Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Profilova fotka
Holky, vy byste prece neotravovaly! Ja fakt nevim, mam ty narozky 16., chceme slavit 23., ale jeste to neni konkretni. :-(
Profilova fotka
Ahoj Luci to je fajn že jsi k nám zase po dlouhé době zavítala:-) u nás nic nového taky si užíváme manželského života. Jak začíná jaro tak je hned všechno lepší , akorád kdyby člověk nemusel být pořád v té práci :-( Kamarádka se vdává na konci června takže jí tedka pomáhám s hledáním šatů a tak docela se mi po tom stýská nechtěli byste to zažít znova??? nestýská se vám po přípravách a tak???? tak vás všechny moc zdravím :-)PA V.
Ahoj zofi, co Ty a srazik? Mohla bys v kvetnu-Lucik nam konecne dala impuls x-) Ja nemuzu 15.-17.5., to mam v Praze kamosku s rodinou...Kdyz se dohodnem dostatecne dopredu, zajistim si kterykoliv jiny vikend v kvetnu ;-) Petko, co 9,10.5.? Pripadne navrhuju 22.5. v patek vecer, vezmu si holt pul dne dovcu 8-)
Profilova fotka
Holky, já ty víkendy okolo toho 16. a 23. fakt nevím. Ještě jsem to nějak nedomlouvala a tak nevím, kdy na tom místě budou mít volno, takže :-| A neděle po pařbě asi ne - budu ráda, že to přežiju. :-D Pavli, ten první víkend je v pohodě, ale nevím, jak to bude mít Lucka.
Profilova fotka
Ahoj, Zofi, teda mne se nestyska, jako fakt neee, ja jsem rada, ze mam ten stres a zarizovani nadobro za sebou :-D mimochodem mi to pripada, jako bych byla vdana silenou dobu a ne neco pres pul roku :-N u nas se proste nic nezmenilo, dite jsme meli uz predtim a zili jsme jako manzele nebo rodina, takze me ta svatba vubec nic nedala, akorat prstynek ;-) Ahaaa, tu prvni nedeli zase asi ja nevim... totiz poletime 9. v sobotu pozde vecer, dojedem domu nekdy v 1-2 hodky rano, v nedeli jeste budeme utahani, hlavne mala jeste nebude uplne zadaptovana, ze bych ji tam nechala a jela hned do Brna, to se bojim ze neklapne :-( Ach jo :-S Toho 22. by slo... Uff, to je domluva :-D
Profilova fotka
Ahojte holky, posílám mooooc pozdravů od nás ze západu x-) už jsem tu dlouho nebyla, ale stíhám občas nakouknout a přečíst, jak se máte.. U nás nic novýho, jen v práci už nás trochu dohání krize, tak jsme zvědavý, jak se co vyvrbí :-S My máme v květnu taky oslavu, manželovi se blíží 30cítka, tak dumám, co všechno mu vymyslet ;-) Luci, na svatebce muselo být krásně, co, úplně jinej život než tady.. Peti: taky se mi občas po těch svatebních přípravách zasteskne, sem tam zabruslim na nevěsty, co mají svatbu letos u nás v okolí a to je teprv nostalgie :-D :-D Pavli: přeju ať se Tě chytí taky trochu toho štěstíčka, ne pořád samý takovýhle události.. Leny: koukala jsem i na album na koníkovi, jak jsi o tom tenkrát psala prvně, tak držim palečky, ať je všechno v pohodě! Mějte se všichni, pa Peťa
Profilova fotka
Ahoj Pugie, svatebka byla moc fajn, akorat mi teda z alba vymazali ty zasadni fotky, no nic :-| Meli jsme pronajaty domecek u plaze, ale chodili jsme dost i na vylety do hor, takze ideal ;) Akorat nam tam mala dost marodila, tak jsme nestihli uplne vsechno, no ale zase uz zname vsechny doktory v okoli, takze az tam pojedem priste, bude to pohoda :-D ;-) Jeli s nama nasi, aby malou hlidali, ale moc teda nehlidali, sami jsme byli nekde jen asi 2x ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já fakt nevím s tím naším srazíkem. Teď nemůžu nic slíbit dokud není pevně naplánovaná ta moje oslava. Ale vidět vás všechny chci, moc! Včera jsme měli výročí - 7 let. Teda manžel to maskoval, ale asi zapomněl. :-| U něho nic nového, už jsem si skoro zvykla. ]-(
Profilova fotka
Peto, u nas jsme jeste neslavili zadne vyroci snad... Ja si vzpomenu, ale manzel nee, tak na to taky kaslu ;) Hele tak to s tim srazikem domluvime, az budes vedet co a jak s narozkama. Treba se jeste do te doby k nam nekdo prida ;) Co, manzelky? :-D
mam supeeeeeeeeer zpravu x-) 19.-22.5. jsme na skoleni v Brne!!! Tudiz muzu kterykoliv vecer z techto dat x-)
Profilova fotka
No vida! To uz je lepsi :-D
konecne nejaka reakce :-D Cili? Holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Článek se načítá
Profilova fotka
No tak ja muzu kazdy z techto dni, neni problem x-)
Fnuk, to je domluva. Holkyyyy :-( hodi se vam to?! Luci, tak se predbezne domluvime na konkretnim terminu? ;-) Placnu ST 20.5. kolem 18.hodiny? Petko, Zuzi, Zofi, Sari...? Ja koncim v 6 v praci, jsem primov centru na Svobodaku, tak nakde v okoli?
