Alko, nealko

Chystame svatbu sami a zajímá mě kolik nealka byste koupili cca pro 20 lidi? Mineralka,džus a cola. A jaký alko? Pivo, víno vim, ale spíš tak tequila,kolik? Jegermaister-? A co dal levny patoky nee..díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, s množstvim pití je to vždycky ošemetné, ale brala bych na osobu minimálně 2l nealka a u alkoholu, my jsme měli v létě Aperol, vodku, Diplomatico, více bílého než červeného vína, Prosecco, atd... U nás se pilospíš víno a míchané drinky, než že by si někdo dal vyloženě tvrdý chlast. A určitě nezapomeňte na džbány s vodou na stoly :) Přeju krásnou svatbu :)
Odpovědět
Máme 80 lidí, budeme brát becherovku, Jagera, Jamesona, od všeho asi 4 lahve, a pak máme domácí pálenku. Plus pivo víno
Odpovědět
Z nealka, počítat 4 litry na osobu. Colu určitě nebrat, pokud nechceš podpořit obezitu. Z alka bych určitě zařadila slivovici, ta patří na každou pořádnou svatbu. Podle toho jaké tam budeš mít ožungry počítat minimálně 0.5L na osobu.
Odpovědět
@karlap Moc velcí ozungri u nás nejsou. Se slivovici počítáme
Odpovědět
ahoj, zdravim Vas, my na hostinu objednavali z https://www.warehouse1.cz/ musim rict, ze maji velice kvalitni rumy a vsem moc chutnali.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
@cool4567 Na něj narážím celkem často. Více ale nakupuji na Alkohouse.cz, jelikož jsou místní 🙂 Jsem z Přerova
Odpovědět
Profilova fotka
Nás na svatbě bylo přesně 20 🙂 Nealko a pivo jsme teda měli naomezeně na čepu, tak to neřeknu, ale u alka: zeptejte se lidí, co chtějí pít 😉 Vážně. Vyplatí se to. My jsme rozeslali dotazníček a nakoupili jsme tak akorát a to, co se pilo. U nás by třeba slivovice a tequila vůbec neobstála 😉 Naši hosté by to nepili. Edit: Našla jsem seznam, co jsme měli: 1x Jack Daniels Apple, 1x Tulamorka, 1x Jager, 4x bílé víno + pivo dvanáctka na čepu neomezeně A bylo toho akorát. Zůstalo nám jedno otevřené víno myslím 🙂 Ale u nás bylo hodně abstinentů.
Odpovědět
Nealko bych vzala asi okolo 2 / 2,5L na osobu a co se týče alkoholu, tak asi bych se každeho zeptala, co chce pít. 20 lidí není až tak mnoho a budeš mít alespoň jistotu, že všezci budou mít, to co chtějí a nebudou muset pít něco nasilu, co koupíš ty 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?