Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Profilova fotka
U té fontány jsou na rozích 2 x žrádlo, 1 x bižuterie, 1 x Datart. ;-)
Profilova fotka
Holky nestíhám. ]-( Nebojte, Vaňkovka vím kde je, dojedeme autem, Datart snad najdu. Takže někde u Datartu budete stepovat, ju? :-N
Profilova fotka
zuzi, prostě v přízemí, uprostřed fontána...Datart hned uvidíš. ;-)
Profilova fotka
O.K. budu tam. Peti, pro jistotu mi dejte některá do IP mobil please, kdybych se náhodou spozdila nebo tak něco
Tak ja se omlouvam, ale nakonec se to vyresilo samo... od rana me skrabe v krku, nez jsem sla do prace, kloktala jsem si slivovici =-) , ale moc to nepomaha. Boli me hlava a mam zvysenou teplotu, i z prace jdu dneska driv-lezet. Vim, ze me nebudete mit rady, ale ja si to nevybrala...vyresilo se tim i me skoleni, i kdyz nedobrovolne, jak Zuzi navrhovala. at se hodim marod...stalo se |-| Kdyby byla nejaka zmena, aspon budete mit prekvapko ;-) Pekny, prodlouzeny, vikend. Paja
Profilova fotka
Ahoj holky, tak doufam ze srazik plati i kdyz Pavka nemuze?? Peti, pojedes teda s nama? Akorat jsem myslela ze budeme u segry do nedele ale v sobotu musime odjet, tak na sraziku muzu byt max do 16.00!! Pisnu Ti do IP tel. cislo tak dej kdyz tak vedet. Budeme v Kurimi uz dnes vecer a urcite budu i na netu. Jo holky, my album taky jeste nemame nalepene, tak Vam vezmu jen nejake momentky a CB fotky a taky fotky ze svatebni cesty ju? Tak zitra se tesim. Zatim papa a kdyby byla nejaka zmena tak dejte vedet.
Profilova fotka
Ahoj Marti, pojedu vlastním auti...asi si tam po srazíku zajdu ještě trošku po obchodech (teda jen do těch 2, do kterých tam chodím). Co máte za auto, že bych to na prochajdě se psem očíhla, kdeže to ségra-sousedka bydlí :-D Sraz doufám platí, i když nam Pavulinka onemocnělo - prostě "tvrdé jádro" této diskuze bude chybět.
Profilova fotka
Holčiny jsem tu zase po dlouhé době a já určitě nedorazím. Napijte se, zasmějte se, pokláboste i za mě a snad na jiném srazíku budeme mít možnost se poznat osobně. 8-) Já stále ještě marodim s očkem, ale musim říct, že už je to o hodně lepší, jen si to teď nějak vybírám protože na mě skočila i nějaká chřipajzna, takže když už mámjednou tu neschopenku, tak si asi vyberu všechny nemoce. :-D Mějte se zítra krásněěěěěě a těším se, až tady budete psát, jak jste se měli. Všechny mooooc pozdravujuuuuu. x-)
Profilova fotka
Peti, segra bydli v tom zelenym domecku kousek od vas. Mame stribrnyho Scenica. Dopol. budeme doma a nebo mozna i chvilku na hristi tak se klidne zastav :-)
Profilova fotka
Marti, to je mazec - muj manzel by ti dosvedcil, ze jsem vcera rikala, ze to bude urcite ten Scenic! Vidime na nej z balkonu, vcera jak jsem byla na cigarku jsem si rikala, ze tam bezne nestava. My bydlime v te prvni bytovce od vas, jak tam jsou vedle sebe zaparkovane modry a sedy Fiat Bravo2.
Profilova fotka
Jo Peti, ja vim, uz minule jsem se divala kde bydlite :-) I auticka jsem poznala :-)
Tak hodila jsem do alba par fotek ze srazu :-) Jsem moc rada, ze jsem se mohla zucastnit, ze to probehlo... moc prijemne to bylo (jen pak ta Ikea byla cela nejaka rozmazanaaa :-D
Článek se načítá
Ta prstynkova byl uzasnej napad :-) Skvela fotka :-)
Profilova fotka
Cau baby, srazik se fakt vyvedl, jsem rada, ze jsme se poznali i v realu a snad to brzy zopakneme s Pavkou. Sari, co ty retuse? U mne doporucuji to nejlepsi - papirovy pytel;-) Jak jsem byla vysmata a lehce ovinena, tak jsem potom ve Vankovce jeste nacechrala bankovni ucet - nez pro mne prijel manzel, tak uz jsem mela v ruce 3tasky - mne tak nekam pustit samotnou!
