Recenze na restauraci Šeberák

11. zář 202070

Dobrý den,
prosím o recenze na restauraci Šeberák (u rybníku Šeberák). Měl jste tam někdo svatbu? Na kolik Vás to vyšlo? Byl personál ochotný a vše proběhlo dle Vašich představ? Zatím jsem komunikovala s panem Václavíkem ohledně obsazenosti. Ale ráda bych znala Vaše zkušenosti, než uděláme závaznou rezervaci. Líbí se mi prostředí, u vody, hezké molo..

 • Nechávala jsem si před nějakou dobou dělat cenovou nabídku, měla jsem zájem o rezervaci celé restaurace i venkovních prostor a chtějí za to neskutečné pálky 🤔

 • Úžasné místo v podobném stylu je i toto http://www.jurecek-ricany.cz/.
  Ale pak by to chtělo pronajmout i venkovní plochy a asi by to taky bylo drahé...

 • Cenovou kalkulaci jsem už taky viděla, taky mi to příjde drahé, ale jelikož jsem teprve hledat začala, tak nevím jak se pohybují ceny jinde. Ještě zkouším Hliněnou baštu v Průhonicích 🙂

 • Sponzor fóra
 • holky ,jake misto jste nakonec vybraly????

 • @liiiliiien  vybrali jsme nakonec ten Šeberák. Kdybyste měla nějaké dotazy, mulžete klidně psát do zpráv 😉

 • @6miska4 dobry den, jak jste si uzili svatbu na Seberaku a kolik jste meli lidi? Jaky byl personal? Vysli vam stric? A jak se to pohybovalo cenove. Predem dekuji za odpoved.

 • @ondmic44  Dobrý den, už je to 4 roky a vím jistě (kamarádka tam chtěla mít svatbu), že už se cenově všechno změnilo. Jinak se nám tam líbilo až na pár drobností. Měli jsme cca 60lidí. Doporučuji si tam zavolat, protože co vím, tak už mají jiné podmínky.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  U Prejzků - restaurace, ubytování
  - organizování svateb, obřadů a hostin, přesně podle přání zákazníka
  Jsme skupina mladých muzikantů, kteří rádi zahrají i na Vaší svatbě! Můžete slyšet pestrost různých nástrojů, mnoho hudebních stylů a ještě víc...!
  Jazz, pop a swing! Stylová kapela na vaši svatbu!
  Hudba k obřadu, hostině i velkolepé oslavě.
  Tančete až do rána!