Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Profilova fotka
žofi, to je přesně ta akce. ;-) Svatební už mám (mimochodem mi tam jedna fotka chybí a jednu tam mám 2x, jsem byla zase šikovná). Dělala jsem je maminkám, babičce a jednu i pro nás. Takže teď už jen se snažím nějak uplatnit ty slevy. My totiž moc nefotíme, bohužel. 8-)
Ahoj holky, moc vás všechny zdravím. Zabrouzdala jsem na beremko asi po 100letech, tak jsem se hlavně chtěla mrknout, co u vás nového a jak klape manželstí půl roku od svatby. (Je to hrůza jak to letí).Půlroční slavení jsme nějak neporžívali, necháme si to až na rok. Jinak u nás vše klape. Smozřejmě že se občas štěkneme, ale to je asi normální. Na mimíska se nám zatím zadělat nepodařilo. Asi jsem se na to moc upnula. Rozhodla jsem se tomu nechat absolutně volný průběh a uvidíme. Zrovna dneska jsem byla navštívit kamrádku, která má 3týdení holčičku, je moc krásná a když jsem viděla jak na ní manža mohl oči nechat, tak snad nebudeme čekat extrémně dlouho. Teď už se těším až konečně vypukne jaro, ta zima už mi nějak leze krkem. Tak se všechny mějte krásně a já sem zase někdy zabrouzdám. Pa ;-)
Profilova fotka
Teda musím konstatovat, že je škoda, jak to tady upadlo. Když vidím jiné diskuze, ve kterých měly holky svatby ještě dřív jak my, tak mi je z toho smutno... ]-(
Profilova fotka
Ahoj Petuli, ja tady jsem ale nebudu si psat sama se sebou ze ]-(
Profilova fotka
Tak se mnou. ;-) Jak se máte?
Profilova fotka
Mame se dobre :-) Jsem sice nemocna ale uz je mi lip. Co v Kurimi? Jsem zvedava kdy se uvidime...
Profilova fotka
Vy jste pořád na hromadě, to je hrůza. My se máme dobře, ale nějak je málo času. O víkendu jsme byliv pátek slušně zapařit (jeli jsme domů za světla, děsný) a v neděli boardovat na Bílé v Beskydech. Je to tam fakt super, je tam sedačková lanovka a docela dlouhé sjezdovky - a hlavně dobrá cesta. Doma vše při starém - jen místo hřiště asi bude stát nějaká bytovka. A když vím, jak je vedení města zkorumpované, tak věřím, že bude hodně vysoká. :-S Jdu zas válčit s fotoknihama...akce na ně za chvíli končí a mně se pořád nějak nezdají.
Profilova fotka
No to mi nerikej ze tam to hriste nebude!!O fotoknihach mi povidej, chtela jsem je udelat k Vanocum a akorat jsme zacali a pak to nedodelali. No snad ke druhym Vanocum to stihneme :-p Ale to uz nebudou svatebni ale asi s Natalkou...
Nazdar zeny moje x-) Ja taky obcas nakukuju, ale vsechny akorat hudrujem, ze nikdo nepise a pritom samy neprispejem :-p Fotoknihy mam taky rozdelane, ale jestli je stihnu do konce brezna, o tom uspesne pochybuju ]-( Nejak nestiham, dala jsem se na cviceni a brisni tance (Zuzi, Ilus, me nepoznate, az se uvidime :-D ) a domu chodim hrozne pozde. A to uz se venuju muzickovi a nikoliv compu, ktereho mam za cely den plne zuby :-p Ted v nedeli jsme meli spolecne volno, tak jsme vyrazili na zriceninu Krakovec a po ni na Skryjske jezirka, vrele doporucuju x-) A ten vikend predtim jsem byla v Tatrach s holkama z SA a bylo to bozi x-) Slunicko, snih, hory, cerstvy vzdousek a pohodaaaa :-) Zuzi, jak to vypada s Vama a s Prahou, at uz si delam volno? ;-) Min.CT+PA jsem byla na zastupu v Brne, ale pendlovala jsem tam a zpatky jako jouda, takze jsem brnenske kocky na kafco ani neburcovala... Petul, ale furt myslim na to, ze az tam zase budu, tak ze se srazime ;-) Pac a pusu a pisteeeee :-)
Profilova fotka
Jééé, já možná pojedu tento víkend do Tater za family. Sněhu tam je hafo, takže super. Knihy mám už skoro v cajku, ale trošku se mi tam některé fotky nezdají, ale nemůžu najít nějaké lepší, kterými je nahradit. Pavli, počítám s tím, že se ozveš až budeš v Brně. ;-)
