Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Profilova fotka
Pavli na opary nejlepší B-komplex forte Já teda chci zimu klidně jak byla minulý rok. Radči se vzdám lyžování, které mě teda sice baví, než problémy na cestách. Jsem motorista a bez auta se ani do práce nedostanu takže dám přednost bezpečné a klidné jízdě před sněhem. Ale na horách at sníh klidně je ale tady u nás néééééé.
Profilova fotka
Peti, o tom už jsem taky slyšela, ještě jsem k němu neňufala. Já právě přemýšlím nad Versace nebo nad Hugem, ale Bossů už měl několik, tak zkusím fetnout toho Diora, vím kterého myslíš 8-) Díky za tip ;-) Pavli, tak to já zastávám ten samý názor jak Zofinka....od té doby co dojíždím do práce autem a bydlím na paneláku bez vlastního parkovacího místa....kdo chce sníh, ať jede za ním na hory :-p Jinak díky za nabídnutí slevy, ale mám kamaráda v parfumerce, tak snad pomůže :-N
Profilova fotka
Hugo Boss rychle vyčichne (pánský i dámský), Versace...všechny mi zatím smrděly, ale ono je to subjektivní. Manžel má teď vzorek Yves Saint Laurent Opium, moc mu tu voní a já zdechám smrady. :-D Taťka používá Gucci Pour Homme, to je dost výrazné, ale ujde to.Taky jsme doma měli jednou Calvin Klein Crave, to mi taky pěkně vonělo, ale ten Dior vede. ;-) Já teď sháním pro sebe mého milovanoho Gucci Eau de parfum II, ale všude to mají drahééééé. ;-( Pavli, k tomu b-komplexu ještě zinkovou mast. ;-)
V zime ma byt zima a hotovo. Proto se to ta jmenuje 8-) My jedem o vikendu taky na Moravu autem, ale na snih proste dopustit nedam. Dokonce se drzi i u nas v Praze x-) Zofi, B komplex beru, mam koupeny Vektavir za 2 kila :-p , ale nic nepomaha :-S Martin je mel min.tyden, tak mi je predal :-p Nebo jsem ted cuchala k uzasnemu Jaguarovi...mnaaaaaaaam. I Majovi vonel :-) Ivi, toho 6.12. tady budete na 100%?
Profilova fotka
Pavli já jsem měla z opary taky strašné problémy ( ted to tady tukám na dřevo) ale tedka je jaksi klid. Je to dáno hodně taky stresem. Beru taky hodně magnezia na křeče a to mě asi taky dost pomohlo. Ale když se mě fakt udělá, tak zkouším taky vektavir a nebo obyčejnou florovou pastu. To někdy taky pomaha. No to je jasný to jste si to předali navzájem to tak taky míváme :-D :-D :-D
Zofi, pry na to ohromne pomaha ozonova masticka, ale mini kelimek stoji 7 stovek |-| Jojo, u mne to vzdycky zpusobi prechladnuti, zmena pocasi (zasadni) a pripadne stres = nejlepe vsechno najednou :-N a myslis, ze to ma inkubacni lhutu i tyden? On to mel uz nekdy min.tyden na zacatku =-) Uz je 18h=padla? :-(
Profilova fotka
Holky, opary má každý v sobě a jde jen o to, aby se to nespustilo...stres, nedostatek vitamínů, teď i to velké ochlazení. A Pavli, kašli na blbosti za 700 a kup tu zinkovou mast - ta zabírá nejlépe, namíchají ti to v lékárně. Já to používala už za komunistů a nedám na to stále dopustit. ;-) Dobré to je i vysušovat...na to stačí obyč. korekční tyčinka z make-up a trošku přepudrovat. Jen to nedrápat...to dělám vždycky já a pak mám opar 3 týdny. :-D
Peti, ja mam od mamci, zdrav.sestricky, Prednisolon, je to takova zluta masticka. Ale uz mi uplne dochazi a v lekarne mi to nechcou prodat, pry uz je jen na predpis :-p Zinkova mast je co? Ta ozonova fakt funguje, maji to 2 kolegyne v praci,,.