Profilova fotka
Ahoj holky, v šední dny jsou mi jedno, když je to v Brně...prostě dojdu. Ale odmítám jít do centra, protože tam je nemožné parkovat. Tudíž navrhnu klasiku: Vaňkovka, což je ok i pro přespolní (parkoviště i obě nádraží v blízkosti). Jen pochybuji, že přespolní holky dojedou. :-|
Vankovka je ok for me ;-)
Profilova fotka
ok, pisu si do diare, pokud nebude zemetreseni, dojedu :)))
Profilova fotka
Se tesim!!! x-) Snad se jeste nekdo prida.... ;-)
Ja taky Luci x-) Zdravim po vikendu, ktery jsem mela oddychovy. V SO jsem byla na Hrncirskych trzich, prisla kamoska na obidek a vecer jsme si s Majou otevreli vinko z degustace, kde jsme byli ve ST. V nedeli jsem se vylozene flakala, zato tento tyden mam total nabity...Dnes slavi tchyne svatek, zitra mam cvico, ve ST divadlo a ve CT jdem na vystavu, a pak na carodky. x-) x-) x-) Pripominam SRAZIK pro ostatni 19.-22.5. (zatim mame urceno 20.5.) v Brne! x-) x-) x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, já byla na školním srazu - účast fakt mizerná. Pak jsem šla do jednoho klubíku za manželem a nějak jsme se pohádali a skoro celý víkend jsme se nebavili. Ale já byla v právu, tak jsem čekala na omluvu. Aspoň jsem se vyhnula tomu kolu. Hodně jsem prala, trošku poklidila a zbytek trávila venku s pejsanou. A včera už byl doma klid a mír, tak jsme u našich grilovali. Doufám, že se toho 20.5. někdo přidá - musím to napsat prckovi, nějak sem moc nechodí poslední dobou a je z Brna, tak by mohla dojít.
Profilova fotka
Hoj hoj, ja jsem taky cely vikend jen odpocivala... :) Kdyz teda nepocitam nezbytne domaci prace a peci o ditko :-D Manzel uz mesic v kuse kazdy den pracuje, abysme mohli odjet na skoro 3 tydny do cech, takze ho moc nevidime a nejaky velky program se u nas nekona, ale zase si to pak vynahradime tam no 8-) Tento tyden mam taky docela plny, zas plno schuzek ohledne domecku, jeden vecirek s kamaradama u nas, dalsi vecer oslava tricatin jedne kamaradky, pak mam jeden vecer jit ven s ceskyma holkama, ke kadernici musim a na masaze, takze to asi celkem utece a pristi vikend frcime domu x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Pavlííí, moc se omlouvám, normálně jsem na tebe úplně zapomněla....Říkala jsem si, že odepíšu pozděj a tak jsem si vzpomněla až dnes :-N Holky zlaté, nevím, nevím jak to dopadne s mojí účastí, ale spíš se mnou na 90% nepočítejte ;-( I když Luci, fakt mě bude mrzet, že tě neuvidím, když jsi tu jenom na skok.Ostatní samozřejmě taky, ale ty jsou co by kamenem dohodil.....Já se prostě přes týden neodtrhnu. Už tak nestíhám půlku věcí a od června máme najíždět ten nový program, takže ten květen bude zajímavý a vůbec nevím, jak se to zvládne 8-( Samosebou pokud to půjde, tak jo, ale zatím to vidím spíš pesimisticky. Jinak u nás víkend maximálně pohodový, byli jsme venčit hafíky z útulku a bylo to moc prima, nejradši bych si je vzala všechny x-) Tento víkend je taky nabitý, pouť, bowling s partou, narozeniny kamaráda, uf, já z toho fakt nevyjdu :-D Jinak vše při starém. Joooo a jinak domek jsme odpískali, takže zase máme kulové :-D Naskytly se nějaké jiné příležitosti, takže se uvidí....však mě znáte-Nehoří :-D Všechny moc zdravím a kdybych stíhala, tak jsem u vás...papááá x-)
