Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Profilova fotka
Ne holky, nebojte, nebylo to tak strasny. Natalka je v pohode :-) . Vubec jsem nechtela aby cert vlezl dovnitr, ale bylo nas tam vic a nekdo ho dovnitr chtel, myslim ze to byla svagrova ale v tom chaosu co tam byl to nevim jiste. Mohl prijit pozdeji az by Natalka byla pryc ale to uz je ted jedno. Byly jsme u nasich. Byla tam i segra s manzelem a malym Filipkem a bracha se svagrovou s dvojcatama a jeste jeji rodice a taky nase mamka, no proste moooc lidi a zmatky. Navic Mikulase delal bratranek a andilky moje kamosky, tak me mrzelo ze za nima pak ani nechtela jit :-(
Jsem tu! Ja mam teda z detstvi same histericky rvouci fotky z mikulasskych besidek a trauma fakt nemam... Anaz - tak myslis, ze me ze by sebral cert a tebe tady nechal jo? Ne, tomu neverim :-D :-D :-D
Profilova fotka
Já jsem tady taky, ale vůbec nic nestíhám. ;-( Nemám skoro žádné dárky, práci doma, návštěvy snad na celý rok dopředu. Uf, uf, ať ten čas tak neletí.
ahoj Nikysku, jak je? x-) ja zadneho certa ani Mikulajdu nevidela, byli jsme v tom Nemecku =-) x-) Dneska si jdu vybrat nove bryle 8-) a vecer chci pect dalsi cukrovicko ;-) Ivi, dojela jsi dobre?
Profilova fotka
Pavli, v Německu nemají Mikuláše??? Tuto informaci fakt nevím... :-o
Peti, tak to nevim, ale my nepotkali anin jednoho =-) na trzich... nejaky tip na cukrovi, zeny a manzelky? ]-(
Ja vam dam taky jeden, at nezeru :-) prisla jsem na uuuzasny napad pod stromecek :-) Kupuju nasim permici do solne jeskyne x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, chtela bych se k vam pridat, teda jestli me vezmete mezi sebe ;-) Ta solan jeskyne je super napad, ja porad premyslim co nasim koupit, muzu se zeptat kde to je? ja myslim ze je jedna nekde ve Vysocanech, ale nejsem si jista.
ahoj hajdus, je to vsude, zadej si na seznamu "solna jeskyne". vyjede ti katalog a v nem se to nejlepe hleda zadanim kraje, pak mesta atd. ;-) Ja se pro dnesek loucim, jdu na ty brylky :-)
Profilova fotka
taky se hlásím jako zářijová nevěsta ;-)
Profilova fotka
Ahojte holky, hlásim se zpátky z opožděný svatební cesty x-) x-) celý týden jsme se jen váleli a vychutnávali všechny možný masáže, zábaly, peelingy, relaxační koupele... ráno jsme oblíkli župan a honem jsme utíkali na wellness - ani jsme se moc nestihli podívat po okolí, jak jsme byli zaneprázdněný 8-) Trefili jsme se do dobrýho termínu mezi kongresy, byli jsme do středy jediný hosté na hotelu! (pak jsme potkali celkem tak pět dalších párů) takže bazén, saunový svět a solná jeskyně byly jenom pro nás ;-) zkrátka se to povedlo, ještě jsme v rámci svat.cesty dostali 20%slevu na veškerý wellness služby.. Můžu jen doporučit, jukněte na wéwéwé.hotelfrymburk.cz Teď zase zpátky do reality...už bych mohla začít nakupovat dárky, ještě nic nemám :-p Pavli, ta solná jeskyně je dobrej nápad - taky jsem darovala třeba wellness balíček nebo jídlo v dobrý restauraci (jsme takový rozežraný a v Apetitu nebo Gurmánu jsme našli takových pár pěkných tipů :-) to udělá kolikrát větší radost než nějaká věc.
Profilova fotka
Vítám nově příchozí :-) Šári :-D Myslím, že my jim tam budeme přikládat společně :-D Holky, přijeďte do Prahy, dáme rande pod stromečkem x-) Pavli, vidím, že se činíš, fakt šikovná holka x-) Já jsem včera taky pekla, ale jenom klasiku-vanilkové rohlíčky 8-) Jak jste se měli v tom Deutchlandu? Neříkej, že máte zase 400 fotek :-o Pugie, vítej zpět, úplně ti závidím, přesně to samé bych potřebovala :-| Pošli fotky, ať se pokocháme x-) Já ještě čerpám inspiraci, co koupit pod stromeček....asi to nechám na Ježíškovi :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
Aho holky taky vítám nové mladé paní :-) jo s těmi dárkami ve formě nějakých poukazů je to taky dobrej nápad. Kdyby ještě někdo měl nějaký nápad na dárky tak šup sem s nima. Jelikož máma má za pár dní narozky a já nemám vůbec nic tak by mě nějaké nápady docela potěšili mějte se a přeji pěkný a úspěšný den :-)
Zofi, u nas tedka "frci" darovani predplatneho casopisu... je to takovy darek na cely rok :-D a casto k tomu predplatnemu davaji i nejaky darek (ted treba u Marianne jsou nejake kremy... loni zase k fotocasaku byl i kalendar atd.)
