Informačních kartičky na stolech, přípitek, krmení polévkou

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli budete mít na stolech informačních kartičky jaké bude menu a harmonogramu dne? Ještě by mě zajímalo, zda všechny budete mít společné jedení polévky? Vím, že je to nejznámějších zvyk, ale přítel o tom nechce ani slyšet. To samé přípitek, když se po obřadu vejde do restaurace tak se musí pronést přípitek? Měla jste některá hostinu bez přípitku? Bohužel jsme trochu v šoku z ceny jedné lahve sektu. Děkuji :-)
Odpovědět
My meli pripitek se svedky hned po obradu, pak spolecny uz cekal na stole, projev mela moje mamka, svedkove, pak jsme podekovali hostum ze prisli a zadary, na stole jsme meli menu, napojovy listek a nabidku grilu, na jeden stul uprostred vetsi ramecek. Harmonogram ne, vzdy kdyz se neco melo dit tak si vzal jeden ze svedku mikrofon. Ano jezeni polevky jsme meli, ale symbolicky par lzicek a pak kazdy sam.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kartičky s meníčkem jsou určitě dobré,aby si hosté nemuseli šeptat co že to vlastně nosí k tomu obědu a co bude k večeři a jestli v rautu bude tatarák nebo ne.Je to kolikrát i pěkná dekorace na stole když kartičky s meníčkem pěkně vypadají. Společné konzumování polévky je tradice která je ještě občas vidět.Není to ale žádné předepsané pravidlo,pravidla na svatbě zpravidla nastavují snoubenci a vše se řídí jejich přání. Tak jestli nebudete chtít jíst společně,nikdo vám hlavu neutrhne. Všichni víme že ceny alkoholu jsou takové jaké jsou,... společný přípitek stačí jeden,já bych ho volil před zahájením stolování. Asi takto,vlastně veškerá pravidla jsou jen na vás a jak si budete přát,domluvíte se a tak to bude. Přeji krásnou svatbu a málo stresu při přípravách. JIrka V.
Odpovědět
Nad menu kartičkou také přemýšlím, u paní, která nám dělá oznámení stojí kus 30Kč..tak přemýšlím, že si ho vytisknu sama a zakomponuji ho do ubrousku. Budu tam psát asi jen co bude k obědu, nevím, co vše bude na rautu..to by bylo asi dlouhé menu :D... Na harmonogram mám udělaný malířský stojan, kam dám ten harmonogram - ještě přemýšlím, zda mně ho vyrobí paní, co nám dělá oznámení, nebo zda sama..ale tohle je hodně vidět, tak možná zainvestuji... K přípitku...když jsme vybírali místo na hostinu, tohle hrálo velkou roli - po sečtení, kolik by stál jenom přípitek, jsme volili variantu, že si pronajmeme objekt, catering a alkohol si nakoupíme sami...nevím, zda jsme na tom ušetřili, protože peníze lítají na všechny strany - pronájem, servírky, catering...tak doufám, že si to aspoň všichni užijeme
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?