teto diskuzi nepripadaji vhodne, ale nakonec mi to neda. Sama tu nekde fotku mam, takze se me tohle tema osobne dotyka. Ale to, ze jsem tlusta, prece neznamena, ze nemam pravo se vdat, nebo jo? Ja vim, ze je to spatne, muj muz vi, ze je to spatne, presto me ma rad, a chteli jsme se vzit. A chteli jsme se vzit v urcitym okamziku, ne az zhubnu 30 kg. Proto jsou fotky xxxl nevest pro inspiraci, nikdo tu nepise, ze jsme rady tluste a nechceme byt hubene a nechceme s tim nic delar. Jen treba nechceme se svatbou cekat, az zhubneme, protoze to je sakra drina. A je to v hlave, kazda si musi sama najit ten duvod, ze to uz pujde, a dokud si to nesrovna v hlave, tak to nejde a nikdo k tomu nikoho nedonuti. Nesouhlasím s tim, ze se timhle vlaknem dela z obezity kult. Garantuju ti, ze kazda by se radsi vdavala hubena, ale z nejakyho duvodu ted proste hubena neni. To nic nemeni na tom, ze chce byt stastna, vdat se, a najit inspiraci, aby ji to v ten jeden den sluselo. A nic to nevypovida o tom, jestli s obezitou neco chce nebo nechce delat.
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova Rozhodně souhlasím s tím, že obezita se poslední dobou hodně propaguje řečma typu sebeláska.. ale prosím, je dobře, když se má žena ráda, i by to bylo v pořádku u obezity, POKUD by byla zdravá. Ale ona není. Pak už si každý musí v hlavě srovnat, že hubnout by neměl chtít primárně kvůli vzhledu, ale pro zdraví. Aby taky svatba nebyla poslední věc, co v životě udělá.. Je to boj, je to dřina.. ale to tělo to pak tomu člověku vrátí a ocení, když si z něj přestane dělat popelnici. Jen jsem reagovala na tvůj komentář, protože jsem si ve vlákně nikde nevšimla, že by tu obezitu někdo propagoval.. ale třeba jsem jen špatně koukala, kdo ví 🤔
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova Tvůj výrok "...Nic a ještě je podporují ve velikostech normálně k sehnání 44 az 46" myslíš vážně? Takže by podle tebe bylo správné, abychom se silnější nevěsty neměly možnost vdát v bílých šatech? 😄 Věř mi, že většina nás silnějších by obzvlášť před svatbou měla raději velikost 38 a do této diskuze vůbec nechodila. Bylo by lepší, kdyby ses soustředila na svou svatbu, případně se zapojovala tam, kde můžeš pomoci. Tvůj boj proti obezitě tady vyznívá spíš trapně, vzhledem k tomu, že toto není diskuze o adoraci a kultu obezity, ale obyčejná inspirace XXL šatů. A abych na rozdíl od tebe byla v této diskuzi trochu přínosná, přikládám pro inspiraci své šaty velikosti 44, které jsem naštěstí sehnala on-line na Asosu (kde tedy naprosto skandálně tu velikost 44 nabízejí 😉). Cítila jsem se v nich dobře, i když samozřejmě ve 38 by to bylo lepší. Ale to víme většina z nás tady, tomu věř.
Odpovědět
Profilova fotka
@vkacka za me je svatba tak důležitý okamžik, ze nevím kdy víc je potřeba se k tomu dokopat... Stačí hubnout hned a ne "pak"... Pak se dělá hromada věcí... Pak byste nemuseli byt obézní na své svatbě, kdyby to všichni dělaly hned a ne pak... Tot vse... Pochopim kila u novopecenych matek i matek jejichž dítěti je třeba 5 let, protože to fakt nemusí být sranda skloubit, ale jinak nepochopim proč s tim dotyčné nic nedělají...
Odpovědět
Profilova fotka
@rusanna @rusanna jde vidět ze absolutně nechápeš co ten výrok znamená 😘 místo snahy je jednodusi se na to vykaslat co? Jako většina...
