Welcome drink - nutnost?

Ahoj, dovedete si představit svatbu bez welcome drinků a mini pohoštění? Našli jsme krásné místo, ale poměrně drahé. Nechceme se ho zbavovat a hledat teď, kdy už je všude plno, něco nového. Hledáme tak možnosti má čem ušetřit.. Nabízejí tady welcome balíček, co by nás stál 10tis. Hrajeme se tedy s myšlenkou vynechat tohle mini pohoštění. Jaký na to máte názor? 🙂
Odpovědět
@jmeno_prijmeni welcome drink jsem zatim na zadne svatbe nezazila a nechybelo mi to 😄 ale je pravda ze az na jednu svatbu bylo piti k dispozici uz od zacatku. Minimalne nealko se hodi pokud nekdo dojede driv a musi cekat. O to vic pokud je vedro. 🙂 na druhou stranu je to urcite pekne privitani 🙂
Odpovědět
Hodne zalezi, v kolik ma byt obrad a obed. Ono to mini pohosteni je fajn v tom, aby lidem do obeda nekrucelo v brise. My meli obrad v jednu a obed ve dve, hoste se sjizdeli uz od dopolednich hodin a neprislo nam uplne vhodny je poslat nekam na kebab. 🙂
Odpovědět
Nutnost to nue je, ale patri sa to. Predsa nenchas hosti o hlade a smade
Odpovědět
Máme mít obrad v 12:30 a oběd hned hodinu na zo třeba 😊 Právě si hraju s myšlenkou, dát to buď celé na trochu později nebo jim tam dát k dispozici džbán s vodou. Pokud by mi na místě dovolili, udělat si vlastní jednohubky třeba, tam neváham. Ale 10tis mi připadá příliš 🙄🤯 Tak uvidíme.. děkuji za názory 😊
Odpovědět
@jmeno_prijmeni Všechna krásná místa jsou drahá. Pokud na to nemáte, tak welcome drink nedělejte. Ani nevidím důvod proč ho dělat když máte hodinu po obřadu oběd. Welmome drinky mívají většinou hodně luxusní svatby kde lidi moc neřeší rozpočet.
Odpovědět
Tak welcome drink neni známkou luxusni svatby, pokud ma člověk volnou ruku v tom, že si bez příplatku může vše zařídit sám tak by to nevyšlo na přemrštěných 10 tisíc. Ale nějaké nealko bych tam dala, rozumně najezeni by lide měli byt z domu když vi v kolik je obřad a v kolik jídlo 🙂
Odpovědět
Tak nám naštěstí prý umožní welcome drink vlastní cestou. Vodí dají zdarma a my si uděláme jednohubky 😊 Místo je drahé, ale máme svatbu naštěstí ve všední den, čtvrtek, takže díky tomu je téměř vše o domluvě a ještě máme slevu. 😁😊
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?