Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Kompromis je fajn, ale na druhe strane, vy budete vsichni vicemene mistni. Ja jedina pojedu az z Prahy... Necham to na Vas a podle toho se rozhodnu...
Profilova fotka
Holky škoda že to nestihnu ale budu na vás myslet a doufám, že uděláme nějaký další srazík .-)
Profilova fotka
Pavůlku, jedna hodina, to je takový pěkný čas, zrovínka na oběd :-p Ale jinak se taky přizpůsobím, já jezdím s manžou stejnak všude pozdě, takže se předem omlouvám :-D Není to moje vina :-N Mám doma hold nevýpravu :-N Ale budu tam 8-)
Profilova fotka
Jé holky to mělo být do jiné diskuse omlouvám se :-(
Profilova fotka
na mně taky musí vždycky všichni čekat...se divím, že jsem tu svatbu stihla. :-D
Profilova fotka
No já sem skoro nestihla ani tu svatba... :-D Ale já sem za to nemohla! :-) Pro mě za mě, klidně dopoledne...
zkusim to na tu jednu...
Profilova fotka
Klidne v jednu ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky
Profilova fotka
Dobré ráno všem, teda brrr, taky je u vás taková zima? :-S Jeee srázek, taky bych se přidala ;-) Tak zase někdy v Praze, jo? :-D Takový svařák ze Staromáku, mňam :-p
Ahoj, čas srazu je v klidu, nějak se tam dopravím, chci to spojit i s nákupy :-N Alba ještě hotové nemáme, takže vám nebudu mít co ukázat :-( ale tak snad to neva, zas ráda mrknu na ty vaše :-)) a třeba někdy příště budu mít i to svoje... Anaz - s tebou se počítá, se ani nehlas :-D
Profilova fotka
Dobré dopoledne. Šári, já mám jen tu fotoknihu a tam je jen výcuc z fotek. Anaz, v Práglu a dobrý svařák??? Blbost. :-D :-D :-D Tak fotky nechám mamce vyvolat přes AZ foto, jednoduché a doporučené - tak snad budu spokojená. Jinak tam mají do pátku akci na fotky A4 za 29 Kč jestli to chcete někdo využít. ;-)
Článek se načítá
bre rano zeny svych muzu :-) dneska mam od rana do vecera nasmlouvane klienty, tak se asi moc neuvidime... tak vam preju prijemny den ;-)
Peti, my si taky necháváme dělat fotoknihu, jen tomu říkám album :-D Žádné fotky jsme si udělat nenechali a dělat nebudem (jen hostům jsme rozeslali pár fotek 10x15 na památku). Možná časem necháme něco udělat do rámečku, uvidíme. Do našeho současného domku už každopádně nevleze ani....................fotka :-D Na nějaké rámečky tu není místo :-(
Profilova fotka
Já budu mít klasické album, ale prvně se k němu musím dokopat. :-D Knihy jen pro rodinu a jednu pro nás na tahání po kámoších - není to nic extra, ale za ty prachy to vypadá k světu. ;-) Pro nás do rámečku si asi nechám udělat tu fotku ve formátu A4...ale taky nevím, kam se nám to vleze. :-|
My tu knihu necháváme zpracovat ségře, má s tím už zkušenosti, a vazbu dělá knihař, bude to v bílé kůži... viděla jsem předchozí a vypadá to nádherně. A o starost míň s albem :-D Rodičům budeme dávat taky, jen ještě nevím, jestli úplně stejné, nebo o kousek menší formát. Dostanou to pod stromek :-)
Profilova fotka
Šári, já koukala kdysi na stránky tvé ségry, takže věřím, že to bude krásné...no jo, profík se nezapře. My to máme spíš takové pracovní. Holky, tak tam mám na tu 13hodinu dát rezervé? I když to by asi mohlo být volno. ;-)
Peti, radši to tam možná dej, pro jistotu :-)
Profilova fotka
Teeda, dostala jsem zrovna chuť na svařáček, poctivý, moravský, když se tady o něm tak píše :-D Asi si dneska hrnec udělám :-N :-D Holky, já z těch vašich albíček a fotoknih asi zblbnu, s tím na mě nechoďte....jsem ráda, že máme ty dvě obrovské od fotografa bez práce :-N Šári, kdybys chtěla, tak tě můžeme vzít z Brna zpátky domů. Tam asi ne, ještě se chceme zastavit na skok v Ikei, tak ať nemusíš trajdat s nama, ale zpátky klíďo píďo ;-) 13:00 - 14:00 (pro opozdilce, takže pro mě :-N ) píšu si do deníčku :-N
Zuzi, jsi hodná, odvoz zpátky asi budu mít, muž se mi bude vracet ze školení z Prahy. Cestu tam nějak zvládnu, co já se do Brna najezdila... 8-) tak si zavzpomínám v autobuse :-D
Profilova fotka
zuzi, no nám to nikdo do alba nedal ani neudělal fotoknihu, tak musím vše zvládnout sama. :-|
Profilova fotka
Šári, teeda, nejsou ti naši na školení spolu? Zdeňa je taky v Praze a školí se x-) Akorát se mi vrací už dneska.....co tam ten Tvůj tak dlouho dělá? :-D :-D :-D
Zuzi, můj chlap tam jede až v pátek, tak mě nestraš joo :-D :-D :-D
Profilova fotka
Tak hospoda je zamluvená na sobotu 13 hodin, takže už to raději neměňte a někdo přijeďte. ;-)
Profilova fotka
Peti super, dostaneš pochvalu před nastoupenou jednotkou 8-)
Profilova fotka
Dobré ránko manželky :-)
hezke rano...:-) tak ja jsem asi z obliga, takze si to uzijte |-| potrebuju nejakou kreativni bytost x-)
Profilova fotka
Ahoj kočky, Pavůle, copak se děje? :-o No doufám, že dorazíš :-(
Cauky Zuzus, no, tak jedna vec je absolutne nevyhovujici hodina, druhou veci je, ze jdeme kupovat loznici, kterou uz fakt surne potrebujeme, protoze spime v obyvaku na matraci, tudiz nebudou penizky na jizdu do Brna a treri vec je, ze bych se MELA zucastnit skoleni, jak mi bylo nastineno... :-p Je vicemene "povinne", i kdyz je o vikendu...
Profilova fotka
No tak Pavliii :-( Tak sebou vezmi Máju a omrkněte nábytek v Brně, stejně je tam lepší výběr než u vás :-p a ta cesta, pro jednou snad prašule nějak oželíš, vždyť je to poprvé za tu dobu, co se můžeme všechny vidět...Na školení ohlaš nevolnost :-S 13:00 se udělal kompromis pro všechny, tak mě mrzí, jestli ti to nepasuje, ale je těžké skloubit to tak, aby to pasovalo všem :-( Mě by to zase pasovalo pozděj, ale co nadělám

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?