Záloha za svatební hostinu v zahraničí - uzavřené hranice - vrací se záloha nebo nevrací?

Ahoj holky, Nevíte náhodou jak je to s vracením zálohy za svatební hostinu v zahraničí? Kdy na to mám právo a kdy ne? Svatbu mám sice až v záři ale zajímalo by mě, jestli je možnost, v případě, že budou stále uzavřené hranice s Polskem, požadování vrácení zálohy za svatební hostinu. Podle všeho hranice zůstanou zavřené minimálně do konce roku, nevím co maj v plánu Poláci. Děkuji za každou odpověď :-)
Odpovědět
Záleží, co na tohle říká polský zákon. Ale jestli je to jako u nás, je to v zásadě na libovůli pronajímatelů - někdo zálohu vrací, či její část, přesně podle smlouvy. Někdo vychází vstříc, ale spíš překnihováním termínu, než že by to vraceli, protože to z existenčních důvodů potřebují spíš tak. Málokdo to vrací všechno, ale i to dělají. Možná bych zvážila, bez ohledu na to, že naděje stále žije, jim napsat a zkusit to zrušit už teď. To by měli být ochotnější zálohu vrátit, než když budete vyčkávat do srpna, co bude...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?