Fotky nevěst XXL pro inspiraci

Zobraz úvodní příspěvek
Plánuji svatbu a tak bych chtěla poprosit nevěsty, které měly šaty XXL, zda by mohly dát do této diskuse svatební foto pro inspiraci ;-) Hledat v albech je mravenčí práce, jelikož většina nevěst má velikost maximálně 42 :-) Díky ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Tak se konečně také můžu pochlubit fotkou :). Holky ikdyž nejsme modelky, tak hezké nevěsty být můžem. Všechny co to řešíte, hlavu vzhůru a hlavně se z toho ... :)
Odpovědět
Jste naaadherna, nemůžu se na Vás vynadivat, máte překrásné šaty a velkou pravdu v tom, co píšete.
Odpovědět
Tak to je nádhera. Jste krásná nevěsta a to zimní počasí, ten sníh je bomba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Velikost 44, skvěle sedí, jsou pohodlný a byla možnost je koupit za super cenu tak jsem neváhala :-) omluvte moje vrabci hnízdo na hlavě.. Zkoušela jsem asi osmery šaty a neměla jsem hřeben :-D
Odpovědět
@sylviek moc dekuji, snazila jsem se byt prijetlnou nevestou u s temi kyly co mi naskakaly.
Odpovědět
Inspirace na jarní svatbu. :)
Odpovědět
@kakatarinka saty Vam moc slusi, ale zvazila bych ten kozisek, zda se mi rozsirujici
Odpovědět
Ahoj holky tak už je mám učitel co na ně říkáte?:-) strašeně se těším už jen 50 dnů . Nevíte kde potom šaty prodat?:-)
Odpovědět
@marketamilan Šaty jsou krásné, slušivé. Ten pásek je tam napevno? Přijde mi moc výrazný a celkově možná i nadbytečný, bez něj by to působilo možná jemněji. Nebo jste to zkoušela sundat a bez něj to není ono?
Odpovědět
@marketamilan tak ty jsou bobma. Pásek bych také nedávala.
Odpovědět
Bez pásku moc nevim no mě se ten Pašek docela libi:-)ale diky za tip ještě se zamyslim
Odpovědět
Profilova fotka
@marketamilan Pásek vypadá dobře, odkud prosím šaty jsou?
Odpovědět
Článek se načítá
Nechávala jsem si je šít od jedné paní v Praze
Odpovědět
@marketamilan Měla jste pravdu, s tím páskem je to fakt lepší. :-) Dělá Vám to hezčí pas.
Odpovědět
@marketamilan 100% BEZ pásku. Mnohem hezčí siluetu máte bez pásku. Pásek upoutává příliš pozornosti,tam kam nemá a někdy (většinou) je méně více. Samotná krajka je krásná a elegantní a s vyšitými perlami, korálky a odlišnou barevností pásku je toho v oblasti pasu až příliš a kazí dojem té krásné krajky, která přechází v sukni. Šaty Vám moc sluší, pásek ještě zvažte :)
Odpovědět
Ahoj holky moc všem děkuji za tipy a rady:-)mě se ten Pašek pak hodí k vlasům a vozům a popravdě se mi libi šaty s ním více:-) je to o vkusu posílám foto s botama
Odpovědět
Profilova fotka
za mě určitě s páskem :-) bez je to taková tuctovka, ale s páskem wow :-) a s těma botičkama úplně :-)
Odpovědět
@marketamilan V těchhle šatech jste opravdu kočka. Nádhera :) A nejlepší jsou opravdu s tím páskem.
Odpovědět
@marketamilan Pásek i boty super! Krásná nevěsta, ten pásek dělá opticky užší pas. Taky jsem váhala, rozhodla jsem se pro pásek a teď na fotkách u sebe taky vidím, že to bylo dobré rozhodnutí. Ty šaty ten pásek navíc pěkně doplňuje.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem dnes rezervovala tyto :-) Vel 44.
Odpovědět
@marketamilan Máte pravdu, bez pásku to je úplně jiné. Boty jsou bomba :).
Odpovědět
@boubik tak ty jsou bozi ;)
Odpovědět
Holky co myslíte? Můžu takhle jít? Chtěla Jsem nějak zakrýt ruce, ale bolerko je prý ještě víc zvýraznuje, proto ten závoj 🤔
Odpovědět
@kata00 ještě přemýšlím o dzinové bundě 🤔
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych zvolila mozna jiny typ sukne :)
Odpovědět
@kata00 Ahoj, jednodušší sukně by byla lepší. A co se týká zakrytí rukou závojem, tak to ti moc nepomůže. Jakmile se začneš hýbat, tak si závoj bude dělat co chce. Věř že budeš mít plné ruce práce, s kytkou a i se šaty a ne si ještě neustále hlídat závoj. Taky sem hledala šaty, které by mi schovaly ruce. Jen nikde nebyly, které by měly 3/4 rukávy a já je na ty ruce oblékla a navíc aby se mi líbily a bylo v nich pohodlně. Už sem byla nešťastná, že se nebudu mít v čem vdát... Nakonec se podařilo, zkus mrknout ke mě do alba (rukávy jsou součástí šatů, žádné bolerko a nikde mě ty rukávy netáhly a neomezovaly v pohybu)
Odpovědět
@kata00 Ty saty nejsou moc stastne, urcite najdete lepsi! Drzim palce.
Odpovědět
Co myslíte? Velikost 48. Ještě budou nasita raminka (jsou jen položená na ramenou) a na lem nad prsa bude stejna perlova páska jako na ramenou. Vím, že mam hrozne ruce, ale jakékoli bolerko i sal vypadaly ještě hůř
Odpovědět
@ivana1121 bez ramínek, rozšiřují záda. Spíš bych tu pěknou krajku zkusila dát do pasu, místo mašle :-)
Odpovědět
@kata00 toto není ideální volba.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?