Profilova fotka
A taky s Nikou!;-)
Peti - se mnou to bylo podobne - co se tyce nakupu :-D byla jsem plna energie a vse bylo taaak super a ja to chtela mit :-D :-D :-D Fotky jsem neretusovala - nebylo treba :-)
Profilova fotka
Ahoj damy, moooc vam to na fotkach ze srazu slusi!!! Ta prstynkova fotka je supr! 8-)
Profilova fotka
Ježiiiiš Sári! tys tam dala Peťu trochu mázlou :-o Tak to asi dostaneš na zadek :-D Já sem taky byla ňáká veselá... a to sem měla jenom latté a hruškový džus :-)
Profilova fotka
Jeee holky rozplývám se nad fotečkama a je mi líto, že jsem tam nemohla být. ;-( Taky doufám, že další srazík bude co nejdřív a já se budu moct zůčastnit!!! :-D Určitě se Vám pusy nezastavili... a seděli by jste ještě dnes, kdyby se nemuselo dom. ;-)
Profilova fotka
Ahojte holky, muselo to být super, takhle se setkat v reálu - moc Vám to tam sluší!!!! :-D x-) x-) doufám, že srazík ještě někdy bude - snad i blíž, aspoň v Praze ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak zitra zas makat, ach jo. Pred chvili jsem dolepila fotky do alba - delala jsem to snad 7hodin, tak jsem cela rozlamana. Ale jsem rada, ze je to hotove. Jeste necham asi 4 fotky dotisknout, je tam trosku mista. Ale to 100 strankove album je tluste a tezke jak prase;-) Okna jsem zas neumyla. Sari, fotky ok az na tu c. 10, tam se nejak desne sklibim. Ale vy jste me furt rozesmivali, ze jsem se nedokazala tvarit normalne;-)
Profilova fotka
Dobré ranko holky,, tak vidím, že se sraz povedl a také mě to mrzí, že jsem se nemohla zůčastnit , ale snad příště.
Profilova fotka
Nazdar, nazdar kočeny, už jsem střízlivá :-D Hoodně veselá oslava to byla, pěkně jste mě v Brně rozparádily, takže se to večer jenom dokrmilo a bylo to 8-) Ale musím říct, že máte v Brně pěkně divné obchody, mám stejnou zkušenost jak Saraned, taky jsem měla všechno rozmazané a chtělo se mi zkoupit celé Brno, ale měla jsem sebou omezovače :-D Ještěže tak :-N Nakonec jsme koupili dvě košile, ještě jsem je od té doby na Zdeňovi neviděla, takže doufám, že budou aspoň nositelné, mě by se na něm ten den líbil i pytel :-N :-D Ale kočendy, mooc super to bylo, jsem ráda, že jsem vás pozvala a už se těším na další party 8-) Šári, fotky super, dokonce ani Peťu nemusíš retušovat, to se mi nějak nezdá :-o
Profilova fotka
Ahoj holky, taky zdravím po víkendě. Fotky super, měla jsem se vypravit za váma, určitě to bylo moc bezva, sluší to všem. Snad příště, všechny vás zvu do Prahy :-D
Profilova fotka
Poznala samozřejmě, ne pozvala :-D :-D :-D
Caute holky, Zuzi - to bylo prave ono, ja s sebou nemela zadnou "brzdu" :-D No ale to zase dlouho nebude. Navic jsem vcera odeslala penize na stavebni sporeni (zpetne za cely rok) takze to ted bude moje hlavni brzda v rozletu :-D
Profilova fotka
Zuzu, jedno písmenko a hned je z tebe hostitelka :-D Aspoň se tu nenudíme 8-)
anaz, taky jsem si vsimla zuzcineho preklepu :-D :-D :-D My jsme zase byli vcera na veceri a muj chlap objednaval a rikal klasicky "...no a na pivo si dame... " :-D
Jinak holky, kdyz nepocitam srazy tridy, byl to asi muj historicky prvni sraz a musim rict, ze supr :-D Zpetne se omlouvam, za skakani do reci, ale na to jsem expert, zvlast se sklenkou vina v ruce toho mam nejvic co rict :-D a musim hned! :-D
Profilova fotka
Píva není nikdy dost :-D Ještěže to nechtěl jako hlavní chod 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?