Profilova fotka
To prostě mast ze zinku. Když to budeš chtít v lékárně, tak budou vědět.
Profilova fotka
http://www.lekarna.cz/hbf-zinkova-mas... Jak vidím, tak už se to prodává i hotové. Já mám doma nějakou ještě míchanou...toho totiž stačí trošku. Docela mě překvapuje, nač to vše je...ale je to i na ty opary (poslední věta). ;-)
no, jenze na plne propukle...napr.vectavir je pro zacatek...ja mam puchyrky, ale nastesti jeste ne strupy :-p POzeptam se v lekarne, zatim mi vzdy doporucovali ty drahe, smejdi ]-(
Profilova fotka
Já to mažu vždycky a udělá to lepší službu než Zoviraxy a jiné blbiny, co mají velikánskou krabičku a uvnitř je malý "flusanec". Toto je klasická "babská rada"...a ty já mám nejradši, protože většinou na 100% fungují a jsou ověřené. ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Noo, Pavůle, v tom případě mi každý den přijeď pomoct škrábat o půl sedmé auto, ono tě ta láska k zimě přejde :-D Já mám ráda zimu jenom když jsem hezky v teple u krbu nebo když se procházím ve sněhu, ale když jezdím autem, tak to ne ]-( Tak na opary já naštěstí netrpím. Zdeňa taky vždycky přijde celý oparový, ale já jsem prostě imunní, takže to od něho nedostanu 8-) Ale obyčejná zubní pasta je všelék, stáhne opar zaručeně a je to nejlevnější varianta 8-)
Peti, prave...obr krabicka a uvnitr nic za 2 kila 8-( Zkusim, uvidim, pasta mi nepomaha... Zuzko, klido x-) Ja taky nemam rada, kdyz je mi zima, ale ona proste k Vanocum patri a ty jsou tady presne za mesic x-) x-) x-)
Profilova fotka
Já mám zimu ráda taky! Navíc, dnes je možné si pořídit rozmrazovací sprej na auto. Ráno vždycky nastartuju, zapnu rozmrazování oken a za chvíli je to pryč - škrábnu jen boční okýnka, zadní se rozpustí samo a přední postříkám...za 5 minut není co řešit. ;-) Pavli, on je totiž zinek dobrý celkově na pleť...vlastně i v těch zubních pastách je ten zinek a proto to zabírá na opary, ale není ho tam tolik. Jo a k tomu béčku si kup zinek i na papání...to je dobrý na kůži, vlasy a nehty. ;-)
Profilova fotka
Noo Peťo, tak rozmrazovák nechci už nikdy ani vidět. Taky to vždycky postříkám, ale zamrzá to zevnitř, diesel hrozně pomalu topí ]-( Teda holky vy jste divné, jde vidět, že chodíte až na devět :-D Já bych ráno vraždila, když mám tak brzo provádět fyzický pohyb 8-(
Profilova fotka
zuzi, ale to ti zamrzá, protože na oknu něco zevnitř je...nejčastěji to dělá bílá vazelína (co je natřená mezi díly, ale to nevrzalo...to už auto mívá z výroby), která se vypařuje při topení. Chce to pořádně vyčistit okno zevnitř. Já mám sice benzín, ale manžel má naftu, z domu odchází před 6 hodinou a nestěžuje si na to. Ale jedno auto mi to taky dělalo (benzín), po pečlivém vyčištění okna (benzínovým čističem) ok. ;-)
Profilova fotka
Zuzi mluvíš mi z duše v 6 hodin škábat sklo je teda pěknej humus, na tom není nic krásnýho. Ale každý to má rád jinak :-)
Jezis, vetsi nudu jsem nezazila :-p Umiiiiiiiiiiiiraaaaaaaaaam |-| Nechce se mi vubec nic a jeste navic nechodi kliosi, takze nuda umrtvujici... Asi na me i neco leze, takze ty opary mozna budou predzvest...je mi furt zima, i pri horkem caji, boli me vsechno a chce se mi zachumlat do pelisku :-N
Profilova fotka
