Party stan

Profilova fotka
Ahoj holky, neznám lepší místo, kde zjistit informace, které nutně potřebuji :). Takže plánujeme svatbu sice až příští rok, ale tento rok bude šílený a proto potřebuji zařídit co nejvíc věcí co půjde. Svatbu budeme mít na jednom statku u Křivoklátu, jsme z Berouna a rádi by jsme hostinu venku. Jenže mě nějak nenapadlo jaký bude problém sehnat party stan, nebo problém. Spíš ho sehnat za nějakou přijatelnou cenu. Pokud jste nějaká svatbu v party stanu měla mám hned několik dotazů. Lidí na hostinu bude cca 55 líbili by se mi kulaté stoly bohužel mi přijde, že zbytečně zabírají místo. Takže jak jste řešili zasedací pořádek? Měli jste stoly kulaté? Nebo klasické? Hlavně nechci takový ten pivní set, to mi přijde nevkusné. Měli jste v party stanu podlahu, nebo jste to zvládli bez ní? Moc děkuji za info.
Odpovědět
Ahoj, já doporučuju tuto firmu: http://www.partystany-mb.cz/nabidka/s... Měla jsem půjčený set na své svatbě a naprosto ve všem vyšli vstříc, cena super.
Odpovědět
Profilova fotka
@casien Děkuji, tam jsem psala dneska tak uvidíme :). A měla jsi podlahu? A jak jsi měla stoly?
Odpovědět
Profilova fotka
zvládli jsme to bez podlahy, povrch byl zanedbané hřiště - takže polotráva a poloztvrdlý písek - ideální :) stoly byly do T, s tím že ten čelní jen kraťoučký, vešel se pod stan, a pak jeden dlouhatánský. 80 lidí a bylo to v pohodě. Po obědě už se sedávalo jen z jedné dlouhé strany, ale je pravda, že vůbec nepršelo ani nepražilo, takže - ideální :) kdyby pršelo, byli bychom tam teda dost nahňácaní a na nějaký tanec nebo tak tam pod střechou nebyl prostor žádný. (píšu tedy o kamarádčině svatbě, kt. jsem dost prožívala)
Odpovědět
Podlahu jsem neměla, měli jsme to na trávě a povrch ještě nebyl ani moc rovný, ale nevadilo to ani pro stan, ani stoly. Brala jsem set pro 80 + stan navíc. Byly to stany 10x6 a 8x6. Trochu jsem to kombinovala jinak než to mají a vyšli vstříc maximálně. Měla jsem něco přes 80 lidí, ale takhle jsem měla pod stanem i rautové stoly, lednici atd. Stoly jsem měla do U, jak to mají oni na fotkách,ale půjčují i kulaté stoly, je to na tobě a cenově to vyjde myslím stejně. Jinak ty obdelníkové i kulaté stoly a židle jsou bílé a nejsou to žádné pivní sety.
Odpovědět
Profilova fotka
@casien Ono asi i záleží co ti řeknou majitelé objektu přeci jen, ten trávník po celém dni asi celkem utrpí :(. Já vím, mají ty sety rozepsané na stránkách ale k tomu právě mají ty pivní sety, každopádně si myslím, jak říkáš je to celé o domluvě. Mě by se sice kulaté líbili ale dá se tam sedět snad jen po šesti a to je takový blbý počet, nevím jak bych ty lidi nakombinovala přeci jen když to bude do U tak si asi i víc popovídají, seznámí se a tak. Uvidím. Každopádně děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzekk Děkuji, já doufám, že se s nimi nějak domluvíme nebo, že prostě něco seženeme. Je to můj velký sen mít vše venku a tak.
Odpovědět
No jsou to stoly bílé, širší než jsou pivní sety. Jako půjčení pivních setů taky nabízejí, ale v těch svatebních balíčcích to nejsou klasické pivní sety. Taky jsem je nechtěla. Tráva mi ani nepřišla nějak zvalchovaná, ale my to neměli na žádném anglickém trávníku, takže jsem to ani nevnímala, jak se na to tráva tváří. O kulatých stolech jsem taky přemýšlela, ale pak jsem ze stejných důvodů jako ty zvolila U. Jako cenově jsou fajn, nechali nám to tam od čtvrtka do neděle, na montáž přijeli, kdy jsem si řekla, cena dopravy velice přijatelní a hlavně, stan krásný, vše čisté, ubrusy bílé, vyžehlené. Jim tady dělám úplnou reklamu. :-DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@casien To jo, ale hodně lidí mi je doporučilo, tak uvidím. Snad nám to i na místě dovolí.