Odpovědět
Profilova fotka
@vercaburg a co jsou fotky xxxl nezli propagace obezity? Místo aby nadpis zněl, jak zhubnout nebo jak zvladate hubnutí... Tohle je motivace a ne, fotky xxl, tohle nikomu nepomůže... Hlavně většina zen je obézních už třeba od puberty a nic s tím nedělají a všechny víme, že zhubnout po 30tce je sakra těžký... Ale nic s tím nedělali, protože "pak"... Pak, jednou možná, asi, až, nikdy nikomu nepomohlo
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova Na tom výroku fakt není co nechápat 😄
Odpovědět
Článek se načítá
@te_ssiinka_nelova ok, takze podle tebe se maji brat jenom hubeny a zdravy lidi. To by bylo hodne malo svateb. Pro me je treba motivace hubnout zdravi, a nechci cekat, az zhubnu tolik, kolil potrebuju, protoze to je beh na dlouho, klidne i nekolik let. Takze jsem se proste vdala tlusta. Kdybychom vsichni vsechno delali spravne, nežili bychom v realite. Jestli ty zijes tak, ze delas vsechno spravne a nikdy si nemusela resit obezitu nebo iine problemy, tak ti zavidim.
Odpovědět
Profilova fotka
@rusanna není co chápat na tom, že jsi do toho vložila nulový úsilí 😘 hezky večer
Odpovědět
Profilova fotka
@vkacka když plánují svatbu, tak se da naplanovat i dieta nebo cvičení.. Není na tom nic složitého.. furt jen hledáš výmluvy... Není to nic složitého jen ty z toho děláš složitou věc... Vyléčit se z rakoviny je obrizny, zhubnout obtížný není. Svatba se normálně plánuje rok az rok a pul a za to se da sakra dost shodit... Každý ma problémy, ale někteří maji hlavně vymluvy, že ? 😉 nikdo nedělá všechno správně to je zase definice dokonalosti a ta taky neexistuje... A obezitu jsem nikdy neřešila, protože nedělám všechno pak ale řěším to hned 😉 hezky večer
Odpovědět
Mě je třeba víceméně jedno jak je kdo tlustej, když to někomu nevadí. Ale taky nechápu smysl fora, propagování obezity jako něco, co je naprosto v pořádku a vlastně správně, mi prostě přijde, že na internet a ani nikam jinam nepatří. Pokud má někdo o pár kilo víc, v pohodě, ale tady v tom foru je většina žen opravdu velmi obézní.
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova Aby nedošlo k mýlce, já souhlasím s tím, že obezita je nemoc a není zdravá. A nebylo by ani dobré ji propagovat ve smyslu, že je to v pořádku (což ale tohle fórum rozhodně nedělá; člověk se přece nemusí nenávidět jen proto, že je zrovna tlustý, nebo kvůli tomu nemusí odkládat svatbu, a nevypovídá to ani nic o tom, jestli se s váhou snaží něco dělat, nebo ne). Každopádně ne, zhubnout není vůbec jednoduché a je to běh na dlouhou trať, často na léta. Jídelníček, u kterého jeden hubne, s druhým nic nedělá. Stejné je to s výběrem sportu - sport je vždycky přínosný v tom, že u něj posiluješ / dostáváš se do kondice, ale na hubnutí nemusí mít vliv. Nepředstavuj si, že tlustí jsou jenom ti, co provozují výhradně "gaučing" a jedí ve fast foodech. A do toho působí psychika, která je na hubnutí fakt svinstvo. Obezita s psychikou souvisí hrozně moc a léčí se i kvůli tomu extrémně těžko - je to jako bys anorektičce řekla, ať "prostě začne jiíst". Nebo člověku s depresemi, že stačí začít zobat antidepresiva. Nestačí. Je to fakt složitější. (A to říkám jako někdo, kdo měl velikost 36 i 46 a aktuálně jsem přesně uprostřed, takže fakt vím, o čem mluvím.)
Odpovědět
Profilova fotka
@vercaburg Myslím, že sebeláska je důležitá i u obezity. Ne proto, aby si tím člověk ospravedlnil ten stav, ale proto, že ženská, která se bude nenávidět, prostě nezhubne. Když začnu mít svoje tělo ráda, tak pro něj taky začnu chtít to nejlepší a nejzdravější.
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova proc na me utocis, kdyz o mne nic nevis? Pokud si nikdy hubnout nemusela, tak nemůžeš vedet, jaká drina to je. A ne nehledam vymluvy ani obezitu neobhajuju.
