Menu Forum

Hostina u vodníka slamy 2015

23. únor 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
kaculia
1
Registrovala se 9. února 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kaculia
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, máme na hostinu cca 80 hostu a uvažujeme o svatbě u vodníka slámy v Háji ve slezsku. Neměl tam někdo hostinu s takovým počtem osob? Mám trochu obavu jestli se tam vůbec vlezeme. Díky za odpověd.
23. únor 2015 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
 @kaculia Tam mají minimálně rok dopředu obsazeno, zjišťovali jste si jestli vůbec ještě mají volno ?
23. únor 2015 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculia
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kaculia
1
  • Neví, kdy bude svatba
 jj to máme zarezervováno ...
23. únor 2015 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@kaculia Dobrý večer, zažil jsem U Vodníka několik svatebních dnů jak pracovních i soukromých, myslím si, že se nemusíte vůbec bát ohledně počtu osob. Pokud se nepletu, ke svatební tabuli je možné usadit na daném místě přes 80 lidí, ale určitě bych se pozeptal kompetentní osoby. Tím, že svatební parket je v jiné místnosti a tak samo raut se hosté různě pohybují i na přilehlé terase a venkovním posezení.

Je to jen můj pocit, ale nepřipadalo mi nikdy, že by svatební hostina byla stísněná oproti například jiným místům, které jsem zažil.

S pozdravem Martin Lysek emoticon
23. únor 2015 ve 21:13  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí