Místo pro oslavu okolí Konopiště (cca do 30km) na 13. 8. 2016

Ahojte, měli jsme nějaké komunikační problémy s majitelem místa, kde jsme chtěli pořádat oslavu. (Jednoduše: řekl, že něco pošle, po 14 dnech nic, mezitím jsme mu dvakrát volali, vždy slíbil, že ještě ten den pošle - nikdy nic, po měsíci jsme z něj něco vymáčkli, a teď opět bez reakce. Takto jsme se domlouvali od ledna a momentálně jsme ztratili trpělivost). Vím, že je to dost na poslední chvíli, ale nutně sháníme místo pro oslavu. Ideálně kombinace venkovního i vnitřního prostoru. Aby zde bylo možné ubytovat aspoň 40 lidí, popřípadě možnost stanů. Jsme i pro variantu pronájmu a vše si zařídit sami nebo proto, aby vše zařizovala restaurace (pouze na pivo a víno máme speciální přání). Raut cca 400 kč za osobu. Cca 70 lidí. Posílejte nabídky!!!!!! Budu vděčná za jakýkoliv návrh, nebo nápad.......
Odpovědět
Napadá mě Hotel Týnec (Společenské centrum) - menší i větší sál vevnitř, zahrada (s podiem), ubytování
Odpovědět
Zkusila jsem napsat mail, tak uvidíme, moc děkuji :)
Odpovědět
Rádo se stalo, snad to vyjde :) Kdyby ne, ještě mě napadly Lešany, ale tam nevím, jak to přesně je, navíc už asi budou obsazené
Odpovědět
Zkusila bych restauraci Mandava. M.
Odpovědět
Děkuji moc :) Tak v hotelu Týnec mají bohužel plno... :( Zkusím napsat ještě do té restaurace Mandava.. Ještě jsem našla restauraci Kormorán - máte s tím nějaké zkušenosti? :)
Odpovědět
To je škoda, napadly mě opravdu už jen ty Lešany, Kormorán neznám
Odpovědět
Tak nakonec jsme našli pěkné místo, barokní statek Benice :-)
Odpovědět
Tak to mě vůbec nenapadlo a přitom jsme tam loni byli na svatbě kamarádce a moc se nám tam líbilo :-) Paráda :-)
Odpovědět
Super, to mám radost, že se Vám líbilo... :-) tak snad se vše zadaří :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?