Odpovědět
Profilova fotka
@zoe_se_vdava Rozumím, jak jsi to myslela a rozhodně souhlasím, že člověk by se měl mít rád 🙂 Já třeba, jsem kdysi měla nějakých 94 kg a zhubla jsem na 82 kg.. stále se snažím hubnout dál, protože mě taky letos čeká svatba a prostě chci být štíhlá během ní, na co čekat až po žejo 😄 Ale k věci: k tomu, abych se dokopala se sebou něco udělat, jsem se musela na sebe sakra naštvat a nemít své tělo ráda.. a chtít to udělat pro to, abych ho ráda měla.. Na mě se to holt aplikuje opačně - až když při pohledu do zrcadla pláču a jsem zhnusená, až to mě donutí. Kdybych tehdy měla ráda svoje špeky, nezměním boužel nic. Ale každá jsme jiná 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova Souhlasím s tím, že když chce někdo zhubnout, nemusí čekat na pondělí, na prvního, na další měsíc, na nový rok. Může začít hned! Jen to někdy opravdu není lehká cesta. Sama mám osobního trenéra, který mi i sestavil jídelníček, kterým se držím. Ale je to opravdu boj a dřina. Chce to vůli a sebekázeň. A psychika taky dělá hodně. Ale tím obezitu neobhajuji, to ani náhodou.
Odpovědět
Profilova fotka
@vercaburg Ty jo, tak to je zajímavé, jak to na každého funguje jinak! Já to mám jednoznačně na lince "zhnusenost ze sebe sama = deprese = nezhubnu, ani kdybych se přestěhovala do fitka". 🙂 A pak, když jsem v pohodě, váha najednou letí dolů sama, ani se nemusím tolik snažit... Každopádně držím palce, rozumím tomu, jaký je to boj - loni do svatby se mi podařilo sundat asi 12 kilo a byl to fajn pocit, na druhou stranu hubená jsem rozhodně na svatbě nebyla, a přesto to byl boží zážitek; hlavně jsem ráda, že jsme se vzali, měli krásnou svatbu a na hubnutí a kondičce holt pracuju dál. (Už se těším na tvou svatbu a fotky, jestli se o ně pak podělíš. 🙂 )
Odpovědět
@zoe_se_vdava ja taky musim byt na hubnutí v psychicky pohode, jinak nemam energii na vsechno to chystani a planovani. Podle me je to cely fakt v hlave. Pred svatbou jsem zhubla pres 10 kg, hubena jsem se rozhodne nevdavala, ale byla to moje nejnizsi vaha za hodne dlouho 🙂 pred rokem jsem sundala dalsich 12, bohuzel behem koronace jsem neco nabrala zpatky, ale makam na tom porad dal.
Odpovědět
Profilova fotka
@zoe_se_vdava Děkuji moc 🙂 o fotky se určitě podělím 🙂 do té doby musím sundat i druhou bradu viď 😄 Každopádně je to tak - je zajímavé, jak každý funguje jinak 🙂 Já, když se na sebe naštvala a byla jsem ze sebe zhnusená, jsem se dokopala a pak, když jsem měla radost, jak jsem se dokopala, už jsem byla zas psychicky v pohodě 🙂 u mě je největší boj ten první krok - začít..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova od 18-ti let mám diabetes prvního typu, tj jsem 24 hod na inzulínu, do doby než mě potkala tahle kamarádka jsem vážila 65 kg s inzulínem to jde pomalu plíživě na horu. Vdávala jsem se před rokem a půl s váhou 83 kg. K tomu se mi v loni na jaře stala taková nemilá věc skolil mě těžký infarkt před ním jsem vážila 82. Nyní mám bohužel 95 kg a fakt nevím kde už bych přidala v pohybu (3-4x tydně jezdím na koni, 2x týdne chodím do fitka s osobním trenérem, 1x týdně máme kaskadérský trénink pro mě verze pro děti kvůli srdci, každý den procházka se psem rekreačně brusle kolo...) a ubrala na jídle řídím se nastavením lékaře. Myslím, že výše popsané není nulové úsilí jen každá jsme prostě jiná a jinak fungujeme. Ano já se se svou váhou nesmířila a snažím se na ní pracovat, ale raději budu oplácaná a živá a lékařsky kompenzovaná než hubená rozhozená a mrtvá... Závidím těm co se o svou váhu nemusí starat a mají to zadara čož se mi zdá Váš případ neb jinak bys takhle chytrá nebyla...
Odpovědět
Profilova fotka
@wanessa1 jojo odborník na me, to chybělo.. Su rada ze vis jak to mám nebo nemám s vahou 😉 tech co je na inzulinu jako ty, je kolik 5%? Většina na to sere
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova jen za sebe přidávám svůj názor a postoj protože ne všichni na to jen kašlou ono to tak lec kdy jen vypadá... Ráda bych měla zase těch 82-83 kg a ono to ne ne jít dolů... A fakt se snažím
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?