Profilova fotka
Ahojte holky, díky moc.Manže je štěstím bez sebe a tuhle mi řekl, že si ho malá omotala kolem prstu už teď, takže to bude taková tatínkova prdýlka. Domča je zase strašně fixovanej na mě, tak se to vlastně vyrovná :-D Ten srazík v Brně vám normálně závidím.Já teď byla v brně cca před 14 dny, a provoz no hrůza jak tam všechno kopou. a kdopak je z vás taky těhulka????? Vlaďko, určitě se mimíska brzy dočkáte, zatím si užívej klídeček, protože pak se nezastavíš.Já kolikrát nevím, kde mi hlava stojí, když píšeme s domčou úkoly a doto je mi ještě kolikrát dost špatně.Jinač Srpen se neuvěřitelně blíží ;-)
Profilova fotka
Ahojik kočeny, po dlouhé době jsem sem nakukla... U nás je teda něco nového je... :-) Momentálně asi 12cm prcek v bříšku... :-) Jsem teda od začátku na rizikovém a teď jsem byla ještě týden ve špitále na pozorovačku, takže moc nevzkvétám, ale snažíme se. Kdyby byl srazík v Brně, tak se pokusím dojít... 20.5 je u mě v pohodě. Momentálně jenom vím, že v Brně nebudu o víkendu 16.+17.5., jinak sem doma furt... Jenom bych byla ráda, kdyby to bylo něco co méně zahuleného, kdyby to šlo... ;-) Tak se mějte krásně, já se sem teď budu jukat častěji, ať vím, jak to je s tím srazíkem... :-)
Profilova fotka
Ivco, moooooc gratuluji k mimcu a preju hoooodne zdravicka :-)
Profilova fotka
Ivko, teeeda! Gratulacka megavelka! Tak obema hlavne to zdravicko. A na sraz s tebou pocitame, chtela jsem ti to tento tyden zrovna mailnout. ;-)
Ivus, jeeeeeeeeeeeee x-) To je krasne, i kdyz netusim, kam se do Tebe ten prcek vejde, kdyz Ty sama prcek jsi :-N Kazdopadne Te na sraziku moc rada uvidim :-) 20.5. kolem 18.hodiny nekde ve Vankovce /nekuracke prostredi bude vyhovovat i mne/ Lenim, Ty jsi to predpovidala, ne? ;-) Zuzi, zkus se utrhnout :-( Prace je furt, ale nas zase silenou dobu neuvidis :-( Ten domek me mrzi, ale je mi jasne, ze uz mate v merku neco jineho :-D Peti, hadky procistujou vzduch ;-) Holky, jak se branite stereotypu a tomu, aby Vas drahy nezacal po nejake dobe prudit? ]-(
Profilova fotka
Pavli, tak otázka, co je stereotyp? My jsme spolu 7 let, takže asi to u nás bude a ani o tom nevím. Prudí mě neustále a já ho taky. :-D
Profilova fotka
Pavli, nevim, ja se nejak cilene nebranim, ale jestli mas nejakou radu, sem s ni ;))) A prudime se s muzem navzajem furt... na stridacku ;-) Zuzi, dojed aspon na chvilku! :) Gratulacka nove tehulce!!! Ivi, opatruj se x-)
Profilova fotka
Ahoj holky konečně jsem se za vámi dostala :-) no i když je mi to líto, ale na srazík se mnou nepočítejte brno je pro mě přes týden pasé :-( jsem do 5 někdy do 6 hodin v práci a do Brna je to od nás dost daleko. Budu na vás moc myslet :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?