Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Ahoj zeny :-) Tak ja vcera stala cely vecer po praci u plotny, ale mam hotovou 2.varku Londynskych rezu, ktere Majovi zachutnaly natolik, ze se 1.varka nekam "ztratila" a taky rozdala :-N Pak jsem taky delala kavova zrna a cernousky. + syrovo-sunkove sneky dneska na obed do prace a vcera na vecu :-) Jsem se do te role hospodynky nejak vzila... :-D Zdeni, rikam si presne to same...zadne stresy, je to zbytecne. O vikendu chci dodelat posledni upravy a pak si uz jen uzivat atmosky. Pecu proto, ze je to letos uplne poprve, kdy delam vsechno sama a taky me bavi zkouset nove recepty ;-) Na video kasli, za rok si ani nevzpomenes, ze jsi chtela jinou hudbu abudes nostalgicky vzpominat, jake to bylo pred rokem :-N My meli v patek 3 mesice, leti to strasne,... =-) Dneska mam v planu vyzvednout zbozi, nakoupit a napsat pohledy, dozdobit cukrovi a pocumovat pritom na kriminalku :-N Balit darky budu az o vikendu...stejne bych ty nazdobene baliky nemela kam dat. Ja to vzdy tak nacancam, ze to nechci pokladat na sebe, takze zaberou sileneho prostoru. A uz se strasne tesim, az nasetrim nejaky cas na ubrouskovku, chybi mi jeste par darku a ozdobit krabice na darky. Tak, koncim svuj monolog, preju vam pekny den a zdravim. Paja
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se byla v úterý ostříhat - nějak se mi to nelíbí, ale snad to bude ok. Včera ostříhat hafinu, ta je krásná, ale paní říkala, že má nějak červená ouška, tak aby to nesignalizovalo začínající zánět, ach jo. Večer jsme měli firemní akci pro vedení (spíš jen večeři s posezením - je nás jen 7), ale byli jsme v nejlepší hospodě v Brně, tak to bylo fajn. Dnes musím slepit linecké a možná ještě dodělám 2 druhy, co jsem si původně naplánovala. Zítra chci balit dárky. V sobotu jdeme na besídku s kamarády do jedné hospůdky a chci přes víkend trochu poklidit, tak snad to vše stihnu. Jen mě štve, že mám pro Petra objednaný ještě jeden dárek, eshop to údajně odeslal, ale ti pošťáci pořád nic - dnes tam musím zavolat. ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky tak se tak dívám že jsme se Šárkou asi jediný co nepečou .úplně jste mě znervóznili, asi dneska něco začnu péci. Jinak v práci hrůza des strašný fofry, ale zítra jsem v práci naposledy a pak přijdu až po novém roce, ale budu mít pohotovost, takže doufám, že se nic nestane a nebudu sem muset jet. No a už se na to volno fakt moc těším :-) a holky napiště jaké druhy pečete ať nasbírám trochu inspirace :-)
Zofi a sari, zase jste prebornice i nepeceni.-) Kazdy mame titul na neco 8-) Ja mam zitra taky posledni den prace, a pak hura na pohadky x-) jsem se ted rozohnila v diskusi o flirtu ]-(
mala X velka nevera?! Nazory nekterych manzelek jsou fakt zajimave ]-(
Profilova fotka
Pavli, taky sem četla a přispěla svou troškou do mlýna :-) Vy z toho pečení děláte... Mně kdyby to nebavilo a nechtěla sem udělat manžovi radost, tak se na to taky vybodu a něco málo koupím... :-D Zas se z toho nemusíme zjančit, nééé? :-)
ja myslim, ze nejancime nikdo, klidek, pohodaaaaaa 8-) Ivi a prijde ti to normalni?! :-p Navic nechapu, proc se s tim porad chce nekdo zviditelnovat 8-( Doufam, ze zitra se tu slezem totalne vsechny, at Vam muzu poprat! x-)
Profilova fotka
Čauky děvčata, tak se mám učit, tak straším tady. Jsem dneska stoupla na váhu a Ilonka od svatby přibrala 3 kg ]-( 8-) ]-( 8-) . Zas musím přestat papat a začít cvičit a to jsou tady za pár dní vánoce. Jinak ta diskuse o tom flirtu je fakt úžasná,obzláště ty názory typu "malá nevěra" a "velká nevěra" a o tom utužování vztahu. No to by se Plzákovi líbilo.
Ilus, zahledla jsem te ;-) no joooo, svedci ti novomanzelsky zivot =-) :-N Neboj, je nas vic, k tomu sedava prace = idealni kombinace ]-( Na co se ucis? =-)
Profilova fotka
Dělám test z teorie práva - teda test, mám to být 50 min esej - jenže témat je 36, jedno si vytáhneš v hodině a píšes esej třeba na téma: Pojem a struktura právní normy nebo Srovnej čínskou a japonskou právní kultury nebo význam globalizace při aplikaci práva apod.
Profilova fotka
což mi přípomíná, zítra razím do Brna. Prý jste měly pěknej srazík?
