Catering Brno a okolí

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli máte zkušenosti s nějakou brněnskou cateringovou společností? Chystáme svatbu s odpoledním rautem a nedaří se mi někoho sehnat. Svatba bude menší cca 40 lidí včetně dětí a nechceme nic náročného a ani předraženého ;-) . Prostě klasika - řízečky, obložené mísy, ovoce, kýta. Svatba nebude přímo v Brně, ale cca 10 km za Brnem. Pokud máte nějakou dobrou zkušenost nebo radu , prosím pište, posílejte odkazy a tak. Budu moc ráda za pomoc :-) .
Odpovědět
1
2
Doporučuji Café Bibus na Vídeňské
Odpovědět
klaraprokop - děkuji moc za inspiraci. Kouknu na ně ;-) . Máš s nimi osobní zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, na firemní večírky jsme měli Carving and catering (supr domluva a moc dobré jídlo, příjemná cena). Z těch dražších, ale skvělých je to Valoria nebo Borgo Agnese. A na svatbu nám dělal famózní catering pan Buchtík. Kdyžtek můžu na něj poslat kontakt. ;-)
Odpovědět
@narnell děkuji, určitě poprosím o kontakt na pana Buchtíka ;-) . Má i nějaké stránky?
Odpovědět
Profilova fotka
@tatkyamamky napsala jsem ti sz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj, mohla bych také poprosiit o kontakt na p. Buchtíka? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@tatkyamamky dobrý den, mymáme dobrou zkušenost s Cool catering.
Odpovědět
@narnell dobrý den mohu také poprosit o kontakt na pána Buchtíka
Odpovědět
Profilova fotka
@tatkyamamky Dobry den, my doporucujeme catering z gurmanske restaurace Barrio Gotico Cafe. Radi se k zazitkove kuchyni, ale vse je na domluve a Vasich moznostech ;) Pripadne mrknete na jejich FB stranky, kde najdete i kontakt. Hezky den!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@narnell prosim taky o kontakt na p. Buchtika, diky :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@narnell muzu taky poprosit o idealne web na pana Buchtika?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nejake dalsi tipy nebo zkusenosti? Treba i s cim/kym ste nebyly spokojene?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@veruko24 web bohužel nemá. Pošlu číslo do sz :-)
Odpovědět
@veruko24 Ahoj, my měli na svatbě Carving and catering (super domluva, dobré jídlo, cena OK a gulášek famóoooznííí). :):):)
Odpovědět
Profilova fotka
@veruko24 My budeme mít catering od Personaldinner (http://personaldinner.com/cs/), pokud chcete něco jiného než tradiční svíčkovou, tak je můžu jen doporučit. Míša s Tonym jsou mladý a nadšený pár, na kterém je vidět, že milují to, co dělají. Mají skvělé nápady a vždy se nám snažili vyjít nám co nejvíc vstříc. Využili jsme je i na seznamování rodičů, kdy jsme přišli k nim domů na soukromou večeři. Měli jsme pětichodové menu, bylo výborné a Míša s Tonym se o nás celý večer skvěle starali. Byl to úžasný zážitek a naši byli naprosto nadšení. Myslím, že i díky nim a jejich skvělému jídlu proběhlo seznamování tak hladce ☺️
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Dobrý den. Můžu poprosit o kontakt na pana Buchtíka? Děkuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@veruko24 Ahoj, sháním kontakt na pana Buchtíka, poslala bys mi ho prosím do zpráv (pokud ho máš), případně by mě zajímalo, pro koho jste se nakonec rozhodli a jak jste byli spokojeni? Moc děkuju! Hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabanov napsala jsem ti SZ
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Ahoj, mohla bych také poprosit o kontakt na pana Buchtíka? Moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Procházím to tu a zatím nezazněla Matyho chálka, nejlepší svíčková jakou jsem kdy jedl a super přístup, kamarád je měl na svatbě ♥
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nám dělal catering Tomáš Novák (kdyžtak pošlu kontakt), normálně pracuje ve Vyškově v Atriu a v Brně v 1. Brněnské čokoládovně - ale cateringy dělá i sám na sebe. Tom je moc příjemný, jídlo bylo výborné a ceny příznivé - ale měli jsme to teda bez oběda.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@veruko24 Ahoj, mohla by se též přidat k prosbám o kontakt na pana Buchtíka? :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Zdravíme. Prosíme i my o kontakt na catering p.Buchtíka a pana Tomáše Nováka. Předem velmi děkujeme.
Odpovědět
@veruko24 Ahoj. Mohla bych také poprosit o kontakt na pana Buchtíka a nějaké bližší info, co jste třeba měli, za jakou cenu a tak?
Odpovědět
@niky555 Ahoj. Můžu poprosit o kontakt na pana Nováka?
Odpovědět
Profilova fotka
@skorokadlecova klidne napisu, ale rikam predem pana Buchtika jsem ani nekontaktovala, existuje na nej jen telefon. Zadny web jsem nenasla, nic. Takze jsem se nakonec rozhodla oslovit jinou cateringovku, i na zaklade predchozich zkusenosti a doporuceni mych kamaradek...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
@narnell dobrý deň, viem, že je toto fórum už staršie, ale my zháňame na tento rok catering na svadbu. Chcela som sa spýtať, či má pán Buchtik aj web stránku, aby som sa vedela bližšie pozrieť na jeho ponuku. Ďakujem vopred
Odpovědět
Profilova fotka
@monicairie Dobrý den, nic takového bohužel nemá. A netuším, zda ještě catering dělá, ale myslím, že ano. Pošlu vám na něj kontakt a zkuste se ho zeptat.
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mě napadlo, k Matyho chálce určitě přidávám Butchers z Králova pole!
Odpovědět
@narnell mohla bych poprosit o kontakt na pana Buchtíka? Děkuji
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?