Fotky nevěst XXL pro inspiraci

Zobraz úvodní příspěvek
Plánuji svatbu a tak bych chtěla poprosit nevěsty, které měly šaty XXL, zda by mohly dát do této diskuse svatební foto pro inspiraci ;-) Hledat v albech je mravenčí práce, jelikož většina nevěst má velikost maximálně 42 :-) Díky ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
oboje jsou velikost 46/48 jak říkám nevybrala jsem nechávám si šít, ale oboje byli v top výběru
Odpovědět
Profilova fotka
@saji jestě dopíši to, že ty druhé šaty mají hezčí vršek. Sukně se mi fakt nelíbí ani jedna pokud máte svatbu až za rok tak hledejte...
Odpovědět
@wanessa1 @iv_sm holky, tohle nejsou me vysnene, ale bohuzel v okruhu 30km nic neni, tohle byl jiny salon a pani rikala: "no na takovou velikost mame troje saty ... kdyby jste mela 38, tak si muzete vybirat, zhubnete a je to". Des pristup. Jak se na ty saty divam, tak mi to proste nelahodi. Chtela jsem slyset vase nazory a utvrdily jste me v tom, co jsem si myslela. Ted jsem mluvila s pani, co ma odevni salon, kde saty navrhuje a sije a kdyz nic nenajdu, tak si necham saty usit 😊. Do dvou salonu zase na druhou stranu od naseho bydliste jsem psala, jestli maji saty vel 48 a v jednom mi rekli, ze by museli dovest z Brna a pani byla protivna uz v telefonu, jak mi volala a ve druhem mi rekli, ze max.do velikosti 44. No des🤦‍♀️.
Odpovědět
@wanessa1 jinak jsem ochotna dat za saty do 16tis. A jsem od No eho Jicina, Severni Morava. Tady je opravdu desny vyber😭
Odpovědět
Profilova fotka
@saji do Ostarvy to máš cca 40 minut,( to je pro mě denní cesta do práce a z práce po Praze) co zkusit svatební salon Belladona paní tu i dost často přidává fotky do fotoblogu... Mají i vetší velikosti nebýt té vzdálenosti z Prahy jela bych k nim hned.
Odpovědět
@wanessa1 dekuji za tio, zavolam a juknu😊
Odpovědět
Profilova fotka
Holky I my plus size nevěsty můžeme být krásné! Aspoň já si tak připadala :-)
Odpovědět
Přidávám pro inspiraci svoje šaty. Měla jsem dojem, že na moji výšku (184 cm) a šířku (44/46) a navíc na dobu, kdy budu začínat šestý měsíc těhotenství na sebe v českých půjčovnách seženu pouze šlehačkovou rolku bez ramínek, ze které mi budou vypadávat prsa. Neměla jsem sice moc představu, co by mi mohlo slušet, ale tradiční korzetovky se mi nikdy nelíbily a asi by na moji postavu s břichem, které bylo velké ještě před těhotenstvím, nepadly. Takže jsem objednala aliexpress na míru a doufala, že přijde něco použitelného. A přišlo. Vyžadovalo to sice drobné úpravy, ale byla jsem maximálně spokojená a v šatech jsem se celý den cítila skvěle a pohodlně (a za cenu ani ne pětiny obvyklého půjčovného).
Odpovědět
Ahoj holky posilala jsem vám tady fotku svých šatů a tak bych chtěla poradit jak jste řešili podprsenku já nikde nemuzu sehnat samodrzici velikost 100 vsude jen do 90:-( svatbu mám příští sobotu a už jsem zoufala moc moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Do dobrých šatů s korzetem není podprsenka třeba
Odpovědět
@marketamilan Samodrzici nebo bezraminkovou? Bez raminek jsem mela wonderbra ultimate strapless. Obvod maji jen do 85, ja mam 95, ale zvazovala jsem ji "prodlouzit" takovym tim prodluzijicim dilem k zapinani s hacky. Nakonec to nebylo treba, protoze to pridalo az moc a podprsenka sama trochu povolila. Pohodli v ni teda moc nebylo ale tvar delala pekny a drzela perfektne, zadne popotahovani.
Odpovědět
@kate08 diky moc za tip v podstatě hledám oboji bez raminek i samodrzici já pravé mám i ten prodlužovat ale stále nic moc děkuji za tip:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@wanessa1 to vim jen se necítím 100 bez podprsenky :-)
Odpovědět
Holky, taky se nemůžete podívat na ty fotky pod příspěvky? Nebo dělám rozkliknutím něco špatně?
Odpovědět
Naskakuje mi tam : Error 477 Suspended CDN resource Unfortunately, this CDN resource has been suspended
Odpovědět
Milé dámy, přidávám také své svatební šaty pro inspiraci. Velikost 48/50.
Odpovědět
@kate08 To je nádhera, nemohla bys mi prosím poslat odkaz? Díky
Odpovědět
@mekysek poslala jsem ti delší soukromou zprávu. Kdyby tě ještě něco zajímalo, ptej se.
Odpovědět
Profilova fotka
Tož takto jsem vypadala já... :-) (fotku, kde bych byla sama, nemám) Snila jsem kdsi o šatech jako má Eowyn ve filmové verzi Pána prstenů, ale protože absolutně nemám vysokou štíhlou elfí postavu, byly hobití šaty jasná volba. Celá svatba byla v tématu Středozemě J. R. R. Tolkiena a hobitů. Šaty samozejmě šité na míru. Velikost cca 42/44, obvod prsou 108, pas 90, výška 162 cm.
Odpovědět
Profilova fotka
@saji zkoušela jsi caxu v Olomouci? Já jsem z valašského Meziříčí, jela jsem si na šaty právě do caxy a s vel. 44-46 jsem tam neměla problém s výběrem, měla jsem nekolikatery krásné šaty na sobě a půjčovné 12.000,-... celkově i přístup slečny asistentky na mě udělal perfektní dojem..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, co říkáte na tyto šaty?
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Krásné! A ten závoj, uzasnyyyy x-) @lucinkaps
Odpovědět
Profilova fotka
@susieanne tak snad jsem udělala dobře, když jsem si je zamluvila 😊cítila jsem se jako princezna 😀akorát mě trosku žere ze kamarádka měla skoro stejně, tak snad nebude naštvaná, ale nemáme žádné společné kamarády tak možná pozná jen ona 😊
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Kdyby mel nahodou nekdo zajem, prodavam sve populnocni saty, ktere jsem nakonec nepouzila. Takze jsou nove a visackou. Velikost 46 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ilonkapomenka tyjo :-) máte na ten výstřih zbrojní pas? :-D
Odpovědět
Vel.50 po 2 dětech a zhroucený štítné žlázy..během roku 30 kilo nahoře.
Odpovědět
Můžete prosím doporučit svatební salon pro šaty 46-50 Praha a okoli. Děkuji
Odpovědět
Ahoj, taky jsem hledala a tyhle mě uhranuli. Byli tedy vyfocené na modelce 90-60-90, ale riskla jsem a nechala si ušít na míru. A nelituji. Měla jsem je celý den, vydrželi slunce, průtrž mračen a svatební noc :-) .
Odpovědět
@marci0066 wow tie šaty ti neskutočné pristanú! krásna nevesta x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?