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem tu poslední pracovní den doufám, že rychle uteče :-) s tím pečením já nestresuju kupovaný cukroví nesnáším nechutná mi to a myslím, že jsem natolik schopná udělat domácí jen jsem na to ted neměla čas, ale jelikož muj drahý muž už je doma a celý byt je uklizený i dvakrát umytá okna, nábytek , vyžehleno prádlo atd. tak jsem klidná budu opravdu jen péct a v klidu a pohodě - teda doufám :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo, to téma bylo zajímavé... Mně můj obor naučil jednu ohromnou věc - nikoho nesoudit a nehodnotit... Každý je úplně jiný a každý to vidí jinak a já nemůžu soudit lidi podle sebe. Takže - i když mi některé názory přijdou opravdu hodně stupidní, je to jejich věc a jejich život. Ať malá nebo velká, je to dycky nevěra. Pokud si najdou podobně smíšlejícího jedince, tak jim to může i klapat :-)
Dobrý den, doufala jsem, ze nas tu bude vic, ale i tak Vam prejeme nadherne Vanoce...http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2190508&vReferer= Paja a Martin :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dnes byla na CT a naštěstí dopadlo dobře...bolesti hlavy nemám od žádného nádoru, uf. Takže ještě po Novém roce zajít na neurologii a ověřit, že to je skutečně od páteře. Jinak já makám i příští týden, dovču nemám žádnou - aspoň, že ty svátky nám protáhnou ten víkend. A to je asi vše, nic new. Pavli, krásné přání a vám taky přeji krásné svátečky. A ostatním taktéž! ;-)
Hlavne, ze ti to dobre dopadlo, Petul! Pres vanoce hodne odpocivej a pij a bude to, urco, lepsi.-) Za pranicko dekujeme a jeste jednou prejeme hezke uziti si navzajem jako prvni novomanzelske vanoce x-) Na ty se nezapomina ;-) Zuzanko, mas mail ;-) Cauky kocky x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem dneska naposledy v práci a mám poslední možnost popřát vám ničím nerušené a spokojené Vánoce po boku vašich nejdražších, užívejte si prvních společných Vánoc jako manželé a buďte na sebe hodní x-) Já trošku nostalgicky vzpomenu na polibek a žádost o ruku pod jmelím, jojo, už je tomu rok....Hezké Vánoce a hodně lásky! Mám vás ráda, kočky! Rok se s rokem sešel, nebyl nějak krátký, už tu máme opět, ty vánoční svátky. Letos budou pěkné, vločka vločku honí, přejem hodně dárků, Ježíšek už zvoní. Nenechte ho dlouho čekat, už se klepe zimou, mohl by se na Vás naštvat, odnese to rýmou. Nalejte mu trochu čaje nebo aspoň grog, tím ho dobře naladíte, i na příští rok. Zuzka a Zdeňa x-)
Profilova fotka
Tak Balbulky, taky se připojuju s přáním nádherných pohodových ničím nerušených svátků a úspěšného a šťastného nového roku. Ať je oboje podle vašich představ! :-) Mějte se krásně, mám vás ráda... :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, pořád nemám pořádně nachystáno na Vánoce, ale snad i přesto se budou konat. ;-) Zuzi, tak u nás tomu bude 2 roky a bylo to teda těsně po Vánocích (27.12.). ;-) Krásné svátky všem! A hlavně hodně pohody a klidu. Jinak, já sem mrknu i přes svátky, tak snad tu některou z vás potkám. :-D
Profilova fotka
Ahojte, take se pridavam a preji vsem krasne Vanoce a do Noveho roku hodne zdravicka, stesticka a lasky... :-)
Profilova fotka
Marti, pokud pojedete přes svátky k ségře, tak dej vědět...třeba bychom mohly skočit na kafčo pokud to čas dovolí. ;-)
Profilova fotka
Peti, pojedeme tam az na Silvestra :-(
Profilova fotka
Jee, tak to my frcime na hory, to je skoda, tak snad priste;-)
Ahoj holky, opět zdravím po delší době. Chtěla jsem Vám všem popřát ty nejkrásnější a nejklidnější svátky a v novém roce ať jste spokojené a šťastné. Zuzi, i u mě tomu bude rok co jsem byla požádaná o ruku ;-) Letos budeme Vánoce slavit prvně v našem bytě, ale pozvali jsme i mamku a babi (sám manžílek to navrhl - dobrovolně tráví Vánoce s tchýní :-) ). Jsou to první Vánoce bez dědy, tak jsme chtěli, aby babi změnila prostředí, u ní doma by jen seděla a myslela na dědu, takhle o bude lepší. Tak snad vše bude Ok. Mějte se krásně a ahoj v novém roce.
Profilova fotka
Holčiny, doufám, že omluvíte, že i na vánoční přáníčko jsem použila svatební fotku (ale asi poslední možnost ji nějak využít) :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Krasne Vanoce vsem :-)
Profilova fotka
Ahoj holky také bych vám chtěla popřát ty nejkrásnější svátky poprvé jako manželata. Ať se vám vydaří hodně dárečků a hlavně hodně zdraví. To je to nejdůležitější. Pokud budem zdraví tak půjde všechno dobře. Takže KRÁSNÉ VÁNOCE VŠEM !!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Jinak u nás vrcholí štědrovečerní přípravy praskl nám stojan na stromek takže jsme našli starý a manžílek do něho rve náš obr strom a zuří takže doufám, že ho to brzo přejde :-) tak se mějte pááá Veruš
Profilova fotka
Ahojte holky zlatý, přeju Všem krásné Vánoce, pohodu i lásku pod stromečkem a hlavně hodně zdraví v nastávajícím roce!Hezky si všichni užijte ty naše první "manželský" Vánoce ;-)
Ahoj holky, (lehce se zpožděním) taky všem přeju hezké svátky. Už sem moc nechodím, mám pocit, že už tady nemám co pohledávat :-D ale vám všem ještě jednou moc děkuju, že jsem se měla s kým o to všechno dělit, s kým vše konzultovat, komu si postěžovat atd. Díky, díky díky, bez vás by ta svatba neproběhla tak hladce jak proběhla .) Mějte se kočky

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?