Jinak my jsme nas relax-welness pobyt museli zrusit kvuli memu ekzemu :-S presunuli jsme to na leden, snad uz to bude OK...
Profilova fotka
Pavli, jo, dojela jsem OK... Bylo t sive zasekané, ale já sem spinkala (budila sem se jenom na kafé od stevardky :-) ) Anaz: Asi si jediná, koho to táhne ke stromu... :-) Je tem lidí jak... ...prostě hodně moc... Skoro sme se tam s Pavkou nenašly... Taky dávám předplatné (a sama sem si o jedno řekla :-) ) A ty poukázky sou super nápad ;-)
Profilova fotka
holky mam novy tip na darek, listky na muzikal ci na nejakou jinou akci
cauky zeny moje x-) tak ja uz treti den v praci absolutne nestiham, takze moc nenakukuju ani sem... Vcera jsem zvladla ukuchtit apson nejake cukrovi; chilli doutnicky:-), marokanky, cokoladku ve formickach. Uz mam linecke, jen ho nazdobit a slepit, vanilkove rohlicky a pernicky :-) Dneska chci delat Londynske rezy,kokosove kostky, cokoladu v kosickach a citronove kolacky. Delam toho malo, ale hodne druhu, at mame co cendzovat :-))) Ivi, budila ses v tu spravnou dobu ;-) Byla stew v pohode? 8-) Kdyz tak pozaluju ]-( Anaz: na Staromak uz nikdy, jestli prijede Zuzka, jak slibovala, se Zdendou, tak se slezem asi v metru :-D Beuna: vitej ;-) Peti: tak jsem zjistila, ze Mikulajda je fakt jen u nas :-N
Jezis, tady je tak ponuro bez starych gard :-( Jo a vcera jsem si objednala darek pro svagra a dneska mi volali, ze to do Vanoc nestihnou, protoze dodani maji 3 tydny ted v prosinci. Takze mi to nevyjde o den ]-( :-p No nic, jdu shanet neco jineho |-| Zitra mam skoleni v Brneeeeeee...uz zaseeeee :-D
Profilova fotka
Nazdar Pavůleee, teda ty budeš mít zaručeně cukrovku nebo chceš trhnout rekord v počtu cukrovinek na osobu v rodině nebo chceš obdarovat všechny bezdomovce v Praze, páč já si ani ve snu nedovedu představit, kdo by to u nás jedl :-o Jo a sobota platí, jedno kafčo a litřík něčeho ostřejšího 8-) Jo a já chci určitě na Staromák, ty davy se přežijí, Anaz někde tam na tebe bafnu :-D
Profilova fotka
Ahoj holky :-)přej pěkný den a už se nám to sobotí
Profilova fotka
No táák holky, kde jste? Šmíráci nemají co číst :-D Ale faktem je, že já nestíhám taky nic :-| Bývám tu každý den do večera a když ne v práci, tak na baráku :-( Mám nový notebook, takže už můžu dělat přes svátky doma :-) Dneska se chystám na pečení, už něco mám, tak jenom rozšířím sbírku 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Já jdu kupovat dary pro manželovu rodinu v sobotu, snad mě davy neušlapou. Pavli, ty máš zas školení, když já už mám domluvený jiný sedánek, chjo. :-( Zuzi, já psala o noťas Ježuchovi, ale vidím to bledě. :-| Cukroví mám zatím jen 1 druh a 2 těsta v lednici, takže pokračování dneska.
Profilova fotka
Téda holky vy jste šikulky já budu ráda když udělám tak 3 druhy:-) jinak pěkný den dneska PADLA
Profilova fotka
Kočky, nemáte některá zkušenost s magnetickou barvou na stěnu? (barva-natřeš-přetřeš barvou-je z toho nástěnka) Jako jestli to fakt funguje :-)
Profilova fotka
Ivi, tak to fakt slyším poprvé :-o Kam vy na ty nápady chodíte? x-)
Profilova fotka
To vůbec neznám a ani si to nějak nedovedu přestavit. :-o
Cauky holky, Zuzi, cukrovka nehrozi, mam sice 8 druhu a jeste napecu, ale vzajemne si v rodinach vymenujeme, takze nam zbyde doma trochu na ochutnani... JInak zitra na Staromaku nebudu, jedu na Moravu, protoze dnes vecer mame v Brne firemni vecirek, prespim tama pofrcim rovnou za nasima. Potrebuji pomoct... Peti :-( ale ja tam stejne byla jen na skok.-) priste .-) Ivus, jojo, funguje, delaly jsme to s kamaradkou ;-)
Profilova fotka
Tak jsem dnes dosla driv z prace a malovani vypada super! Snad to brzy dorazi, chci se vrhnout na to peceni a udelat dnes tak 3 druhy.
Profilova fotka
Pavli, tak to je škoda, myslela jsem, že dáme scuka, no ale nedá se....určitě tam nejsme naposledy ;-) Hlavně, ať zítra nejsou nějaké kalamity na cestě =-) S čím potřebuješ pomoct?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?