Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
fa
Profilova fotka
ahoj, jste tu ještě? Jsme byli na obědě a pak Kája pracoval :-N
Profilova fotka
já já já
Profilova fotka
já sem tady takyyy :-) Ahoj Val, tak jak je poslední dny v práci?:-)
Profilova fotka
kurňa, zrovna jsme tu něco řešili a já to zase prošvihla :-N tak končím, :-D dneska naposledy ve 3 :-D a jedu domů na cvíčo, to zas budou ženský očumovat břicho a závidět, co s ním ještě dovedu a pak se jedeme ke kámošům domluvit na čarodějnice ;-) tak papappapa :-) zítra a ve středu jsem tu jenom půl dne a potom sbohem a šáteček x-)
Profilova fotka
fááááááááááá
Profilova fotka
ahooooj, jsem zase tu, kdyžtak zase zkuste IP, kdybych byla na PC, tak sem za váma přijdu. Jinak jsem tu dneska do 12 ;-)
Profilova fotka
dobré ranko :-)
Profilova fotka
ahooooooj :-)
Profilova fotka
no ahoj mamino, tak co????jak s emáme?dočetla jsem se že končíš takže budeš doma odpočívat?nebo máš něco v plánu???
Profilova fotka
sonik: no, končím zítra, ale dneska jsem tu půl den a zítra taky ;-) no, moc odpočívání mě nečeká - musím vyprat hooodně oblečků a prostě všeho, ještě jsem na to nešáhla :-D
Profilova fotka
no však máš ještě čásek ne?nebo už rodíš???
Článek se načítá
Profilova fotka
jo a díky za fotky moc pěkný x-)
Profilova fotka
sonik: jj, mám čas, ještě nerodím ;-) ale plánuju taky sem tam nějakou návštěvu a taky ještě plánuju velký jarní úklid doma, ale pššššt :-x
Profilova fotka
brééééééé rááááánko
Profilova fotka
no val ty jsi ale mamina, máš odpočívat ne?poslední dny kdy ještě máš jakož takož pohodu ne? :-D
Profilova fotka
ahojky elis :-)
Profilova fotka
sonik: no, pohodu jsem měla doteď, když jsem ten jarní úklid ještě neudělala, jsem nějak nezvládla ani ten vánoční :-D ale okna nemyju, to fakt neeee :-p elis: ahojky ;-)
Profilova fotka
val že se nato nevyprdneš, já taky nemám žádný jarní úklid a nic se nezboří :-D
Profilova fotka
sonik: no, ale už je to nutný ;-) ale jenom decentně a postupně :-D
Profilova fotka
no val dobře ale jenom decentně :-D
Profilova fotka
sonik: a zhřeším na to, oblečení z té svatby jsem pověsila na ramínka a dala bokem se slovy "Až budu na mateřské, tak to vyperu, teď nestíhám" :-D
Profilova fotka
val :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojte....jak se vám všem daří??????U nás jarní úklid proběhne nejspíš až někdy v listopadu...až nebude venku hezky.....ale to už vude Baru určo chodit, takže to možná nechám na příští jaro.... :-D
Profilova fotka
ahoj teruuuuu jak se máš?co malá???nějaký fotečky????
Profilova fotka
terule: no ono je vlastně jedno, který jaro se to udělá, že? :-D
Profilova fotka
ahoooooooooooj :-)
Profilova fotka
jééé....jsem rozesílala......pošlu.....snad někde najdu adresu
Profilova fotka
ahoj kaji :-) teru jjjjo
Profilova fotka
kajka: ahooooj :-) sonik: hele, nepíšu já ti náhodou maily furt na starou adresu? =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?