Odpovědět
Ahoj, nabízím v bazarku party stan k prodeji. Kdyžtak mrkni :)
Odpovědět
Ahoj, my měli od Party stany ETIMEX a super. Jsou sice z Vysočiny, ale vím, že jezdí po celé republice, tak se to asi vyplatí i tak finančně. Určitě vám se vším vyjdou vstříc jako nám. Je to ten kvalitní stan s bytelnou konstrukcí. Na to si dejte bacha při výběru. Mě chodily nabídky i mnohem dražší než od Etimexu a bylo to jen za ty trubkáče. Ty za prvé nevypadají tak pěkně jako profi party stany a za druhé, to aby jste se modlila celou svatbu, aby nepřišel nějaký vichr a stan neodnesl. A co se týče místa, tak kulaté stoly ho zaberou opravdu hodně. Lepší je mít obdelník. A když by to byly ty pivní sety, tak se dají půjčit i s bílým potahem, jak na stůl tak na lavice a vypadá to moc hezky. A ta podlaha, to bych volila podle povrchu. Pokud bude stan např. na parkovišti na asfaltu tak bych to neřešila. Pokud na trávě, tak bych si tu podlahu dala asi jen na tancování.
Odpovědět
Profilova fotka
@rozaarkaa Děkuji a můžu se zeptat jak to vyšlo cenově? ( pokud to tedy není tajné a blbé se ptát zároveň). Právě, že to bude na trávě...docela pěkné udržované trávě, tak mám strach, jenže ta podlaha to je prostě palba a já bych se ráda obešla bez ní. Děkuji za tip :)
Odpovědět
Byl to stan 10 x 9m a cena byla kolem 9OOO,-. Nejdražší nabídka na stan mi přišla asi za 12000,- a byl to jen ten stan s trubkovou konstrukcí, to jsem šla do kolen :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ty jo, tak to je pěkný :) to je asi nejlepší cena na kterou jsem zatím narazila :). Samozřejmě tma naskáče asi cena za km a tak. A odkud jsi měla stoly a židle? Nebo to nabízejí k tomu?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Milé nevěsty, minulý rok jsme měli svatbu venku v našem profi partystanu 6x12m s baldachýnem a musím říci, že jsme udělali to nejlepší rozhodnutí. Partystany jsou variabilní, pokud je teplo, dají se pryč bočnice, pokud je, pokud je chladněji, bočnice se nasadí a uvnitř stanu je tepleji. Co se týče vybavení, doporučuji jak klasické stoly (my měli kulaté), tak i bistro stolky. My jsme měli stan na trávě, měla jsem trochu obavy, ale i když den předem pršelo, bylo vše ok a podlaha nebyla potřeba. Dejte si jen pozor, jak kvalitní stany si pronajímáte. Hodně záleží na gramáži plachty! Takže za mě partystan určitě doporučuji a nabízím vám rovnou partystan s nádherným baldachýnem z naší půjčovny. Pokud byste měly nevěsty jakékoli dotazy ohledně stanů a zkušeností s ním, ozvěte se, ráda vám poradím!
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, party stany, slavobrány a jiné "potřebné" věci pro nejen svatby u nás. Budeme se těšit. Kostolnik PARTY SERVIS
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, půjčujeme stan 8 x 4m za 5000 Kč. Má 4 stěny - mohou a nemusejí se použít.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Dobrý den, já můžu jen doporučit firmu www.partystanyaz.cz Mají velice vstřícné jednání a není pravda, jak se všude dočítám, že stan je enormně drahá záležitost. Stany se dají různě modulovat a tihle borci nám vyšli VE VŠEM vstříc. Zařídili nám kromě krásného stanu s baldachýnem i nábytek, osvětlení, podlahu a vše bylo v TOP kvalitě. Takže se je nebojte kontaktovat:) L.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?