Catering pro 50 osob za 25 000 Kč?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj všem, Sháním momentálně catering na naši hostinu, která by byla v kempu. Začínala by až tak v 15:30, protože obřad bude ve 14:00 a ještě se budeme přesouvat (z Karlštejna), V kempu to chceme, aby tam mohli hosté přespat a taky je tam dětské hřiště a Berounka na případné koupání. Prostě uvolněná atmosféra. Ale rádi bychom, aby naši hosti se dobře najedli a napili. Když si koupíme sami pití, tak asi dost ušetříme, ale trochu se toho bojím. Ale jídlo bych nerada dělala sama, na to nemám kapacitu. Když sháním catering, všude mi řeknou, že rozpočet 200 na osobu je dost málo. Ale opravdu to nejde? Chceme nějaké chlebíčky, rolky, sýrovou mísu, ovoce, zeleninu. A večer grilovačka. Což by mohlo být takové hlavní jídlo. Opravdu tedy catering bude stát 500 na osobu? Nemáte tipy na nějakého dodavatele, co by měl i levnější rozpočet? Měli jste někdo podobné zkušenosti? Díky moc, trochu z toho tady šílim :-D
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@koniklecka Jinak moje dopručení - mějte i k rautu jednoho člověka, který se tomu bude věnovat, roznese obložené mísy, bude to servírovat apod. My se na to vyprdli a byla to škoda, sice jídlo bylo všechno vyndané venku, ale kluci třeba vylili celý guláš do kotlíku, kde se celé odpoledne ohříval a v noci, když ho chtěl přítel dát do lednice, našel kotlík stále zapnutý, nešlo to tudíž dát chladit a místo toho, abychom měli guláš na nedělní oběd, když přijeli zas oboje rodiče, tak se vyhodil a ne zrovna málo:( Takže tohle bych určitě příště udělala jinak, mít prostě člověka k jídlu, kdo to tam bude hlídat, klidně servírovat, odmyje špinavé nádobí a tak. Na darech se to stejně pak vrátí, takže vyhozené peníze to nebudou.) Nám to tam fakt chybělo.
Odpovědět
Profilova fotka
@chihiro My toho měli navíc, mamka pořád plašila, aby nechybělo, nakonec toho i docela dost zbylo:( Fakt to chce věřit cateringové firmě, oni vědí, proč ty nabídky s množstvím mají tak, jak je mají.) Jsou to profíci. U nás třeba byl raut po obřadu, který byl v 15:00 a všichni tak byli po obědě, bylo teplo, tak jídlo moc nikdo nevyhledával, asi kdyby byla zima a sedělo se vevnitř, taky by to vypadalo jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
@koniklecka Právě že se to vrátí.) Většina hostů daruje tisícovku, což samo o sobě pokryje náklady na jídlo a pití, takže tam jsem taky nechtěla šetřit. Zbytek věcí jsme měli celkem levný, my zas dali nejvíc za pronájem místa a fotky, ty prostě chci mít profi, nebudu šetřit. Ale jinak si myslím, že se to dá udělat v pohodě..co jsem si postahovala nějaké svatební rozpočty, tak všude byla varianta levná svatba, normální a luxuxní a už ta levná pro 30 lidí byla rozpočet asi 100 K, což je fakt chujovina, to už si musíte navymejšlet kraviny.)
Odpovědět
Když jsem řešila catering, nebavili jsme se o ceně na osobu, ale řekla jsem, že máme na oběd 70 lidí (polévka, svíčková) a večer chceme raut pro 100 lidí. Catering nám pak zaslal kalkulaci, která vyšla kolem 40 tisíc, což mi přišla krásná cena. (jižní Morava)
Odpovědět
Já jsem zvědavá , kolik nas to nakonec vyjde. Rozhodla jsem se pro svatbu v kempu a bude to tam celé dělat paní majitelka. Říkala, že to zvládne. Případně právě si vezmou jednoho člověka na výpomoc. Tak asi ji řeknu, že určitě bude potřeba. Ono když zaplatíte člověka, tak to je třeba stejně max 1000,2000 navíc. Záleží, jak dlouho bude pracovat. A to se mi zdá v porovnání celym rozpočtem úplně ok :-D budeme mít oběd variantu dvou jídel a polévkou. A pak nějaký rautik. No a večer asi grilování. Tak počítám s vyšší částkou, ale zas je to v tom kempu, tak snad to nebude úplně mega drahý :-N
Odpovědět
@koniklecka Já bych se úplně nespoléhala na to, že kemp nebude drahý - jeden jsme zvažovali a minimální částku jen za catering měli nastavenou na 80tis.
Odpovědět
@baunkaarl tady je teda vše na dohodě. Ale co posílala ceny za oběd, tak to bylo úplně ok. Jen teď nějak neodpovídají, snad nás nevypecou : :-D
Odpovědět
@koniklecka Kde jste prosím sehnali? :-)
Odpovědět
@prvnisvatba my budeme v kempu ve Skryjích u Rakovníka. Bude se tam i spát.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?