Vše na svatbu od A až po Z

10. pro 201990

Zdravím,
ráda bych se zeptala, zda by se tu našla dobrá duše, která by byla ochotna mi poslat třeba svůj nějaký elektronický seznam, co vše musím zařídit na svatbu 😃. Naše svatba se bude konat přesně za rok (jediné, co máme je místo). Na svatbě bude přibližně cca 50 lidí 🙂. Budu moc ráda za všechny rady a připomínky, je mi jasné, že toho bude hodně na zařizování, ale někomu na svatbě jsem byla snad jednou a to ještě odpoledne, takže nemám ani ponětí, jak probíhá celý den. Děkuji.

 • Dobrý den. Mně třeba na tohle velice pomohl Svatební diář, jsou tam všechny potřebné položky, nějaké rady, dá se tam zapisovat co máte, co je potřeba zařídit apod. Sepsané v počítači nic nemám, ale tohle byl opravdu velký pomocník.

 • @michaelab91  K tomuto účelu je tady na stránkách roční svatební plánovač.

 • @michaelab91  Každá svatba je jiná, hodně záleží na místě, kde to chcete mít, na rozpočtu, na ochotě třeba příbuzných či kamarádů s něčím pomoci a tak. Z našeho seznamu (prozaicky nazvaného "Kdo-co"😉 jsem vycucla to, co je takové všeobecné. Přikládám printscreen. Kdybyste někdo měl zájem, pošlu pak soukromou zprávou 🙂

 • Sponzor fóra
 • Svatební plánovač zde na stránkách je super jako "nápověda" co a jak. Hodně záleží na stylu svatby a nehodící se prostě škrtněte.

 • @lekulina  Já jsem tam třeba hodně věcí nenašla, tak jsme si napsaly vlastní 🙂

 • @ochotona  Přesně a fakt hodně záleží na stylu svatby. My měli víc zahradní párty než klasickou svatbu a hlavně zorganizovanou za 4 měsíce 🙂.

 • Možno pomôže aj tento článok: http://www.beremese.cz/12-mesicu-do-svatby/

 • @michaelab91  dobrý den, takové obecné povídání - co a kdy najdete u mě na blogu, viz. Stránky pod příspěvkem 😉

 • Zkuste se podívat na můj profil. Přesně na tohle je náš Svatbonet stavěný. Můžete si tu naplánovat úplně všechno včetně playlistu, vytvořit vlastní svatební stránku, nahrát fotogalerie, vložit seznam možných svatebních darů, instrukce pro hosty, cokoli Vás napadne.
  http://www.beremese.cz/catalog/vendor/svatbonet/

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  FENIX ideální živá hudba na Vaši svatbu.
  Skupina hraje nejčastěji v Praze a celém středočeském kraji.
  Jmenuji se Ondřej Čáň a jsem DJ a barman z Pardubic . Bude mi ctí pro Vás zahrát ,nebo zajistit mobilní bar na Vaší svatbě
  DJ na svatby,večírky,oslavy a další akce
  Články od našich partnerů
  Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
  Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
  Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
  Archiv článků od partnerů