Petko, super, to jsem rada :-) Kazdopadne, pokud ma rodinka ubytovaci zarizeni, informuj ;-) Chystame se tam s Majou oslavit prvni vyroci svatby, protoze jsem si to tam totalne zamilovala x-) Holky, mate uz plany na leto? My mame v Amstru sluzebni byt, takze si tam na tyden zajedem v srpnu. Tesim se, budem jezdit na kole, uvidime vetrne mlyny, mozna jeste tulipany... :-N
Profilova fotka
Pavli, oni dřív pronajímali, ale teď se chystají přestavovat barák, tak nevím. Ale jsou ve Vysokých Tatrách...tak jestli nemyslíš Nízké. ;-) My chceme jet v létě na vodu s kamarády, pak taky na chalupu lenošit k bazénu a v září letíme do Turecka na svatebkuuu! :-D
Článek se načítá
Nizke rozhodne nemyslim, ja ziju v tech vysinach :-D Ted jsme byli u Popradu, ve Smokovci... hezke plany, ja nam ted zajistuju na duben termalky v Nemecku nebo Madarsku na 2-3 dny x-)
Profilova fotka
Pavli, tak já jsem taky pro Vysoké, ale každý mi říká, jak byl v Tatrách a pak z něj vypadne, že byl na Chopku, tak se raději ptám. :-D Oni bydlí v Tatranské Lomnici. ;-)
jeee, tam jsme jely elektrickou, kdyz jsme sly na Lomnicak :-) super... Ja mam dneska takovy KOPR :-p a to je teprve 9 |-|
Profilova fotka
holká já mám tedka taky KOPR :-( ale zítra mám dovolenou tak aspon budu odpočívat :-)
aho Zofi :-) ja jsem si vzala dovcu na pondeli, udelam si velikonocni vyzdobu a klidek od prace ;-)
Profilova fotka
já už se zítra taky těším jak budu mít pokoj :-) aspon jeden den a o víkendu jedeme ke tchánovcům na oslavu jejich 45. výročí svatby takže bude pěkná žranice :-)
Profilova fotka
Já mám teda MEGAKOPR! Za normálních podmínek bych měla vše hotové už asi ve 12, ale dnes... My jedeme na ty hory, takže doma asi umřeme ve špíně... Jinak všem pěkný den. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim Vas pri patku. Ja teda Vysoke Tatry taky muzu ale spis v lete. Byli jsme tam v roce 2005 na dovci a mooooc se nam tam libilo. Nasi znami tam meli chatu ale uz ji prodali :-( . My se v lete chystame nekam autem, do Chorvatska nebo do Italie, jeste nevime :-| Potrebuju nejake tipy, ale na dovcu s detma, tak bych se mela ptat spis na Konikovi ze?
Profilova fotka
Hurááá, páteček, musím brzy vypadnout z práce, abych se stihla zabalit. Marti, pro malé děti je dobré obojí. V Itálii máš písek, což je ideálka, ale zase musíš ujít 3 kilometry od břehu, aby sis zaplavala. Chorvatsko má sice oblázky, ale když vyberete něco, kde jsou slušné plážičky, tak se dítě zabaví i tam. Doporučuji pevninu, nejlépe okolo Makarské. Ostrovy určitě ne, tam jsou často pláže skalnaté. Ale nejezděte přímo v sezonu, to je hlava na hlavě.
Profilova fotka
Čauky kočeny, tak se taky po dlouhé době ozývám :-) Já píšu bakalářku, mám skluz a desně se mi nechce...:-/ Vidím, že se bavíte o Tatrách, tak to je moje láska největší :-) S našima jsme jezdili do Belánských Tater, to je až úplně vzadu, kousek od Polska. Je to tam super v tom, že je člověk pryč od všeho toho lidu a vybetonované tatranské magistrály... Je krásné jít a půl dne nikoho nepotkat :-) A taky je to chráněná oblast na kytičky... Ale už jsem v Tatrách dlouho nebyla - asi tři roky :-( My sme jako děcka byli s našima v Itálii (mimo jiné) - ten písek je boží, mě to k tomu moři tak nějak patří víc. Děsně sme se tam jako děcka vyblbli. Pamatuju si, jak sme si tam hráli i s dalšíma děckama jiných národností. Bylo to tuším Bibione, klasika... S malýma děckama mi přijde lepší asi ta Italie, ty pláže jsou hodně mělké, takže ideální pro děti a ten písek je fakt moc baví. Těch středisek je hodně, Italové jsou dobře vybavení na turisty. Určitě bych volila spíš severnější část, kvůli cestě, ať je to blíž. Chorvatsko je taky krásné, ale nechala bych si ho až pro trochu větší děti, aby mohli šnorchlovat a plavat...
Profilova fotka
Jo holky tak to jste mi teda pomohly :-D . Ja osobne bych volila taky spis tu Italii, protoze Natalka pisek miluje, rada dela babovky apod. ale zase nevim jak je to tam s cistotou more. V Chorvatsku vim ze je more krasne, ale zase tam neni tolik ten pisek. Vim ze je na nekterych ostrovech ale my na ostrov nechceme a na pevnine v Omisi, ale co jsem slysela tak to tam neni nic moc... Tak nevim :-( . Jedeme i se segrou tak se musime domluvit vsichni ale zatim se tak nestalo :-p . Ale kazdopadne diky za nazory. Preji vsem kraaasny vikend. Peti, uzijte si hory. Pa
Profilova fotka
Ahoj holky, tak rodině v Tatrách někdo otrávil hafinka a já tam asi chytla ještě nějakého bacila, takže mi teče z nosu a třeští hlava...a to je teprve pondělí. A co vy o víkendu??? ;-)
Profilova fotka
Ahojky, Peti, my jsme byli o vikendu v Brne. Byli jsme v Bongu (rodinny zabavni park) a v Ikei. Vidis to a to jsi nedavno psala jak jsou vsichni nemocni a ty ne, doufam ze uz je Ti lip. Pejska je mi lito, lidi jsou s.... Ted jsem mela manzilka dva dny doma tak jsem tady ani moc nebyla ale zitra uz zase frci do prace tak nakouknu casteji. Zatim pa
Profilova fotka
Jééé, to jsem ráda, že sem aspoň někdo napíše. Marti, vy vždycky přijedete, když jsme pryč. :-( Jinak zdravotní stav už je lepší - už v úterý večer to bylo ok. Dnes je ale konečně krásně - už se těším domů za pejskem - půjdeme se někam vyhřívat na sluníčko. :-D
Cauky zenske, tak ja mela v pondeli dovcu, ono nejake pondeli bylo?! ]-( =-) Ten cas ted tak strasne leti, pred nedavnem jsem shanela praci, pamatujete, a ted uz jsem tady skoro rok... :-o Tesim se na vikend, ma byt pres dvacet stupnu, navic ma v Praze byt Obama, tak bude veselo. Ja mam v planu myt okna, veset nove zavesy x-) , chystat velikonocni vyzdobu a dlouho spat :-N A 100% chcem vyrazit na vylet, protoze Hrad je kvuli Obamovi zavreny, takze Maja ma nucenou dovcu :-) Petul, pejska je mi lito, tam, kde jsme ted byloy s holkama mely uzasne stenatko, fenecku ovcackeho psa, Laurinku. Marti, kam manza vyrazi? Dneska je venku krasne, tak jsme otevreli okna v praci dokoran a mrznem s nadychavanim cerstveho vzdousku :-D Jo a dneska si jdu po dvou mesicich, kdy jsem ho tam nechala lezet!, pro novy ridicak |-| :-N Tak pac a pusu P.S.:Ivi, drzim pesti, at jde psani od ruky. Vim z lonska, jaky je to opruz ;-)
Profilova fotka
Pavli, to byl holandský ovčák - sice už pán v letech, ale byl zdravý a fit. Lidi jsou hrozní. :-( O víkendu se taky chystám na okna a výzdobu - už teď se mi nechce. A jestli počasí vydrží, tak zkusím ukecat rodiče na první grilovačku u nich na zahradě. Jen mám strach jestli se z nich nestali vegetariáni - včera koukali oba na dokument na ČT 2 Náš denní chléb a mamka je z toho pořád hotová. :-S A co se týče diplomek - tak po 2 kouscích už pevně doufám, že nic podobného nikdy tvořit nebudu...těch blábolů, co tam bylo. :-D Jinak tady slunečno a i sakra teplo - na krátký rukáv. 8-)
Profilova fotka
Nazdarek, Pavli, jede jen do Madarska, doufam ze zitra bude doma... Peti, taky se mi zda ze kdyz jsme v okoli Brna tak vy jste pryc ;-) Ja teda plany na vikend zatim nemam, u nas se moc planovat neda, ale myti oken a velikonocni vyzdobu bych uz taky mela resit. Pristi sobotu mame oslavu, babicka bude mit 85 :-)
Marti, tak babicce hlavne zdravi x-) a manzovi normalni ridice a malo policejnich Pasatu, co dneska posilala Petka ;-) Diky Peti, zrovna toho 2M5 jsme potkali... Petko, nechapu lidi, co ublizi nevinnemu tvorovi jako je dite nebo zvire... CT2 nemame, co tam bylo? =-) Jo, a ani jsem se nepochlubila, ale tu fotoknihu jsem stihla x-) KIazdopadne mi jeste jedna zbyla na sklade za kacku |-| No, Velikonoce jsou uz pristi tyden, masakr, takze moc casu na ten uklid teda nemam, holky :-D a ja bych se moc primlouvala za x-) JARNI SRAZIK x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?