Hostina pro cca 100 lidí - okraj Prahy (směr Dobříš)

Profilova fotka
Budeme mít svatbu v Dobříši, poté se na hostinu a párty chceme přesunout do Prahy. Bude nás hodně, počítáme cca 100 lidí. Nějaké tipy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den.Mohl bych nabídnout zámecký areál Ctěnice u Prahy s mojí hudební produkcí pro vaší velkou párty.Případě zájmu mě kontaktujte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@milanmiler Myslím, že Ctěnice nejsou směr Dobříš... ;-)
Odpovědět
Podle fotek a podle referencí z našeho okolí se nám líbilo Obořiště, Nový Rybník, ale na naše datum měli plno...
Odpovědět
Profilova fotka
@looca Díky, ale to zase neni Praha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@dzogobela co takhle Port62?
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak to mě mrzí :-( A hudbu na vaší hostinu popřípadě obřad máte zařízenou?
Odpovědět
Profilova fotka
@marketaaj Děkuju za tip. Podívám se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, naše restaurace se nachází 30 minut od zámku Dobříš. Je to ještě přijatelná vzdálenost? MHD v dosahu, vše za velmi příznivé ceny! Hlavní sál s parketem, pergola s otevřeným krbem, zahrádka, zahrada. Ubytování až pro 35 osob. Prohlédněte si náš profil, je tam i krátké video o našich svatbách. Ráda si s Vámi domluvím schůzku, osobně Vás provedu a připravím kalkulaci dle Vašich požadavků.
Odpovědět
Profilova fotka
@dzogobela jeste mne napadla spiritka pod ladronkou.
Odpovědět
Profilova fotka
@kvetaszenkova Na webových stránkách píšete, že jste schopni usadit 55 lidí, to je pro nás málo.
Odpovědět
Profilova fotka
@marketaaj Mrknu, díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dzogobela 55 osob k jedné tabuli, dalších 30 osob se musí posadit do vedlejší místnosti - říkáme jí pergola, dalších 25 na zahrádce. Vše je propojené a hosté na sebe vidí. Možná se to může jevit jako nevýhoda, ale členitost prostor, dělá prostor velmi útulný a nevypadá to jako sál v "kultůráku". K té menší tabuli můžete třeba posadit děti, nebo kamarády...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kvetaszenkova To my právě nechceme. Chceme raději ten kulturák :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketaaj prosím, máš nějaké zkušenosti s tím Portem62? :-) je to moc pěkný, jen se bojím, že to bude drahý... Děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dzogobela nemam, napis jim a oni ti poslou kalkulaci. Ja mela svatbu na druhem konci prahy, ale na tohle jsem si vzpomnela, protoze okolo v lete jezdime na brusle, teda jezdili jsme (s kocarkem jsem je zatim nedala:-)). Kamarad si tam pochvaloval jidlo.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?