Fotky nevěst XXL pro inspiraci

Zobraz úvodní příspěvek
Plánuji svatbu a tak bych chtěla poprosit nevěsty, které měly šaty XXL, zda by mohly dát do této diskuse svatební foto pro inspiraci ;-) Hledat v albech je mravenčí práce, jelikož většina nevěst má velikost maximálně 42 :-) Díky ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marci0066 Opravdu slušivý střih a skvostná krajka. Byla jste nádherná nevěsta.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Sice skoro rok po svatbě, ale jsou tu. Vel 46 -48 šité na míru
Odpovědět
@kakatarinka zdravím, mate nádherný šaty, mužů se zeptat odkud je mate?
Odpovědět
Profilova fotka
@wanessa1 lepší pozdě, než nikdy😁
Odpovědět
@kacica01 Salon Svatba snů u IPP v Praze, model Kleopatra. Byly to asi v o 3 čísla větší velikosti, ale výborně je upravili. A měli loni akci, že pokud si šaty rezervujete a zaplatíte zálohu (jen keš) v den zkoušení, tak dostanete slevu, už nevím kolik přesně, ale bylo to 20-30% asi.
Odpovědět
@kakatarinka To je pro mne dost daleko, skoda.
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes vyzvednuté. Ušité v Madoře. Dokáží divy, i když postava není snová 🙂..po svatbě v říjnu budu prodávat🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@sharami wau nadherne saty a moc vam to sluselo top :*
Odpovědět
Krásný den, dámy. Též přidávám foto pro inspiraci ☺️
Odpovědět
Profilova fotka
..a tady už originál ze svatby 🙂
Odpovědět
Ukázka zcela civilních a po svatbě dobře využitelných šatů. A myslím, že byly docela diskrétní, že na mě ani ten můj metrák nebyl tolik znát. Venku jsem přes ně měla ještě korálově červené paleto. Nikdy jsem sem nedávala fotky, snad se mi to podaří .
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Zdravím budoucí nevěsty, Mám krejčovství v Praze a šiju mimo jiné i svatební šaty. Ty šiji nejraději. Šiji na všechny postavy 🙂. Na mou práci se můžete podívat na webu nebo na FB Zakázkové krejčovství Tinakli. K nevěstě můžu sladit ženicha či kohokoliv ze svatebčanů...🙂. Všem vám přeji ať si předsvatební období užijete. Je to hezký období 🙂. Martina
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova když jsi hormonalne nemocná a bereš prášky, jde to těžko. A vůbec, co je komu do toho, kdo chce/nechce zhubnout?
Odpovědět
Profilova fotka
@waafka a komu je co do toho, že podporujete obezitu? Rakovinu taky podporujete? Úplně stejný myšlení... A hormonálně jsem taky rozhozena a fakt nejsem tlustá, argument nula
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova Hlavně tu platí zásada (a možná je to i přímo v pravidlech Beremese), že diskutující mají ctít téma vlákna, do kterého přispívají. A tohle téma není "co si myslíte o obezitě", ale "fotky XXL nevěst pro inspiraci". Takže možná byste si mohla založit vlastní, "fat shaming" vlákno, kde vám dost pravděpodobně časem někdo vzdělanější, kultivovanější a s empatií větší, než je empatie šutru, vysvětlí, že obezita rozhodně nemusí být jen výsledek lenosti nebo špatného životního stylu, ale také může mít i jiné příčiny, se kterými se bojuje dost těžko, nebo se s nimi vůbec bojovat nedá (různé fyzické i psychické choroby, braní některých léků, genetické dispozice...). Ale vzhledem k tomu, že podle profilu vám je už přes 30, a přesto jste schopná napsat tak nezralý, nevkusný a po všech stránkách hloupý příspěvek, tak usuzuji, že vám je zřejmě zbytečné vysvětlovat cokoli. Tak si běžte zaběhat, dejte si mrkev nebo cokoli je vám libo, hlavně když svojí jedovatostí nebudete trávit jinak docela příjemný svatební web.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@te_ssiinka_nelova Jsou to jen vymluvy. Prosla jsem si hormonalni lecbou taky. Mela jsem hned 115kilo, ano pribirani se clovek prakticky nevyhne. Ale uz ted mam 90. Nejsem porad zadnej hubenour. Ale jde to. A taky me tyhle morbidne obezni lidi co se to snazi jen zakryvat a nic s tim nedelat vytaci.
Odpovědět
Profilova fotka
@a_mysakovicova díky, jsem rada za takovyhle lidi 🙏 i když někteří správci zjevně pravdu unést nedokážou 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova a není jednodušší vypadnout z téhle stránky a z tohohle webu, když ti to tak děsně vadí?
Odpovědět
Profilova fotka
@waafka a není jednoduší aby vypadl někdo kdo svatbu ani neplánuje a ani se nevzal? Úplně zcestny komentar
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova nojo no, ono se ti to bude asi blbě zkousavat, ale mám doma sbírku retro a vintage svatebních šatů. Ono se lépe hledá přímo u zdroje.
Odpovědět
Profilova fotka
@waafka tak hledej retro sbírku a neřeš něco co se tě vlastně netýká 😉 hezký den
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova A tebe se tohle fórum nějak týká? Chceš přidat fotku XXL nevěsty? Hledáš inspiraci pro XXL nevěsty? Jestli ne, tak nechápu, "vo co de". Bejvalas tlustá holčička a děti se ti smály? Opustil tě někdy chlap kvůli tlustší, ale chytřejší/hodnější/tolerantnější ženský? 😄 😄 😄 To musí bjt nějakej děsnej komplex, protože proč bys jinak strašila v diskuzi, co se tě vůbec, ale vůbec netýká, a nikdo tu na tebe není zvědavej. 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova Tohle se mi zdá fakt zbytečné. Každý má něco: někdo je štíhlý, někdo zas ovládá pravopis... Prostě žij a nech žít. 😉 Snad se tu nemusíme vzájemně "hejtit" za to, kdo jsme a jak vypadáme.
Odpovědět
Ahoj holky, taky přidávám mé vybrané, velikost 48 (mám normálně 46/48 ). Ve skutečnosti jsou v barvě ivory, fotka zkresluje. Koupila jsem si je a čekají doma na den D 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@kajka31 to jsou krásný 😊 Takový styl chci taky. 😁
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?