Pořádání hostiny v okolí Nechanic

Zdravím, děvčata :-) Mám malý problém se získáním místa, kde bych mohla uspořádat zahradní párty. Mířila jsem do místních hájenek, které jsou v okolí Nechanic (Komárov, Bor u Přímu), ale jiné nevěsty byly rychlejší ;-( Zkoušela jsem i statek Chmelovice u Lodína, bohužel opět jsem se trefila do terminu jiného svatebního páru. Už nevím, kde jinde hledat... Nemáte někdo radu? Nejraději bych jen pronajala místo, ostatní bych si zařídila sama (raut, jídlo, pití, párty stan atd.) Moc děkuju za rady :-)
Odpovědět
A hájenka v Radostově je taky obsazená?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ráda bych se zeptala, jestli je možno někde na netu tyhle prostory hájenek najít, sháním něco na léto 2016...
Odpovědět
@irenka123 Vím o hájence u Komárova (2km od Nechanic), a o hájence v Boru (u Dolního Přímu). Pokud budete chtít kontakty, pište do vnitřní pošty, pošlu :-)
Odpovědět
@katka_jey A jaké místo jste nakonec zvolili pro hostinu a obřad?
Odpovědět
@irenka123 Chtěli jsme obřad na zámku, ale protože oddávají jen v zámecké kapli, a ne v interiéru, tak jsme to odpískali, a jdeme prostě do obřadní místnosti... A hostina bude formou oběda hned v té hájence, a plynule přejdeme do garden párty :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
@katka_jey zdravím, bylo by možné kontakt na Komárov prosím?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?