Cukroví

Profilova fotka
Ahoj, co jste měli za cukroví na svatbě? A kolik kg jste si pekli pro cca 30 lidí? Bude tak 20 lidi na obřad a oběd a pak se sjede tak 5-10 kamarádů maximálně. Výslužky neřeším, ale cukroví na stolech 🙂. A měla jste některá dort jen pro čelo (nevěsta + ženich + rodiče + svědci) a pak jen "dortiky" po jednom kusu pro ostatní? Kolika kilovy dort vám stačil? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, na naší svatbě jsme měli 40 lidi a měli jsme 3 patrový dort pro všechny pak jsme objednávali 250 ks mini zákusků a cukroví asi zhruba 150 ks 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca a stačilo vám to? Zbylo vám něco? 🙂 Kolik byla zhruba cenová relace? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_zackova zbylo nám málo právě. Dort byl hodně levný ale taky nebyl až tak podle představ 😄. Zákusky jsme platili 5 Kč ks a cukroví upekla kamarádka 😉
Odpovědět
My jsme pro 40 dospělých a 7 dětí měli dort jen malý - 16 porcí (snědl se komplet) a pak cupcakes a bábovky (ty jsou pro nás symbolické, muž přinesl domácí na první rande) podle počtu hostů, ze 2 kg mouky koláčky, z 1 kg mouky perníčky a 5 dávek cukroví (jako se dělá vánoční), 40 trubiček (kremrolí) a z 1 dávky košíčky... a zbylo nám pro všechny i do výslužek, které jsme původně dělat vůbec nechtěli 🙂 Všechno napeklo příbuzenstvo, takže je možné, že toho udělali spíš víc, než jsme se domluvili předem... Pokud jde o malý dort + "dortíky" - u nás v rodině je s tím dobrá zkušenost, měla jsem to na svatbě já i ségra a obě si to chválíme, hlavně jako host přesně vidíš, jak je ta porce veliká, můžeš si vybrat příchuť, protože je tam obvykle víc druhů k výběru, ale zas nemáš ten "patrový", který asi hodně lidí chce 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@qlarinka no já ty dortiky myslela, že budou stejné jako velký dort 🙂 takže je vlastně jedno v jakém tvaru to hostí dostanou ne? 🤔 Narazím na ten patrový co chtějí 😂
Odpovědět
@lucie_zackova jo takhle 🙂 Tak to si myslím, že je úplně jedno 🙂 Včera jsem v nějakém albu viděla, že měli strach převážet patrový dort, tak měli 4 stejně velké s různými příchutěmi a zdobené jaro-léte-podzim-zima a vypadalo to moc hezky 🙂 Pokud vy dva netrváte na patrech, tak hostům to podle mě je jedno, těší se na něco dobrého, ale jaký to bude mít tvar je fuk...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?