Pavli, taky na mě něco leze, zrovna když máme před dovčou :-( :-( Zuzi, zimní bundu jsem nakonec sehnala, měli dokonce větší výběr než u nás.. Jinak pánskej parfém mi nejvíc voněl Hugo Boss, ta stará klasika, tmavě zelenej obal.. a teď Acqua di Gio od Armaniho, mmmm... :-. Malý prcku, na Fler chodim taky očumovat, přijemnej relax ;-)
Profilova fotka
Dobré ranko ženy :-) Holky tak teplý čaj a potit se a je vám jasné , že nejlepší je potit se tělo na tělo. Takže večer šupky dupky s manžílkem a potit se . :-D :-D :-D :-D
Cau holky, to chce garaz, abyste nemusely skrabat :-) my teda fakt neskrabem... A na vanoce chci snih vsude! Nejen na horach :-D Pavli - soucitim s tebou, opary obcas mivam a je to teda horsi nez vsecky nemoci dohromady :-D aspon ja vzdy trpim a umiram - hlavne kdyz se to tvori, auau :-(
Dobre ranko :-) Tak ja mam uplne jinou naladu nez vcera, supito presto a opary jsou skoro pryc x-) Nevim, jestli pomohlo, ze milionkrat denne beru B-komplex forte a neustale mazu Zoviraxem, ale jsem tak 3x mensi, nez vcera... Sari, diky za politovani ;-) hlavne pri tom tvoreni=svedeni umiram :-p Zdeni=pugie: uzdravuj se! Zkus zacit pect ve 22:35 pernicky, pustit si s manzelem koledy, zapalit vonne tycinky a svicky x-) A pak budes zdrava jako ripa ;-) Nam se dilko povedlo a nase 1.pernicky v zivote jsou prekrasne x-) Ja na Fler chodim hrozne malo, je tam zvlastni moda...bizu si radeji kupuju u sve manikerky, jejiz zakaznice ji doma tvori :-) Set nahrdelniku a nausnic stoji max.150 a mam krasne darky jak pro sebe, tak neterinkam a kamaradkam :-) Zofi: ja uz jsem v pohode, ale supky dupky s manzou dnes bude, ale na parketu =-) Jdem do tanecnich 8-)
Profilova fotka
Pavli to je super to máte tyneční pro pokročilé? taky jsme tam chodili s bývalým přítelem a bylo to supr takové oživení a mohla jsem se pěkně nastrojit - no bavilo mě to :-)
Zofi, jojo, u Martinove tety :-) Aspon nas to vzdy donuti jit :-N Ja se teda moc nestrojim, vzdycky priletim z prace, vlitnu do lepsich kalhot, halenky, osprchujem se, Maja nahodi oblek a ficime. Mame na pripravu max.1/2hodky pro oba :-N Navic nemam zadnou sukni-nenosim, a ukazovat sve "uzasne" tluste lytka ukazovat nemusim |-|
Profilova fotka
Pavli, přesně tak, tři forťáky za den a zinkomast, hlavně na noc... Ono je to stejně jedno, když se to rozjede, už nic nepomůže a tohle to trochu urychlí a ty máš dobrý pocit, že na to něco patleš :-) 6.12. se vyvíjí tak, že do Prahy asi určitě pojedu... Končím ve dvě asi kdesi u Vyšehradu... Já bižu teďkonc vytvářím sama... líbí se mi jednoduché věci, takže to zvládnu. Navíc sem objevila super smršťovací folii, na kterou se kreslí pastelkama a peče se v troubě a to je teprv mazec x-) Taky sme chodili trsat... ale manžu to nějak nebaví... :-.
Ivi, tak se pochlub ;-) 6.12. ok, zjistim, jak je to s nasim vyletem do Nemecka na trhy a dam vedet ;-) Mne se teda taky dneska brutalne nechce jit tanyny, ale musim se dokopat |-| Protoze pak se do toho zazeru a je to hrozne fajn :-N Jen se premoct na zacatku tam dojet... =-)
Profilova fotka
Ahoj manželky! Taky jsem zářiová.
Profilova fotka
Ale jiný rok, takže jsem klikla na blbou diskusi. Jdu najít tu správnou! :-D
Profilova fotka
Třeba to, co mám na krku na srazu je vlastní výroba z té srazovací fólie ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?