Rozpočet na celkovou svatební hostinu - oběd, raut, pití

Zdravím Vás, plánujeme svatbu a čeká nás schůzka s majiteli restaurace. Budeme zde mít oběd, raut, my budeme platit pivo, víno, nealko, kávu a přípitek. Kolik je tak průměrná cena na osobu? Svatba bude v Ořechu, Praha-západ. Jen pro představu, díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My měli svatbu ve vesnické hospodě, okres Pardubice. Měli jsme celý den raut, platili jsme vše. Jídlo, pití alko i nealko i tvrdý a platili jsme 600 Kč na osobu
Odpovědět
@petrufa86 :-o Tak to je hodně dobrý. Já si říkala max litr na osobu a okolo 750,- ideál. Ale tak možná to ještě přehodnotím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelabohous hele co takhle vím, tak ve větších městech i kousek od nás v luxus restauraci počítají 1000 - 1200 Kč na osobu
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelabohous my máme tedy vše v ceně, 1000kc na osobu. Bude v tom oběd, raut, pití, alko, nealko a dokonce to je i z výzdobou..
Odpovědět
360-trichodovy obed 470- napojovy balicek 750-raut +tvrde podle listku
Odpovědět
Nás vyšla útrata na 900 Kč na osobu . Měli jsme tam pravý tatarák a pila se Plzeň,bohatý raut a v ceně byla i výzdoba.Měli jsme výběr ze 3 jídel ,nejvíce se brala plněná kapsa ,která byla dražší než třeba svíčková.
Odpovědět
@kajadomca a když tam bude někdo pít whisky či dražší pití ,tak musí přijít na buben ten podnik .
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlina.1987 Máme to tak, samozřejmě že budou na to rozdělene peníze. Takže když budeme mít 57 lidi. 36 lidi je pozváno od obřadu a zbytek přijde na odpoledne. Tak to nejak rozpocitaji.. Tak že se domluvime tak když dojdou peníze na tvrdý alkohol, tak nám to řeknou a prostě buď doplatit a nebo si budou pít tvrdý za svoje..
Odpovědět
Nás to vyšlo 1000 na osobu, :) Byly steaky, svíčková, vepřové výpečky... Tvrdý alkohol si každý platil sám.
Odpovědět
@peggynka45 kde jste vzala takové částky? :O
Odpovědět
@verucer dle svatebniho katalogu onoho mista
Odpovědět
Profilova fotka
Nejsem z Prahy, ale pokud chcete vědět, jak se to pohybuje jinde, napíšu svou zkušenost. Já bydlím v Ostravě. Svatbu teprve budeme mít v květnu, ale cenu na osobu máme s místem stanovenou na cca 1500 Kč. V ceně máme přípitek, oběd (tradičně tříchodový), neomezené nealko i pivo, jednohubky a věci na stůl (chipsy, oříšky, tyčinky), ovocné mísy a čokoládovou fontánu, raut, výzdobu stolu, ubytování pro mě a muže. Jediné, co budeme mít vlastní je dort a tvrdé+víno (a toho moc kupovat nebudeme, protože už máme něco nasbíráno - dárky, návštěvy apod.) Obvolala jsem několik míst a ceny se dost různí a věřím, že to tak je i v jiných městech. Průměrně to vychází na 1000-1500 Kč/osoba na nějakém lukrativnějším místě. Někde dokonce chtěli i více, až 2 000 Kč/os.. Samozřejmě, že třeba v kulturním domě někde v okrajové části by to asi stálo výrazně méně :-). Měli jsme i nabídku za 700 Kč/os. ale byla to taková průměrná česká restaurace a my chtěli něco slavnostnějšího :-)
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?