Menu Forum

Svatební raut pro 100 lidí

14. čer 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
veraafilip (24 r.)
2
Registrovala se 24. března 2015 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 2 přátele. Frýdlant nad Ostravicí , Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 16. července 2016
    Frýdlant nad Ostravici - Nová Ves, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
veraafilip (24 r.)
2
Registrovala se 24. března 2015 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 2 přátele. Frýdlant nad Ostravicí , Region Frýdek-Místek.
 Ahoj všichni, mám dotaz pořád si lámu hlavu nad množstvím jídla na večerní raut. Můžete mi někdo poradit jestli je toho není málo popřípadě jestli něco domluvit atd...díky

Gril:
- kuřecí prso............................................................................................5kg

- vepřová krkovička................................................................................4kg

- špízy maso mix, (maso na 50,-g porce)............................................2kg = 20 a 20 kusů

- kuřecí paličky v anglické slanině.......................................................2kg cca 40ks

Raut:
Hovězí guláš s cibulí...............................................................................................6kg

Mini řízečky.....................................................................................................5kg

Sýrová roláda.....................................................................................................2kg

Sekaná a vepřová roláda..................................................................................2kg

Tatarák z hovězí svíčkové, s topinkami a česnekem....................................0,5kg

Capresse s mozzarelou, rajčaty, bazalkou, olivový olej a balsamico..............1,5kg

Pečený hovězí roastbeef...............................................................................1,5kg

ovocná mísa.........................................................................................jen ozdoba
šopský salát…………………………………………………………2kg
trhany salát …………………………………………………………2kg
bramborový salát………………………………………………… 3kg
grilovaná zelenina .....................................3kg
paštika z husích jater
plus pečivo si kupujeme sami a pečeme si chleba
15. bře v 00:24  •  Svatba byla v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lyrushka
1
Registrovala se 23. července 2015 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Prostějov.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lyrushka
1
Registrovala se 23. července 2015 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Prostějov.
  • Neví, kdy bude svatba
 I když chápu že z těch 100 osob jsou děti a lidé, kteří nemusí tatarák, tak stejně se mi zdá 0,5kg tataráku málo(ale možná se mi to jen zdá protože my jsme žrouti tataráku, ale předpokládám že chlapi si dají určitě vyšší vrstvu). Jinak máte to pěkně sestavené. Vzhledem k tomu, že je to logisticky náročné, máte toho hodně a stačí to. Osobně bych přidala např. makrely nebo nějakou rybu a sýrový talíř (i když máte balkán v šopáku).
21. bře v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veraafilip (24 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
veraafilip (24 r.)
2
 Děkujeme. Sýrové mísy jsme zrušili z důvodu, že máme špatné zkušenosti s tím, že to brzo oschne. Ryba nás ani nenapadla, ale díky za nápad a tatarák s přítelem ještě pořeším on to totiž nejí a já ho milujiemoticon
21. bře ve 22:41  •  Svatba byla v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
coko_raut
Čokoraut - www.coko-raut.cz
Nikol Riedlová PRO

Občerstvení - dorty, koláče, nápoje - Region Ostrava

“V nejbližší době nás můžete vidět na Svatebním veletrhu Svatba 5.-6.3. 2016 na Výstavišti Černá Louka.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
coko_raut
Čokoraut - www.coko-raut.cz
Nikol Riedlová PRO

Občerstvení - dorty, koláče, nápoje - Region Ostrava

“V nejbližší době nás můžete vidět na Svatebním veletrhu Svatba 5.-6.3. 2016 na Výstavišti Černá Louka.”
(Před 9 měsíci)

Čokoládová fontána??
5. dub ve 14:33  •  www.coko-raut.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
viky90
Registrovala se 14. října 2015 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Region Břeclav.
fotoportrét
fotoportrét
viky90
Registrovala se 14. října 2015 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Region Břeclav.
 Já osobně bych přidala šopák, protože ze zkušenosti ze svateb v okolí vím, že ten je vždycky první pryč a potom chybí emoticon) Hodně se jí samotný i jako příloha k masu, takže bych se nebála emoticon
5. dub v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veraafilip (24 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
veraafilip (24 r.)
2
 Sladké máme zařízené svoje makronky,cupcakes, kolacky...to sladkého stáčí emoticon
5. dub ve 23:27  •  Svatba byla v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sa3pa
18
Registrovala se 16. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
sa3pa
18
Registrovala se 16. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 3 přátele.
 Také máme 100lidí, obřad začíná ve 14:00, takže jsme oběd vynechali. Absolutně nemáme představu a už se těším, až bude konec emoticon Máme následující:

-prase na rožeň......100kg živé váhy
-miniřízečky..............5kg
-slané štrůdly............9ks

GRIL:
-hermelíny 30ks
- naložený sýr 3kg
-plněné papriky sýrem a slaninou 20ks
-krkovice 5kg
-klobásy 5kg
- zelenina (cuketa, lilek, paprika, cibule, česnek) cca 5kg

SLADKÉ:
-3x marlenka
-3x paříž
-3x ovocný dort
-macešky 40ks (malé dortíčky)
-melasové sušenky 60ks
-svatební koláčky 4kg
-2x buchta na plech (vitacitová, zakázaná)
- minivětrníčky 100ks
- želé bonbónky pro děti 3,5kg
-cukrová vata

DALŠÍ:
-ovocné mísy (meloun, hroznové víno, jahody, ananas, broskve,...)
-zeleninové mísy

a pak pečivo, okurky, rohy, křen s jablky, švěstková omáčka, česnekový a bylinkový dresink
14. čer ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luckapol
Registrovala se 27. února 2015 na beremese.cz. Přidala 73 příspěvků a 2 inzeráty.
fotoportrét
fotoportrét
luckapol
Registrovala se 27. února 2015 na beremese.cz. Přidala 73 příspěvků a 2 inzeráty.
 Těstovinový salát? A přidala bych i sýr.. Když nechcete sýrový talíř, tak třeba hermelín na grilu?
14. čer ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí