Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
zdes: http://www.beremese.cz/album/view.php... a navazne foto ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky! Pavli, ty dorty jsou úžasné! ;-) Hory byly super, doufám, že si letos stihneme ještě zajezdit - trošku jsem zlepšila styl, tak mě to zase o trochu víc baví. Jinak máme zamluvenou konečně svatebku. Pojedeme v září do Turecka - na nic lepšího nemáme, když chceme all inclusive. Sice to bude téměř rok po svatbě, ale lepší jak nic. :-D
Profilova fotka
Ahojky, Peto a kde jste byli na horach? My jsme letos misto hor jeli na tyden na moravu, ze si tam eventuelne nekde zalyzujem a zrovna ten jediny tyden bylo otepleni a snehu vsude malo ;) takze smula. Ani sankovat se skoro nedalo. Pavli ty dorty jsou prekrasne! Predstav si, ze jsem manzelovi delala slany dort taky vcera ;) Ale fotku jsem ani nedavam, protoze vedle toho tveho je ten muj takovy maly zakrslik nehezky :-D :-D :-D A ta orchidej je taky nadherna, to bych v zivote nevytvorila :-o ;-)
Profilova fotka
Fotku SEM ani nedavam jsem chtela napsat ;-) Muj ma narozky dneska, kdy tvuj?
Profilova fotka
Luci, my byli v Italii, stredisko Piancavallo. Je to tam sice mensi, ale zas klidne. A maji tam i atrakci psi sprezeni. Je to kousek od Aviana, kde je americka letecka zakladna, takze sem tam proleti F16 a na svahu snowboardi cernosi. Chceme jet na jeste na 1den na Semmering, od nas to je kousek. Vy to mate do hor daleko? Vsichni si Francii chvali. Ale pro nas to je silene daleko!
Profilova fotka
Ahoj holky Pavli ty dorty jsou naprosto úžasné :-) jak jsi dělala ten slaná dort????????? posšli recept to bych taky udělala:-) my jsme dělali pro mýho tatku zase kytici, ve které byli navázané klobásky a salámy to bylo taky dobré , ale ten dort je super. Luci a jak bylo na dovolené?
Profilova fotka
Nazdar kočky, nedá mi to, abych vás po tak dlouhé době aspoň nepozdravila...Zdravím obzvláště Lucku, teda ne že bych na ostatní prděla, ale přece jenom Lucka tu nebyla pěkně dlouho a má to nejdál :-p Luci, mrkla jsem ti do albíčka na Koníkovi, abych viděla, jak ti roste ten tvůj ďáblík...musím říct, že takovou okatou princeznu už jsem dlouho neviděla, fakt krásná holčička x-) Má něco z obou, i z tebe i z manžela...jste si dali záležet :-D Pavůle, věděla jsem, že jsi talent, ale v takový zázrak jsem teda fakt nedoufala x-) šikula, pošli recept, jenom na ten slaný, na tu orchiju si teda netroufám, by mi z ní vyšla pampeliška :-p Nezbyl kousek? :-N U nás nic nového, furt práce nad hlavu, samá oslava, teď se jdeme pobavit na ples, příští týden zase, takže přes týden makám a o víkendě pařím...říkám-nic nového :-D Nepřibyla nám nějaká nová maminka? x-) Nebo že by si to některá další rozmyslela a taky do toho práskla? Pavli, Peti, co? Žádné mateřské pudy? U mě zatím v tomto směru žádná změna, ještě si počkáme...Fakt mě baví někteří blbí lidi ve firmě, kteří jenom ze závisti prohlašují, že se tak snažíme a že nám to zkrátka nejde 8-( Určitě by to věděli až poslední 8-) Ale takovýma kecama se fakt nemíním zabývat, páč mi za to ti primitivní lidi nestojí 8-( Peti, nějaké fotečky z hor by nebyly? Hezky nám je někde šoupni 8-) Macíčku a co vy? Podařilo se vám někde aspoň na víkend?
Profilova fotka
Ahoj holky, to je super, že sem píšete taky trochu. Zuzi, u mně žádná změna taktéž - čas trávíme podobně jako vy. :-D K těm fotkám, tady to zase přitvrdilo, takže sem nic dávat nebudu - stejně by mi to zase vymazali. Ale já občas chodím na Facebook - tak pokud se vám chce, tak si můžeme fotky ukázat navzájem tam a nikomu to vadit nebude. ;-)
Profilova fotka
Peti, no jo...sladkých třicet, mladé holky na pařby:-D Jak budeš slavit? Jo a kdy jedete na ten zorbing? Pavli, rýsuje se Praha, ehm teda možná, mohly bysme dát scuka :-N
Profilova fotka
zuzi, ještě nevím, zda to udělat ve velkým stylu nebo jen s pár kamarády jít někam do hospůdky nebo klubu, tak jako každý rok...otázka je, zda je ještě co slavit??? :-D Co ty? Zorbing asi v létě nebo jak bude na jaře hezky. ;-)
Profilova fotka
Peti díky za mail, dobrá antikoncepce :-D Taky ti pak něco pošlu, mám tu toho mraky, ani to neotvírám. huáááááááá, fakt mě z toho tady hrábne, sranda :-D Já narozky budu slavit asi na etapy, pro rodinu oběd a se známýma nějaká menší spářečka 8-) No menší.....vždycky to pak táhneme dva dny :-N Uvidíme jak se to všechno zmákne, zatím mám myšlenky jinde =-)
Profilova fotka
zuzi, já toho dostávám taky mraky, ale toto mě skutečně pobavilo, tak jsem to pustila dál. Jinak jsem na Facebooku našla jednu Zuzanu Ch., tak nevím jestli to jsi ty, ale riskla jsem to. Jdu zas makat ať můžu taky jít někdy domů. :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Peti, tak to jsem zvědavá, co ti z toho vyleze, protože to já nejsem :-D
Profilova fotka
zuzi, ježíííš. No tak snad to bude ok. ;-)
Profilova fotka
Ahojte holky, tak po dlouhý době jsem sem taky na chvíli zase vlezla..občas nakouknu, ale jsem líná psát ;-) tak už máme zase půlrok od svatby pryč, toto letí.. Když už se rozjíždí nová etapa letošních nevěst, tak by taky mohlo být konečně trochu sluníčko, ne? 8-) já ten sníh začínám nenávidět.. Luci, to je fajn, že ses zase ukázala, co svatebka, nebyly by nějaký fotky? muselo tam být nádherně, tak se pochlub, ať se můžeme trochu zasnít ;-)
ahoj zenusky :-) Vsem dekuji za pochvalu, se tu rdim :-N Luciku: Ty jsi ale kecka 8-) Ten muj dortas uz je takovy okoraly, protoze jsem jej musela delat 2 dny pred oslavou a zdobit den predem, takze uz nevypadal tak hezky jako v PA rano :-) hned pisnu vic, musim se odpojit...
tak, uz jsem tu.... Recept na slany dort: tmavy toast.chleba svetly toast.chleba ruzne druhy pomazanek salamy a sunky syry zelenina 2 pom.masla Nejlepe na plech nebo na nejakou odkladaci desku, kterou muzete prenaset, naskladate vrstvu svetl.chleba vedle sebe. Nasleduje pomazani pomazankou, pokladani salamem, sunkou, syrem, jak je komu libo a priklopime tmavou vrtsvou chleba. Zase pomazeme, pokladem a tak furt dokola...Zakoncujeme chlebem. Nakonec cely dort vcetne stran pomazeme pom.maslem a nechame pres noc ulezet a spojit chute chleba a pomazanek. Druhy den zdobime dle libosti :-) Chlapi, kteri neradi sladke, uplne slintali (vcetne meho muze:-), dali si k tomu pivko a meli druhou vecu :-) Je to strasne easy a fajn... Tak, ted odpovedi na Vase psani x-) Facebook: zacinam ho nesnaset, je tam kazdy, takze nam ho v praci zablokovali, coz je zcela pochopitelne, protoze kolegyne byly schopne psat si z jednoho kanclu do druheho, jak je tlaci boty 8-( Kazdopadne ja tam prihlasena nejsem a ani nebudu, trosku soukromi bych si rada zanechala :-N Ale jak na potvoru mi ted vsichni na maila posilaji, at se zaloguju a hodim si je do pratel. 8-) Petulko, to neni nic proti tobe, zprotivili mi ho v praci, jinak bych na nem mozna taky uz byla ;-) Luci, proc se nam neozves, kdyz jsi v CR? |-| Mohly jsem udelat srazika... A kdyz uz jsem u tech sraziku, Zuzisku, tesim se moc! Koukejte prijet x-) Zuzi: zmena zadna, ale pravdepodobne v srpnu budu dobirat posledni prasky... :-. :-N Pugie: jojo, uz planuju, co nam poridim na pulrocni vyroci, neco maleho roztomile by to chtelo...treba tousty ve tvaru srdicek jako snidane do postele x-) Holciny, jak jste spokojene v manzelstvi, vsechno klape tak, jak ma? ;-) A taky me napadlo, coz udelat prazsky srazik...dojel by nekdo? :-)
Profilova fotka
Pavli, to byl jen návrh kvůli těm různým fotkám, protože tady si je ukázat nemůžeme, jak jsme se měli na dovolených nebo zvířecí mazlíky, apod. :-| Ten dort zní fakt skvěle. ;-)
Peti, vsak jsem psala, ze to neni nic proti tobe... :-) Kazdopadne ty fotky nam tady na chvili ukazat muzes, moje dorty jsou tam taky porad, tak je jdu po par dnech dobrovolne smazat... A jestli je jich vic, doporucuju nahrat na rajce.net nebo google.picasaweb.com a hodit nam sem odkaz, jako jsem Vam hazela na nasi svatebku... ;-) A dorta manzovi udelej, urco bude mit radost ;-) Muj mel velikou, najdu Vam fotku jeho s dortem :-N
uplne dole jsou tri nase aktualni fota :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
Hele, ta tvá ségra k té orchidei úplně ladí. :-D
ha, zmizela =-) ale jinak jo, ona je do orchideji blazen :-) proto me taky napadla jako darek, jen jsem chtela jinou formu, nez kvetinovou :-D
Profilova fotka
Ahoj kočky, tentokrát z domu od práce ]-( Jedu jak ďas, jsem si k tomu otevřela vínko a to je panečku pohon :-D Pavli, díky za recept, určitě ho Zdeňovi udělám 8-) teda možná :-N noooo, ale třicet už měl :-D takže snad :-N Zase jsem žádné fotky neviděla, což takhle nějakou aktuální poslat na mail?Pavli, já jsem klidně pro sraz, ale až po plesech, protože nevím, kdo by u nás teda o víkendě řídil :-N Jee, zítra máme půlroční výročí, asi ty oslavy sfoukneme s tím plesem :-D Peti-Pugie....jenom nám sem neposílej žádný sníh, příští týden máme velký úklid před domem, tak ať se moc nenadřeme :-D Jinak holky....jsem pro sraz, akorát je toho teď fakt moc, až tak duben, popř. květen. Moc všechny zdravím ;-)
Profilova fotka
sakryš, jsem to o tom sraze nějak duplikovala :-N pardon, pardon....takže zkrátka až pozděj 8-)
no, Zuzu, moje akt.fotka je v albu furt :-p Zmizela jen segra a Martin, ale dneska ti to supnu do mailu... Jezkovy oci, jeste, ze uz je patek!!! Posledni dva dny na me leze nejaka blba nalada :-S
Profilova fotka
Pavli super dort díky za recept taky to zkusím:-) Jinak u nás je vše Ok manželství si užíváme plnými doušky myslím, že je to ještě lepší než před tím:-) Sice sem tam na sebe štěkneme, ale hned se udobřujeme:-) půlroční výročí nevím jestli budem slavit , ale jelikož jsme taky na plese tak to vidím stejně jak Zuzík :-) Sraz v Praze tak to asi nezvládnu :-( Už aby bylo aspon jaro to počasí je hrozné fůůůůůůjjjjjjj Změnilo se u vás něco? po svatbě? jako třeba jiný přístup nebo tak něco?
Profilova fotka
Nazdarek, Zuzi, na hory se dostaneme nejspis v lete ]-( . Natalka i Jirka jsou uz 3 tyden nemocni :-p . Luci, no slava ze se tady taky ukazes ;-) . Mala mela ted nekdy 2 roky ze? Myslim ze jsem se divala na konikovi, Lea je o tyden starsi nez Natalie. My mame oslavu v sobotu ale nevim, nevim, no snad uz bude do soboty ok.
Profilova fotka
Ahoj holky, já bych snad chtěla být taky nemocná nebo co...nějak mě to v práci už neskutečně neba! ]-( Taky dost ponocuji, protože do konce března mám slevu na 2 fotoknihy a pořád je nemám hotové. Jednu chci udělat psí (ta už se mi pomalu rýsuje) a druhou nějakou naši. Tak pořád vybírám fotky a upravuji v Zoner Photo Studiu (možná se s tím prográmkem i něco časem naučím), ale děsně to trvá. My bychom chtěli jet o víkendu aspoň na 1den ještě na hory, asi do Beskyd na Bílou. Manžel tam byl s chlapama jezdit a prý to tam je fajn. A taky jsem se rozhodla mu už hooodně dopředu koupit dárek k narozkám. Potřebuje nové vázání na snowboard (a mimochodem jsou teď výborné slevy), tak mu ho asi koupím. To pak bude v červnu čubrnět, co jsem mu vymyslela za dárek. :-D Dnes je u nás i hezky, to je fajn. :-D
Profilova fotka
Petrus: já taky budu dělat fotoknihu mám do konce března taky knihu za 1 Kč tak toho chci využít :-) asi udělám svatební a taky napůl ze svatební cesty :-) Už to musím začít dělat ty jsi mě inspirovala U nás taky fajn sluníčko ale strašná zima - teda říkají to já jsem v kanceláři :-D :-D :-D
Profilova fotka
Peti, on je sice Jirka nemocnej ale do prace normalne chodi...Bud rada ze jsi ok. Ja jsem porad machrovala kdyz byli vsichni kolem nas nemocni az jsem na to dojela :-S

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?