Kolik občerstvení na obřad ?

Dobrý den, lámu si hlavu s tím kolik mám udělat/objednat občerstvení na svatbu. Svatba bude v 13 hodin, předpokládám, že hosté se začnou scházet cca hodinu před a na místě obřadu budeme předpokládám cca do dvou. Takže se v podstatě jedná o občerstvení na dvě hodiny, poté se normálně přesuneme do restaurace kde si každý může dát co bude chtít. Vzhledem k tomu, že obřad bude v době oběda a většina hostů pojede z daleka tak myslím, že občerstvení je docela nutnost, ale zase nechci aby toho poté hodně zbylo 🙂. Moje představa občerstvení jsou 3-4 druhy kanapek (menších chlebíčků), jedno prkénko s věcmi na zobání - olivy, sýry, víno, zelenina, ovoce, ořechy, možná focaccia a dip na namáčení, 2-3 druhy sladkého + koláčky (ty vezmeme i do restaurace takže přebytek úplně nevadí). Kolik myslíte, že mám počítat kanapek a sladkého na člověka na ty dvě hodiny ? Jestli máte vlastní zkušenost - kolik se toho obvykle za dvě hodiny sní případně kolik toho zbylo nebo naopak budu moc vděčná 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@vivk Hezký den, my měli cca 3 ks kanapek na osobu + nějaké grissini apod. na stolkách. Pak čerstvé ovoce a koláčky. Kanapky roznášela mezi lidmi obsluha. K tomu welcome drink a slivovička 🙂 Bylo to podle mě v pohodě, hned po obřadu následoval oběd, obřad jsme měli ve 12, hosté přijížděli od 11. Ať se svatba vydaří...
Odpovědět
Nam na statku doporucili 2ks chlebicku na osobu, kanapky jsme nakonec nemeli a pak tam byli nejaci slani pizza sneci a sladke kolacky. Samozrejme k dispozici voda/napoje, uvitaci drink. Zdalo se mi to malo, protoze jen ja sama jsem schopna sporadat 5 chlebicku na posezeni, ale opravdu to byl dobry odhad, vzhledem k tomu, ze nekdo dorazi i dele nez hodinu pred a uz si nic dat nestihnul nebo nechtel, kvuli obedu ktery byl hned po obrade.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?